Liga Mistrzów 18/19

Najskuteczniejsi zawodnicy

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 FC Barcelona Lassa 10 18 351 283 9 0 1
2 Vardar Skopje 10 13 284 277 6 1 3
3 Rhein-Neckar Löwen 10 12 312 294 6 0 4
4 Telekom Veszprém KC 10 12 288 274 6 0 4
5 PGE Vive Kielce 10 12 314 303 6 0 4
6 Mieszkow Brześć 10 5 277 315 2 1 7
7 IFK Kristianstad 10 5 284 334 2 1 7
8 Montpellier HB 10 3 265 295 1 1 8

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Telekom Veszprém KC PGE Vive Kielce Veszprem 15-09-2018 29:27 14:13 5019 Szczegóły
Montpellier HB Vardar Skopje Montpellier 15-09-2018 24:27 11:12 3000 Szczegóły
IFK Kristianstad Mieszkow Brześć Kristianstad 15-09-2018 30:32 16:14 3368 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen FC Barcelona Lassa Mannheim 12-09-2018 35:34 16:13 6018 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Vardar Skopje IFK Kristianstad Skopje 22-09-2018 33:25 19:10 3500 Szczegóły
PGE Vive Kielce Rhein-Neckar Löwen Kielce 22-09-2018 35:32 17:17 4000 Szczegóły
FC Barcelona Lassa Telekom Veszprém KC Barcelona 22-09-2018 31:28 17:14 2828 Szczegóły
Mieszkow Brześć Montpellier HB Brześć 22-09-2018 26:23 13:10 3500 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Telekom Veszprém KC Vardar Skopje Veszprem 29-09-2018 25:27 11:13 5019 Szczegóły
Montpellier HB PGE Vive Kielce Montpellier 30-09-2018 26:29 14:16 4812 Szczegóły
IFK Kristianstad FC Barcelona Lassa Kristianstad 29-09-2018 25:44 14:19 4200 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen Mieszkow Brześć Mannheim 26-09-2018 33:27 18:13 2365 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Vardar Skopje Rhein-Neckar Löwen Skopje 06-10-2018 29:27 13:15 5500 Szczegóły
PGE Vive Kielce IFK Kristianstad Kielce 06-10-2018 33:31 17:12 3500 Szczegóły
FC Barcelona Lassa Montpellier HB Barcelona 06-10-2018 35:27 18:13 2642 Szczegóły
Mieszkow Brześć Telekom Veszprém KC Brześć 06-10-2018 28:29 16:15 3300 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
PGE Vive Kielce Vardar Skopje Kielce 14-10-2018 31:27 16:15 4100 Szczegóły
Mieszkow Brześć FC Barcelona Lassa Brześć 13-10-2018 21:29 14:15 3500 Szczegóły
Montpellier HB Telekom Veszprém KC Montpellier 13-10-2018 29:30 16:14 5000 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen IFK Kristianstad Mannheim 10-10-2018 36:27 18:14 3082 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Vardar Skopje Mieszkow Brześć Skopje 03-11-2018 30:23 14:14 4500 Szczegóły
FC Barcelona Lassa PGE Vive Kielce Barcelona 04-11-2018 31:27 14:11 3239 Szczegóły
Telekom Veszprém KC Rhein-Neckar Löwen Veszprem 03-11-2018 28:29 12:15 5000 Szczegóły
IFK Kristianstad Montpellier HB Kristianstad 03-11-2018 29:29 12:17 3848 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
IFK Kristianstad Telekom Veszprém KC Kristianstad 10-11-2018 32:29 14:15 3786 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen Montpellier HB Mannheim 07-11-2018 37:27 16:13 3285 Szczegóły
Mieszkow Brześć PGE Vive Kielce Brześć 10-11-2018 26:35 13:15 3250 Szczegóły
Vardar Skopje FC Barcelona Lassa Skopje 11-11-2018 26:30 9:13 5500 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Montpellier HB Rhein-Neckar Löwen Montpellier 14-11-2018 31:26 16:12 3000 Szczegóły
Telekom Veszprém KC IFK Kristianstad Veszprem 17-11-2018 36:27 20:14 5019 Szczegóły
PGE Vive Kielce Mieszkow Brześć Kielce 17-11-2018 34:31 17:16 4100 Szczegóły
FC Barcelona Lassa Vardar Skopje Barcelona 17-11-2018 34:26 16:15 3874 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Montpellier HB IFK Kristianstad Montpellier 25-11-2018 30:31 16:16 5200 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen Telekom Veszprém KC Mannheim 21-11-2018 25:29 13:14 3555 Szczegóły
PGE Vive Kielce FC Barcelona Lassa Kielce 24-11-2018 36:42 15:18 4200 Szczegóły
Mieszkow Brześć Vardar Skopje Brześć 24-11-2018 31:31 14:13 3200 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
IFK Kristianstad Rhein-Neckar Löwen Kristianstad 01-12-2018 27:32 13:18 4326 Szczegóły
Telekom Veszprém KC Montpellier HB Veszprem 02-12-2018 25:19 15:11 5019 Szczegóły
FC Barcelona Lassa Mieszkow Brześć Barcelona 02-12-2018 41:32 22:17 3344 Szczegóły
Vardar Skopje PGE Vive Kielce Skopje 01-12-2018 28:27 14:11 5500 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Telekom Veszprém KC Mieszkow Brześć 09-02-2019 Szczegóły
Montpellier HB FC Barcelona Lassa 09-02-2019 Szczegóły
IFK Kristianstad PGE Vive Kielce 09-02-2019 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen Vardar Skopje 09-02-2019 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Mieszkow Brześć Rhein-Neckar Löwen 16-02-2019 Szczegóły
FC Barcelona Lassa IFK Kristianstad 16-02-2019 Szczegóły
PGE Vive Kielce Montpellier HB 16-02-2019 Szczegóły
Vardar Skopje Telekom Veszprém KC 16-02-2019 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Montpellier HB Mieszkow Brześć 23-02-2019 Szczegóły
Telekom Veszprém KC FC Barcelona Lassa 23-02-2019 Szczegóły
Rhein-Neckar Löwen PGE Vive Kielce 23-02-2019 Szczegóły
IFK Kristianstad Vardar Skopje 23-02-2019 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
FC Barcelona Lassa Rhein-Neckar Löwen 02-03-2019 Szczegóły
Mieszkow Brześć IFK Kristianstad 02-03-2019 Szczegóły
Vardar Skopje Montpellier HB 02-03-2019 Szczegóły
PGE Vive Kielce Telekom Veszprém KC 02-03-2019 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Paris Saint-Germain HB 10 18 320 269 9 0 1
2 MOL-Pick Szeged 10 15 300 285 7 1 2
3 SG Flensburg-Handewitt 10 10 274 266 5 0 5
4 HBC Nantes 10 9 298 286 3 3 4
5 HC PPD Zagrzeb 10 8 252 278 3 2 5
6 Motor Zaporoże 10 7 298 302 3 1 6
7 Celje Pivovarna Laśko 10 7 262 289 3 1 6
8 Skjern Håndbold 10 6 279 308 2 2 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HBC Nantes SG Flensburg-Handewitt Nantes 16-09-2018 31:34 16:18 5108 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko Skjern Håndbold Celje 16-09-2018 26:27 13:12 3567 Szczegóły
Motor Zaporoże Paris Saint-Germain HB Zaporoże 12-09-2018 29:35 12:17 3500 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb MOL-Pick Szeged Osijek 16-09-2018 23:24 12:9 3251 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Skjern Håndbold Motor Zaporoże Skjern 23-09-2018 37:33 19:14 2457 Szczegóły
SG Flensburg-Handewitt HC PPD Zagrzeb Flensburg 19-09-2018 29:31 16:16 3125 Szczegóły
MOL-Pick Szeged HBC Nantes Szeged 23-09-2018 30:28 11:12 3200 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB Celje Pivovarna Laśko Paryż 23-09-2018 33:21 17:12 2780 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HBC Nantes Skjern Håndbold Nantes 30-09-2018 35:27 17:16 5194 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko SG Flensburg-Handewitt Celje 30-09-2018 23:20 10:11 3300 Szczegóły
Motor Zaporoże MOL-Pick Szeged Zaporoże 30-09-2018 31:32 13:19 3480 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb Paris Saint-Germain HB Zagrzeb 29-09-2018 21:32 9:15 9134 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Skjern Håndbold HC PPD Zagrzeb Skjern 07-10-2018 31:31 14:14 2589 Szczegóły
SG Flensburg-Handewitt Motor Zaporoże Flensburg 03-10-2018 31:24 13:11 3309 Szczegóły
MOL-Pick Szeged Celje Pivovarna Laśko Szeged 06-10-2018 33:24 18:8 3200 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB HBC Nantes Paryż 06-10-2018 35:34 19:16 2400 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HBC Nantes Celje Pivovarna Laśko Nantes 14-10-2018 38:27 17:13 5332 Szczegóły
Motor Zaporoże HC PPD Zagrzeb Zaporoże 14-10-2018 35:27 17:13 3500 Szczegóły
MOL-Pick Szeged SG Flensburg-Handewitt Szeged 14-10-2018 30:28 15:14 3200 Szczegóły
Skjern Håndbold Paris Saint-Germain HB Skjern 14-10-2018 24:26 10:12 7008 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SG Flensburg-Handewitt Skjern Håndbold Flensburg 04-11-2018 26:22 10:10 5211 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB MOL-Pick Szeged Paryż 04-11-2018 33:31 15:14 2500 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko Motor Zaporoże Celje 04-11-2018 33:28 18:14 3900 Szczegóły
HBC Nantes HC PPD Zagrzeb Nantes 03-11-2018 23:20 10:11 5902 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Motor Zaporoże HBC Nantes Zaporoże 11-11-2018 30:30 15:14 3500 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb Celje Pivovarna Laśko Zagrzeb 10-11-2018 24:22 11:9 5860 Szczegóły
Skjern Håndbold MOL-Pick Szeged Skjern 11-11-2018 26:29 15:14 2761 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB SG Flensburg-Handewitt Paryż 10-11-2018 29:28 12:15 3300 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HBC Nantes Motor Zaporoże Nantes 18-11-2018 23:27 13:12 5902 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko HC PPD Zagrzeb Celje 18-11-2018 30:21 10:9 5600 Szczegóły
MOL-Pick Szeged Skjern Håndbold Szeged 18-11-2018 33:33 14:15 3200 Szczegóły
SG Flensburg-Handewitt Paris Saint-Germain HB Flensburg 14-11-2018 20:27 9:12 5223 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Motor Zaporoże Celje Pivovarna Laśko Zaporoże 25-11-2018 36:27 18:12 3500 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb HBC Nantes Zagrzeb 24-11-2018 27:27 12:12 5273 Szczegóły
Skjern Håndbold SG Flensburg-Handewitt Skjern 25-11-2018 24:31 13:14 3177 Szczegóły
MOL-Pick Szeged Paris Saint-Germain HB Szeged 24-11-2018 33:32 16:14 3200 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SG Flensburg-Handewitt MOL-Pick Szeged Flensburg 28-11-2018 27:25 14:14 4304 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB Skjern Håndbold Paryż 01-12-2018 38:28 19:13 3600 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko HBC Nantes Celje 02-12-2018 29:29 15:19 4800 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb Motor Zaporoże Zagrzeb 01-12-2018 27:25 14:11 3126 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
HC PPD Zagrzeb Skjern Håndbold 09-02-2019 Szczegóły
Motor Zaporoże SG Flensburg-Handewitt 09-02-2019 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko MOL-Pick Szeged 09-02-2019 Szczegóły
HBC Nantes Paris Saint-Germain HB 09-02-2019 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Skjern Håndbold HBC Nantes 16-02-2019 Szczegóły
SG Flensburg-Handewitt Celje Pivovarna Laśko 16-02-2019 Szczegóły
MOL-Pick Szeged Motor Zaporoże 16-02-2019 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB HC PPD Zagrzeb 16-02-2019 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Motor Zaporoże Skjern Håndbold 23-02-2019 Szczegóły
HC PPD Zagrzeb SG Flensburg-Handewitt 23-02-2019 Szczegóły
HBC Nantes MOL-Pick Szeged 23-02-2019 Szczegóły
Celje Pivovarna Laśko Paris Saint-Germain HB 23-02-2019 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SG Flensburg-Handewitt HBC Nantes 02-03-2019 Szczegóły
Skjern Håndbold Celje Pivovarna Laśko 02-03-2019 Szczegóły
Paris Saint-Germain HB Motor Zaporoże 02-03-2019 Szczegóły
MOL-Pick Szeged HC PPD Zagrzeb 02-03-2019 Szczegóły

Grupa C

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Bjerringbro-Silkeborg 10 16 323 273 8 0 2
2 Sporting CP 10 14 304 277 7 0 3
3 Tatran Preszów 10 14 278 268 7 0 3
4 Czechowskie Niedźwiedzie 10 8 280 279 4 0 6
5 Besiktas Mogaz 10 6 255 289 3 0 7
6 HC Metalurg Skopje 10 2 246 300 1 0 9

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Besiktas Mogaz Tatran Preszów Izmit 15-09-2018 22:28 10:13 800 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Czechowskie Niedźwiedzie Silkeborg 16-09-2018 39:28 21:16 1632 Szczegóły
Sporting CP HC Metalurg Skopje Lizbona 15-09-2018 34:26 13:13 1043 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Czechowskie Niedźwiedzie Sporting CP Czechów 22-09-2018 22:23 14:10 1100 Szczegóły
HC Metalurg Skopje Besiktas Mogaz Skopje 22-09-2018 22:30 13:14 1000 Szczegóły
Tatran Preszów Bjerringbro-Silkeborg Preszów 22-09-2018 26:24 12:12 2950 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HC Metalurg Skopje Tatran Preszów Skopje 30-09-2018 24:29 12:13 2000 Szczegóły
Czechowskie Niedźwiedzie Besiktas Mogaz Czechów 29-09-2018 22:24 13:12 1100 Szczegóły
Sporting CP Bjerringbro-Silkeborg Lizbona 29-09-2018 32:35 14:19 2493 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Besiktas Mogaz Sporting CP Izmit 06-10-2018 27:33 15:18 700 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg HC Metalurg Skopje Silkeborg 07-10-2018 33:25 16:14 1991 Szczegóły
Tatran Preszów Czechowskie Niedźwiedzie Preszów 06-10-2018 27:28 13:13 2500 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Czechowskie Niedźwiedzie HC Metalurg Skopje Czechów 13-10-2018 33:25 18:13 1100 Szczegóły
Besiktas Mogaz Bjerringbro-Silkeborg Izmit 13-10-2018 24:37 12:22 500 Szczegóły
Tatran Preszów Sporting CP Preszów 13-10-2018 27:30 13:15 2100 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Sporting CP Tatran Preszów Lizbona 03-11-2018 26:28 11:14 1292 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Besiktas Mogaz Silkeborg 04-11-2018 34:27 16:12 1934 Szczegóły
HC Metalurg Skopje Czechowskie Niedźwiedzie Skopje 04-11-2018 25:24 16:10 2000 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Czechowskie Niedźwiedzie Bjerringbro-Silkeborg Czechów 10-11-2018 24:30 10:16 1250 Szczegóły
Tatran Preszów Besiktas Mogaz Preszów 10-11-2018 27:23 18:11 1920 Szczegóły
HC Metalurg Skopje Sporting CP Skopje 08-11-2018 24:31 18:17 400 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Sporting CP Czechowskie Niedźwiedzie Lzbona 17-11-2018 33:31 14:12 1153 Szczegóły
Besiktas Mogaz HC Metalurg Skopje Izmit 17-11-2018 23:22 12:12 500 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Tatran Preszów Silkeborg 18-11-2018 29:30 17:14 1931 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Czechowskie Niedźwiedzie Tatran Preszów Czechów 24-11-2018 38:26 19:13 1100 Szczegóły
Sporting CP Besiktas Mogaz Lizbona 24-11-2018 34:28 20:16 1520 Szczegóły
HC Metalurg Skopje Bjerringbro-Silkeborg Skopje 24-11-2018 29:33 12:15 900 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg Sporting CP Silkeborg 02-12-2018 29:28 16:16 2012 Szczegóły
Besiktas Mogaz Czechowskie Niedźwiedzie Izmit 01-12-2018 27:30 17:17 1000 Szczegóły
Tatran Preszów HC Metalurg Skopje Preszów 01-12-2018 30:24 15:13 1500 Szczegóły

Grupa D

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Dinamo Bukareszt 10 14 293 280 7 0 3
2 Orlen Wisła Płock 10 14 278 250 7 0 3
3 Elverum Handball 10 13 278 272 6 1 3
4 Abanca Ademar Leon 10 12 252 251 5 2 3
5 Riihimäen Cocks 10 6 246 269 2 2 6
6 Wacker Thun 10 1 268 293 0 1 9

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt Elverum Handball Bukareszt 12-09-2018 26:24 12:11 1500 Szczegóły
Riihimäen Cocks Abanca Ademar Leon Vantaa 12-09-2018 19:19 13:11 500 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Wacker Thun Płock 16-09-2018 34:24 18:13 2150 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Abanca Ademar Leon Dinamo Bukareszt Leon 22-09-2018 31:28 12:14 2500 Szczegóły
Elverum Handball Orlen Wisła Płock Elverum 23-09-2018 28:30 15:13 1972 Szczegóły
Wacker Thun Riihimäen Cocks Gümlingen 20-09-2018 26:26 11:51 520 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt Wacker Thun Bukareszt 26-09-2018 35:34 19:14 1100 Szczegóły
Elverum Handball Abanca Ademar Leon Elverum 30-09-2018 30:25 18:13 2096 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Riihimäen Cocks Płock 26-09-2018 34:18 16:10 2050 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Abanca Ademar Leon Orlen Wisła Płock Leon 06-10-2018 27:24 15:9 3000 Szczegóły
Wacker Thun Elverum Handball Gümlingen 06-10-2018 29:30 13:16 880 Szczegóły
Riihimäen Cocks Dinamo Bukareszt Vantaa 03-10-2018 31:32 17:15 550 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Wacker Thun Abanca Ademar Leon Gümlingen 13-10-2018 25:26 12:15 1220 Szczegóły
Elverum Handball Riihimäen Cocks Elverum 14-10-2018 28:27 15:14 1940 Szczegóły
Dinamo Bukareszt Orlen Wisła Płock Bukareszt 14-10-2018 24:21 13:10 2326 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Orlen Wisła Płock Dinamo Bukareszt Płock 03-11-2018 29:28 14:12 3000 Szczegóły
Abanca Ademar Leon Wacker Thun Leon 03-11-2018 24:21 14:12 2550 Szczegóły
Riihimäen Cocks Elverum Handball Vantaa 03-11-2018 25:28 12:15 600 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt Abanca Ademar Leon Bukareszt 08-11-2018 35:30 18:15 1800 Szczegóły
Riihimäen Cocks Wacker Thun Vantaa 11-11-2018 31:29 14:18 887 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Elverum Handball Płock 10-11-2018 30:28 17:15 3500 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Wacker Thun Orlen Wisła Płock Thun 15-11-2018 23:25 13:14 960 Szczegóły
Abanca Ademar Leon Riihimäen Cocks Leon 17-11-2018 23:20 14:11 3000 Szczegóły
Elverum Handball Dinamo Bukareszt Elverum 18-11-2018 29:28 12:15 2438 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Elverum Handball Wacker Thun Elverum 25-11-2018 29:28 15:16 2273 Szczegóły
Dinamo Bukareszt Riihimäen Cocks Bukareszt 21-11-2018 24:22 13:12 2450 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Abanca Ademar Leon Płock 24-11-2018 25:23 9:10 3800 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Riihimäen Cocks Orlen Wisła Płock Vantaa 28-11-2018 27:26 10:15 400 Szczegóły
Abanca Ademar Leon Elverum Handball Leon 01-12-2018 24:24 14:13 2200 Szczegóły
Wacker Thun Dinamo Bukareszt Thun 29-11-2018 29:33 13:14 1380 Szczegóły

Faza pucharowa

Eliminacje dla zespołów z grup C i D

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Sporting CP Dinamo Bukareszt 20-02-2019 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Bjerringbro-Silkeborg 20-02-2019 Szczegóły

Eliminacje dla zespołów z grup C i D - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Dinamo Bukareszt Sporting CP 27-02-2019 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Orlen Wisła Płock 27-02-2019 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy