2018-12-02 19:05:00

Liga Mistrzów: HBC Nantes roztrwoniło dużą przewagę. Kolejny dobry mecz Branko Vujovicia

W nienajlepszych humorach będą wracali do domów zawodnicy HBC Nantes. Finaliści Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu wysoko prowadzili w Celje, ale do domów wrócą z jednym punktem.

Początek tego spotkania był wyrównany, ale od stanu 9:9 na boisku rządzili i dzielili goście. Przewaga HBC Nantes stopniowo rosła, a po pierwszej połowie wynosiła czterema bramkami. Jednak Francuzi w drugiej połowie nie poprzestali na tym i odskoczyli na siedem bramek!

Tak było pryz stanie 20:27. Jednak wtedy gra HBC zupełnie się zacięła. Z kolei Celje zaczęło grać jak natchnione. Od tego momentu do końca spotkania trwała pogoń Słoweńców, którzy doprowadzili do remisu 29:29 i mogli się cieszyć z jednego punktu.

Sześć bramek w tym spotkaniu rzucił Branko Vujović. Wypożyczony z PGE VIVE do Celje Czarnogórzec był najskuteczniejszym zawodnikiem mistrzów Słowenii w tym starciu.

Celje Pivovarna Laśko - HBC Nantes 29:29 (15:19)