REKLAMA

Dujszebajew: Koncentracja była przez cały mecz. To było najważniejsze

Autor: Wojciech Staniec, 17-02-2018, 18:10

- Myślę, że Kielce zasłużyły na zwycięstwo, wygrali ponieważ byli lepsi. W ostatnich dniach graliśmy sporo meczów z dobrymi drużynami i mamy wysokie tempo - powiedział po meczu trener drużyny gości, Branko Tamse. - Mieliśmy dwa składy, którymi mogliśmy rotować i w drugiej połowie fizycznie wyglądaliśmy lepiej.

 

Branko Tamse (trener, Celje Pivovarna Laśko): - Myślę, że Kielce zasłużyły na zwycięstwo, wygrali ponieważ byli lepsi. W ostatnich dniach graliśmy sporo meczów z dobrymi drużynami i mamy wysokie tempo. Nie jesteśmy w takiej formie jak byśmy chcieli i nie trenujemy tyle, ile byśmy chcieli. Nasza drużyna nie jest doświadczona, mamy młody zespół i musimy sporo trenować, aby była forma. Zawodnicy, którzy byli na Euro muszą dojść z formą. My możemy konkurować z innymi tylko, jeżeli wszyscy grają na sto procent. Przez kilka minut graliśmy tak jak chciałem, ale popełniliśmy szesnaście błędów, które drużyna z Kielc wykorzystała. To wszystko spowodowało, że mecz wygrało PGE VIVE.

 

Tałant Dujszebajew (trener, PGE VIVE Kielce): - Musimy pogratulować naszemu zespołowi, który walczył z niewygodnym rywalem, jakim jest Celje. Myślę, że koncentracja była przez 60 minut i to była najważniejsze, aby wygrać. Mieliśmy dwa składy, którymi mogliśmy rotować i w drugiej połowie fizycznie wyglądaliśmy lepiej.

 

Jaka Malus (zawodnik, Celje Pivovarna Laśko): - Gratuluję dla drużyny z Kielc, byli lepszą drużyną. Mieliśmy ostatnio sporo meczów z trudnymi rywalami i nasza forma nie jest taka, jak byśmy tego chcieli. Od meczu do meczu robimy coraz więcej błędów, ale tych spotkań było za dużo. Każdy wie jakim zespołem jest PGE VIVE i z tak wielką ilością błędów trudno rywalizować z taką ekipą.

 

Filip Ivić (zawodnik, PGE VIVE Kielce): - Celje cagrało dobry mecz. Walczyło od pierwszej do ostatniej obrony. Walczyli, biegali. Dla mnie ważne jest to, że my wygraliśmy i wszyscy są zdrowie. Ciężko trenujemy i ten mecz i ten we Flensburgu pokazał, że jesteśmy w dobrej formie. Dziękuję kibicom za doping.

REKLAMA

Dodaj komentarz