2018-11-27 08:20:00

II liga gr. 3: Podsumowanie 11. kolejki

Karne w Pabianicach i pewne zwycięstwa liderów - tak wyglądała jedenasta kolejka II ligi grupy 3!

To była bardzo ciekawa kolejka! w Pabianicach SPR Pabiks DyBy zmierzył się z UKS Olimpią Biała Podlaska. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili siedmioma bramkami, ale po przerwie stracili tę przewagę. Pojedynek zakończył się remisem, ale w karnych - w których 9:8 wygrali zawodnicy z Pabianic. O jedną bramkę lepsi od Azotów II Puławy okazali się zawodnicy Hutchinson Anilany Łódź. Kibice w tym spotkaniu zobaczyli aż 67 bramek. Wysokie zwycięstwo zanotował lider - UMKS Orlęta Zwoleń. Z kolei AZS UMCS Lublin ograł na wyjeździe Piotrkowianina II Piotrków Trybunalski.

Z kolei w grupie B zawodnicy SPR-u Handball Płock wygrali na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty 35:20! Bardziej wyrównane były inne spotkania, w których wygrywali zawodnicy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka, KS Warszawianki oraz KS AZS AWF Warszawa.

Wyniki:

Grupa A:

SPR Pabiks DyBy Pabianice - UKS Olimpia Biała Podlaska 30:30 (18:11), po karnych 9:8

Piotrkowianin II Piotrków Trybunalski - AZS UMCS Lublin 19:42 (9:20)

UMKS Orlęta Zwoleń - KKS Włókniarz Konstantynów 35:26 (19:15)

Azoty II PuławyHutchinson Anilana Łódź 33:34 (19:19)