Zawodnik PGE VIVE Kielce graczem roku w Chorwacji!

Autor: Redakcja, 19-12-2018, 08:45

W Chorwacji, tradycyjnie jak co roku wybrano najlepszych w 2018 roku w piłce ręcznej. Jedna z nagród trafiła do grającego w PGE VIVE Kielce Luki Cindricia.

Już po raz dwudziesty piąty Chorwacki Związek Piłki Ręcznej oraz Sportskih novosti dokonało wyboru najlepszego zawodnika, zawodniczki, trenera oraz pary sędziowskiej w 2018 roku. 

REKLAMA

Za najlepszego zawodnika uznano Lukę Cindricia. Rozgrywający ten latem trafił do PGE VIVE z Vardaru Skopje. Dla Cindricia to już druga taka nagroda z rzędu. Oprócz niego nominowani byli: Manuel Strlek, który zamienił niedawno PGE VIVE na Telekom Veszprem oraz Zlatko Horvat, Halil Jaganjac i Marin Šipić.

- Ta nagroda, którą dostałem drugi raz, wiele dla mnie znaczy. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali. Dziękuję organizatorom za nagrodę. W tym roku było dużo wzlotów i upadków, ale cieszę się, że na koniec dostałem takie wyróżnienie - powiedział Cindrić.

Nagrodę dla zawodniczki roku otrzymała Andrea Penezić Kobetić, najlepszym trenerem został Lino Cervar, a w kategorii sędziowie triumfowała para Gubica – Milošević.

źródło i fot. hrs.hr

REKLAMA

Dodaj komentarz