2018-11-10 20:30:00

Liga Mistrzów: Kryzys Veszprem trwa! Wicemistrzowie Węgier przegrali w Szwecji

Fatalny rok Telekomu Veszprem trwa! Wicemistrzowie Węgier przegrali właśnie kolejny mecz, tym razem ulegli na wyjeździe IFK Kristianstad 29:32 i to pomimo tego, że po pierwszej połowie prowadzili 15:14.

Ogromne pieniądze, głośne transfery - tak wygląda sytuacja Telekomu. Klub z Veszprem ma wszystko, aby wygrywać i w końcu sięgnąć po upragnioną Ligę Mistrzów. Jednak nic z tego! Wicemistrzowie Węgier znaleźli się w permanentnym kryzysie i nic nie wskazuje na to, żeby mieli z niego wyjść.

Tym razem Węgrzy przegrali na wyjeździe z IFK Kristianstad. Pierwsza połowa mogła zwiastować, że zespół Davida Davisa wraca na odpowiednie tory. "Madziarzy" grali dobrze i prowadzili nawet różnicą czterech trafień. Jednak na przerwę schodzili mając o jedno oczko więcej niż rywale.

W drugiej połowie pojedynek zrobił się bardziej wyrównany, a nikomu nie udało się zbudować bezpieczniejszej przewagi. Zrobili to dopiero Szwedzi. To do gospodarzy należały ostatnie minuty meczu i dzięki temu ograli Telekom i odnieśli pierwsze w tym sezonie Ligi Mistrzów zwycięstwo.

IFK Kristianstad - Telekom Veszprém 32:29 (14:15)