I liga gr. B 14/15

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 PE Gwardia Opole 26 52 885 625 26 0 0
2 KSSPR Końskie 26 35 773 702 17 1 8
3 MSPR Siódemka Legnica 26 35 753 708 17 1 8
4 UKS Olimp Grodków 26 31 698 649 14 3 9
5 Olimpia Piekary Śląskie 26 28 728 729 14 0 12
6 SRS Czuwaj Przemyśl 26 27 761 759 12 3 11
7 KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 26 25 745 764 12 1 13
8 SPR Tarnów 26 23 729 790 11 1 14
9 Viret CMC Zawiercie 26 22 766 777 10 2 14
10 Ostrovia Ostrów Wielkopolski 26 22 767 793 9 4 13
11 MKS Kalisz 26 21 749 787 10 1 15
12 MTS Chrzanów 26 18 681 786 8 2 16
13 ŚKPR Świdnica 26 15 593 693 7 1 18
14 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 26 10 660 726 4 2 20

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Siódemka Legnica MTS Chrzanów Legnica 13-09-2013 38:22 18:10 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie Olimpia Piekary Śląskie Zawiercie 13-09-2013 25:28 14:14 Szczegóły
SPR Tarnów KSSPR Końskie Tarnów 13-09-2013 25:33 10:13 Szczegóły
MKS Kalisz SRS Czuwaj Przemyśl Kalisz 13-09-2013 36:24 15:11 Szczegóły
PE Gwardia Opole KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Opole 13-09-2013 36:26 21:9 Szczegóły
UKS Olimp Grodków KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Grodków 13-09-2013 26:19 11:9 Szczegóły
ŚKPR Świdnica Ostrovia Ostrów Wielkopolski Świdnica 13-09-2013 27:28 14:15 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów Ostrovia Ostrów Wielkopolski Chrzanów 20-09-2013 31:30 14:13 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ŚKPR Świdnica Zielona Góra 20-09-2013 24:25 12:14 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski UKS Olimp Grodków Ostrowiec Świętokrzyski 20-09-2013 17:28 9:12 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl PE Gwardia Opole Przemyśl 20-09-2013 22:31 10:14 Szczegóły
KSSPR Końskie MKS Kalisz Końskie 20-09-2013 38:28 18:11 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie SPR Tarnów Zawiercie 20-09-2013 39:30 17:17 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica Olimpia Piekary Śląskie Legnica 20-09-2013 28:24 14:10 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów Olimpia Piekary Śląskie Chrzanów 27-09-2013 24:34 11:17 Szczegóły
SPR Tarnów MSPR Siódemka Legnica Tarnów 27-09-2013 34:32 13:16 Szczegóły
MKS Kalisz Viret CMC Zawiercie Kalisz 27-09-2013 29:31 19:14 Szczegóły
PE Gwardia Opole KSSPR Końskie Opole 27-09-2013 30:27 12:11 Szczegóły
UKS Olimp Grodków SRS Czuwaj Przemyśl Grodków 27-09-2013 29:29 17:11 Szczegóły
ŚKPR Świdnica KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Świdnica 27-09-2013 29:27 14:14 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Ostrów Wielkopolski 27-09-2013 31:31 19:16 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Chrzanów 04-10-2013 31:25 17:13 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Ostrów Wielkopolski 04-10-2013 34:28 15:15 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl ŚKPR Świdnica Przemyśl 04-10-2013 30:21 14:10 Szczegóły
KSSPR Końskie UKS Olimp Grodków Końskie 04-10-2013 25:22 15:12 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie PE Gwardia Opole Zawiercie 04-10-2013 21:29 15:19 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica MKS Kalisz Legnica 04-10-2013 37:33 17:12 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie SPR Tarnów Piekary Śląskie 04-10-2013 31:28 15:14 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR Tarnów MTS Chrzanów Tarnów 11-10-2013 31:28 18:13 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MKS Kalisz Piekary Śląskie 11-10-2013 29:21 11:8 Szczegóły
PE Gwardia Opole MSPR Siódemka Legnica Opole 11-10-2013 35:16 18:9 Szczegóły
UKS Olimp Grodków Viret CMC Zawiercie Grodków 11-10-2013 29:29 16:14 Szczegóły
ŚKPR Świdnica KSSPR Końskie Świdnica 11-10-2013 20:30 9:15 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski SRS Czuwaj Przemyśl Ostrów Wielkopolski 11-10-2013 39:34 21:18 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Zielona Góra 11-10-2013 22:25 10:9 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Chrzanów 18-10-2013 31:30 14:16 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Przemyśl 18-10-2013 33:27 13:13 Szczegóły
KSSPR Końskie Ostrovia Ostrów Wielkopolski Końskie 18-10-2013 37:28 18:10 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie ŚKPR Świdnica Zawiercie 18-10-2013 26:23 14:14 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica UKS Olimp Grodków Legnica 18-10-2013 34:24 16:9 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie PE Gwardia Opole Piekary Śląskie 18-10-2013 30:37 15:18 Szczegóły
SPR Tarnów MKS Kalisz Tarnów 18-10-2013 31:27 16:8 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MKS Kalisz MTS Chrzanów Kalisz 25-10-2013 35:29 15:17 Szczegóły
PE Gwardia Opole SPR Tarnów Opole 25-10-2013 40:25 21:9 Szczegóły
UKS Olimp Grodków Olimpia Piekary Śląskie Grodków 25-10-2013 27:21 12:10 Szczegóły
ŚKPR Świdnica MSPR Siódemka Legnica Świdnica 25-10-2013 31:36 16:17 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski Viret CMC Zawiercie Ostrów Wielkopolski 25-10-2013 30:27 15:10 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego KSSPR Końskie Zielona Góra 25-10-2013 26:25 15:14 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski SRS Czuwaj Przemyśl Ostrowiec Świętokrzyski 25-10-2013 20:33 6:15 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów SRS Czuwaj Przemyśl Chrzanów 08-11-2013 29:29 11:15 Szczegóły
KSSPR Końskie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Końskie 08-11-2013 31:23 13:8 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Zawiercie 08-11-2013 34:32 18:15 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica Ostrovia Ostrów Wielkopolski Legnica 08-11-2013 27:26 18:15 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie ŚKPR Świdnica Piekary Śląskie 08-11-2013 26:18 14:9 Szczegóły
SPR Tarnów UKS Olimp Grodków Tarnów 08-11-2013 27:29 14:18 Szczegóły
MKS Kalisz PE Gwardia Opole Kalisz 08-11-2013 31:39 16:20 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PE Gwardia Opole MTS Chrzanów Opole 15-11-2013 40:28 20:10 Szczegóły
MKS Kalisz UKS Olimp Grodków Kalisz 15-11-2013 30:27 15:13 Szczegóły
ŚKPR Świdnica SPR Tarnów Świdnica 15-11-2013 26:27 13:12 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski Olimpia Piekary Śląskie Ostrów Wielkopolski 15-11-2013 34:30 17:12 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego MSPR Siódemka Legnica Zielona Góra 15-11-2013 24:25 14:11 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Viret CMC Zawiercie Ostrowiec Świętokrzyski 15-11-2013 30:27 17:12 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl KSSPR Końskie Przemyśl 15-11-2013 26:32 14:15 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów KSSPR Końskie Chrzanów 22-11-2013 30:36 13:16 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie SRS Czuwaj Przemyśl Zawiercie 22-11-2013 32:35 15:16 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Legnica 22-11-2013 25:28 14:13 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Piekary Śląskie 22-11-2013 30:24 11:12 Szczegóły
SPR Tarnów Ostrovia Ostrów Wielkopolski Tarnów 22-11-2013 34:30 11:12 Szczegóły
MKS Kalisz ŚKPR Świdnica Kalisz 22-11-2013 29:31 12:13 Szczegóły
PE Gwardia Opole UKS Olimp Grodków Opole 22-11-2013 29:24 14:9 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
UKS Olimp Grodków MTS Chrzanów Grodków 29-11-2013 33:22 18:10 Szczegóły
ŚKPR Świdnica PE Gwardia Opole Świdnica 29-11-2013 20:29 13:14 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski MKS Kalisz Ostrów Wielkopolski 29-11-2013 30:30 16:17 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego SPR Tarnów Zielona Góra 29-11-2013 28:28 16:16 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Olimpia Piekary Śląskie Ostrowiec Świętokrzyski 29-11-2013 25:22 11:13 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl MSPR Siódemka Legnica Przemyśl 29-11-2013 27:24 15:10 Szczegóły
KSSPR Końskie Viret CMC Zawiercie Końskie 29-11-2013 31:29 17:16 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów Viret CMC Zawiercie Chrzanów 06-12-2013 26:39 11:14 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica KSSPR Końskie Legnica 06-12-2013 30:32 17:16 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie SRS Czuwaj Przemyśl Piekary Śląskie 06-12-2013 32:27 14:11 Szczegóły
SPR Tarnów KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Tarnów 06-12-2013 26:31 14:13 Szczegóły
MKS Kalisz KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Kalisz 06-12-2013 32:24 14:13 Szczegóły
PE Gwardia Opole Ostrovia Ostrów Wielkopolski Opole 06-12-2013 44:28 19:14 Szczegóły
UKS Olimp Grodków ŚKPR Świdnica Grodków 06-12-2013 27:19 14:7 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
ŚKPR Świdnica MTS Chrzanów Świdnica 13-12-2013 24:21 15:11 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski UKS Olimp Grodków Ostrów Wielkopolski 13-12-2013 28:29 13:15 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego PE Gwardia Opole Zielona Góra 13-12-2013 20:25 9:11 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski MKS Kalisz Ostrowiec Świętokrzyski 13-12-2013 33:32 12:15 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl SPR Tarnów Przemyśl 13-12-2013 28:27 14:10 Szczegóły
KSSPR Końskie Olimpia Piekary Śląskie Końskie 13-12-2013 33:27 16:13 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie MSPR Siódemka Legnica Zawiercie 13-12-2013 32:33 14:15 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów MSPR Siódemka Legnica Chrzanów 24-01-2014 26:30 12:13 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Viret CMC Zawiercie Piekary Śląskie 24-01-2014 30:29 15:12 Szczegóły
KSSPR Końskie SPR Tarnów Końskie 24-01-2014 33:25 16:13 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl MKS Kalisz Przemyśl 24-01-2014 40:26 23:16 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski PE Gwardia Opole Ostrowiec Świętokrzyski 24-01-2014 24:30 12:13 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego UKS Olimp Grodków Zielona Góra 24-01-2014 16:19 8:7 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski ŚKPR Świdnica Ostrów Wielkopolski 24-01-2014 31:21 14:7 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Ostrovia Ostrów Wielkopolski MTS Chrzanów Ostrów Wielkopolski 31-01-2014 28:29 14:15 Szczegóły
ŚKPR Świdnica KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Świdnica 31-01-2014 23:22 10:10 Szczegóły
UKS Olimp Grodków KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Grodków 31-01-2014 28:24 14:11 Szczegóły
PE Gwardia Opole SRS Czuwaj Przemyśl Opole 31-01-2014 43:21 21:10 Szczegóły
MKS Kalisz KSSPR Końskie Kalisz 31-01-2014 30:25 13:14 Szczegóły
SPR Tarnów Viret CMC Zawiercie Tarnów 31-01-2014 35:29 15:15 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MSPR Siódemka Legnica Piekary Śląskie 31-01-2014 24:30 12:16 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie MTS Chrzanów Piekary Śląskie 07-02-2014 29:25 11:11 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica SPR Tarnów Legnica 07-02-2014 34:25 14:13 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie MKS Kalisz Zawiercie 07-02-2014 28:30 17:11 Szczegóły
KSSPR Końskie PE Gwardia Opole Końskie 07-02-2014 26:31 14:13 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl UKS Olimp Grodków Przemyśl 07-02-2014 22:27 9:12 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski ŚKPR Świdnica Ostrowiec Świętokrzyski 07-02-2014 30:22 12:15 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Ostrovia Ostrów Wielkopolski Zielona Góra 07-02-2014 31:25 15:12 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego MTS Chrzanów Zielona Góra 14-02-2014 18:20 9:14 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Ostrovia Ostrów Wielkopolski Ostrowiec Świętokrzyski 14-02-2014 37:38 18:17 Szczegóły
ŚKPR Świdnica SRS Czuwaj Przemyśl Świdnica 14-02-2014 20:21 11:15 Szczegóły
UKS Olimp Grodków KSSPR Końskie Grodków 14-02-2014 30:31 18:15 Szczegóły
PE Gwardia Opole Viret CMC Zawiercie Opole 14-02-2014 40:26 19:12 Szczegóły
MKS Kalisz MSPR Siódemka Legnica Kalisz 14-02-2014 23:28 10:14 Szczegóły
SPR Tarnów Olimpia Piekary Śląskie Tarnów 14-02-2014 32:26 18:11 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów SPR Tarnów Chrzanów 21-02-2014 27:32 13:15 Szczegóły
MKS Kalisz Olimpia Piekary Śląskie Kalisz 21-02-2014 28:24 15:13 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica PE Gwardia Opole Legnica 21-02-2014 19:33 9:17 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie UKS Olimp Grodków Zawiercie 21-02-2014 20:23 10:14 Szczegóły
KSSPR Końskie ŚKPR Świdnica Końskie 21-02-2014 28:21 11:13 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl Ostrovia Ostrów Wielkopolski Przemyśl 21-02-2014 39:36 18:23 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Ostrowiec Świętokrzyski 21-02-2014 40:30 19:15 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski MTS Chrzanów Ostrowiec Świętokrzyski 28-02-2014 28:21 17:7 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego SRS Czuwaj Przemyśl Zielona Góra 28-02-2014 29:26 15:9 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski KSSPR Końskie Ostrów Wielkopolski 28-02-2014 30:30 16:18 Szczegóły
ŚKPR Świdnica Viret CMC Zawiercie Świdnica 28-02-2014 26:27 14:16 Szczegóły
UKS Olimp Grodków MSPR Siódemka Legnica Grodków 28-02-2014 25:29 10:14 Szczegóły
PE Gwardia Opole Olimpia Piekary Śląskie Opole 28-02-2014 42:30 23:12 Szczegóły
MKS Kalisz SPR Tarnów Kalisz 28-02-2014 34:23 15:12 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów MKS Kalisz Chrzanów 07-03-2014 36:31 17:13 Szczegóły
SPR Tarnów PE Gwardia Opole Tarnów 07-03-2014 21:34 9:19 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie UKS Olimp Grodków Piekary Śląskie 07-03-2014 23:33 13:12 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica ŚKPR Świdnica Legnica 07-03-2014 26:18 14:5 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie Ostrovia Ostrów Wielkopolski Zawiercie 07-03-2014 33:27 16:13 Szczegóły
KSSPR Końskie KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Końskie 07-03-2014 28:23 12:10 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Przemyśł 07-03-2014 34:32 15:15 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SRS Czuwaj Przemyśl MTS Chrzanów Przemyśl 21-03-2014 31:21 10:11 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski KSSPR Końskie Ostrowiec Świętokrzyski 21-03-2014 34:26 17:13 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Viret CMC Zawiercie Zielona Góra 21-03-2014 26:31 15:15 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski MSPR Siódemka Legnica Ostrów Wielkopolski 21-03-2014 25:24 14:16 Szczegóły
ŚKPR Świdnica Olimpia Piekary Śląskie Świdnica 21-03-2014 24:34 9:16 Szczegóły
UKS Olimp Grodków SPR Tarnów Grodków 21-03-2014 34:24 15:10 Szczegóły
PE Gwardia Opole MKS Kalisz Opole 21-03-2014 35:21 21:14 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów PE Gwardia Opole Chrzanów 28-03-2014 28:34 15:16 Szczegóły
UKS Olimp Grodków MKS Kalisz Grodków 28-03-2014 36:25 16:13 Szczegóły
SPR Tarnów ŚKPR Świdnica Tarnów 28-03-2014 20:18 13:9 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Ostrovia Ostrów Wielkopolski Piekary Śląskie 28-03-2014 35:28 18:11 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Legnica 28-03-2014 31:27 20:13 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Zawiercie 28-03-2014 30:35 14:19 Szczegóły
KSSPR Końskie SRS Czuwaj Przemyśl Końskie 28-03-2014 28:27 15:14 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KSSPR Końskie MTS Chrzanów Końskie 11-04-2014 33:22 18:13 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl Viret CMC Zawiercie Przemyśl 11-04-2014 33:33 17:18 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski MSPR Siódemka Legnica Ostrowiec Świętokrzyski 11-04-2014 29:29 16:14 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Olimpia Piekary Śląskie Zielona Góra 11-04-2014 25:28 12:17 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski SPR Tarnów Ostrów Wielkopolski 11-04-2014 29:27 16:12 Szczegóły
ŚKPR Świdnica MKS Kalisz Świdnica 11-04-2014 21:20 10:9 Szczegóły
UKS Olimp Grodków PE Gwardia Opole Grodków 11-04-2014 27:33 11:19 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów UKS Olimp Grodków Chrzanów 18-04-2014 21:16 14:10 Szczegóły
PE Gwardia Opole ŚKPR Świdnica Opole 18-04-2014 31:16 16:6 Szczegóły
MKS Kalisz Ostrovia Ostrów Wielkopolski Kalisz 18-04-2014 26:23 11:12 Szczegóły
SPR Tarnów KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Tarnów 18-04-2014 32:29 17:16 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Piekary Śląskie 18-04-2014 32:23 16:10 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica SRS Czuwaj Przemyśl Legnica 18-04-2014 30:29 14:16 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie KSSPR Końskie Zawiercie 18-04-2014 31:29 14:14 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Viret CMC Zawiercie MTS Chrzanów Zawiercie 25-04-2014 28:29 11:15 Szczegóły
KSSPR Końskie MSPR Siódemka Legnica Końskie 25-04-2014 22:29 12:18 Szczegóły
SRS Czuwaj Przemyśl Olimpia Piekary Śląskie Przemyśl 25-04-2014 35:24 20:11 Szczegóły
KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski SPR Tarnów Ostrowiec 25-04-2014 35:29 19:11 Szczegóły
KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego MKS Kalisz Zielona Góra 25-04-2014 34:23 15:13 Szczegóły
Ostrovia Ostrów Wielkopolski PE Gwardia Opole Ostrów Wielkopolski 25-04-2014 24:25 11:13 Szczegóły
ŚKPR Świdnica UKS Olimp Grodków Świdnica 25-04-2014 25:19 15:11 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MTS Chrzanów ŚKPR Świdnica Chrzanów 02-05-2014 24:24 12:13 Szczegóły
UKS Olimp Grodków Ostrovia Ostrów Wielkopolski Grodków 02-05-2014 27:27 20:8 Szczegóły
PE Gwardia Opole KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego Opole 02-05-2014 30:24 18:14 Szczegóły
MKS Kalisz KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski Kalisz 02-05-2014 39:31 19:14 Szczegóły
SPR Tarnów SRS Czuwaj Przemyśl Tarnów 02-05-2014 31:26 17:11 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie KSSPR Końskie Piekary Śląskie 02-05-2014 25:24 11:13 Szczegóły
MSPR Siódemka Legnica Viret CMC Zawiercie Legnica 02-05-2014 29:30 15:13 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy