Dujszebajew: Mieliśmy moc, aby wygrać

Autor: Wojciech Staniec, 22-09-2018, 20:02

- Gratuluję Talantowi i zespołowi z Kielc zwycięstwa. To był dobry mecz, który stał na wysokim poziomie i był bardzo szybki - powiedział po meczu trener "Lwów", Nikolaj Jakobsen. - Jestem bardzo szczęśliwy, bo to był trudny mecz przeciwko mocnej drużynie, jednej z najlepszych na świecie - przyznał szkoleniowiec PGE VIVE, Tałant Dujszebajew.

REKLAMA


Nikolaj Jakobsen (trener, Rhein-Neckar Loewne): Gratuluję Talantowi i zespołowi z Kielc zwycięstwa. To był dobry mecz, który stał na wysokim poziomie i był bardzo szybki. Pod koniec zrobiliśmy za dużo błędów i dlatego przegraliśmy. Kielce zagrały bardzo dobrze. Cindrić grał dobrze i wspólnie z Alexem Dujshebaevem zrobili w końcówce różnicę. Nasze błędy przyczyniły się się do tego, że przegraliśmy.

Tałant Dujszebajew (trener, PGE VIVE Kielce): Jestem bardzo szczęśliwy, bo to był trudny mecz przeciwko mocnej drużynie, jednej z najlepszych na świecie. Myślę, że mogę pogratulować moim zawodnikom. To super rzecz wygrać z taką drużyną. Na początku przegrzeliśmy 2:7, ale mieliśmy na tyle mocy, aby wygrać. Pod koniec mieliśmy więcej szczęścia niż Rhein-Neckar Loewen.

Mads Mensah Larsen (zawodnik, Rhein-Neckar Loewen): Zrobiliśmy za dużo błędów. Kielce grały bardzo szybko. W tym meczu mieliśmy sporo problemów z kontuzjami.

Blaż Janc (zawodnik, PGE VIVE Kielce): Jestem bardzo szczęśliwy, Myślę, że potrzebowaliśmy tego zwycięstwa. Na początku meczu zrobiliśmy sporo błędów, ale później graliśmy lepiej. Byliśmy skoncentrowani i mieliśmy pod koniec meczu więcej szczęścia.

REKLAMA

Dodaj komentarz