REKLAMA

Ignacio Moya znalazł nowy klub! Rozgrywający przenosi się do Grecji

Autor: Ewa Basak, 10-06-2019, 16:37

Ignacio Moya Florido miniony sezon spędził w Orlen Wiśle Płock, a w przyszłym przeniesie się do Grecji. Rozgrywający podpisał roczną umowę z AEK Handball. 

Hiszpan na początku swojej przygody z Orlen Wisłą miał być tylko alternatywą i uzupełnieniem składu płocczan ze względu na ilość kontuzji. Zawodnik jednak sprawdził się na parkiecie i grał został z drużyną do końca sezonu. Zdobył wicemistrzostwo Polski, wystąpił w finale Pucharu Polski oraz razem z "Nafciarzami" walczył w 1/16 Ligi Mistrzów. 

REKLAMA

Umowa z 30 - latkiem nie została przedłużona, ale rozgrywający znalazł już nowy klub. Od przyszłego sezonu będzie występował w greckiej drużynie - AEK Handball. 

- Cieszę się, że mogę grać w AEK i Grecji. Podejście, które ludzie z AEK i przedstawiony projekt, zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Od pierwszej chwili poczułem, że jest to bardzo profesjonalny zespół z wysokimi celami również na poziomie europejskim. Zespół AEK zyskał dobrą reputację w Europie w ostatnich latach dzięki udziałowi i wyróżnieniom w Challenge Cup. Z niecierpliwością czekam na przyjazd do Grecji, aby spotkać się z moimi kolegami z drużyny - mówił po podpisaniu umowy Ignacio Moya Florido

źródło: aek-handball.gr

REKLAMA

Dodaj komentarz