2018-09-26 19:52:00
Redakcja

Liga Mistrzów: Festiwal rzutów w Bukareszcie! Dinamo lepsze od Wacker Thun

Drugie zwycięstwo w tym sezonie Ligi Mistrzów odniosło Dinamo Bukareszt. Rumunii pokonali we własnej hali Wacker Thun 35:34, do przerwy prowadząc 19:14.

Obie drużyny zagrały w tym spotkaniu bardzo ofensywnie, o czym najlepiej świadczy liczba bramek jakie padły w tym spotkaniu. W sumie było ich sześćdziesiąt dziewięć.

Spotkanie to miało kilka oblicz. W pierwszej części pierwszej połowy na prowadzeniu byli przyjezdni, a później do głosu doszli gospodarze, którzy na przerwę schodzili prowadząc pięcioma bramkami. Po przerwie Dinamo długo kontrolowało boiskowe wydarzenia, ale pod koniec meczu przyjezdni rzucili się do odrabiania strat. Zawodnikom Wacker Thun zabrakło jednak czasu i przegrali jednym trafieniem.

Dinamo Bukareszt - Wacker Thun 35:34 (19:14)