REKLAMA

Kontuzja Michała Daszka! W meczu z Białorusią skręcił kostkę

Autor: Redakcja, 06-01-2018, 20:14

Reprezentacja Polski pokonała w rozgrywanym z Hiszpanii turnieju z Białorusią. Jednak dobry nastrój po tym spotkaniu może psuć kontuzja kostki jakiej nabawił się Michał Daszek.

Skrzydłowy reprezentacji Polski podczas rzutu był faulowany przez jednego z Białorusinów, który dostał za to karę dwóch minut. Michał Daszek stanął na nogę rywala i upadł. Cała sytuacja wyglądała bardzo niefortunnie. Skrzydłowy przy pomocy fizjoterapeutów opuścił parkiet.

REKLAMA

Jak się okazuje to nie pierwszy taki uraz Daszka w ostatnim czasie. - Michał podobnej kontuzji doznał dziesięć dni temu. To nie jest nic poważnego, ale przydarzyło mu się to drugi raz z rzędu. Trzeba będzie się nim zająć - przyznał trener Piotr Przybecki w rozmowie z TVP Sport.

Daszek w ostatnich miesiącach jest ważnym i mocnym punktem "Biało-czerwonych". Można się więc spodziewać, że sztab medyczny reprezentacji zrobi wszystko, aby grający w Orlen Wiśle Płock skrzydłowy był gotowy do gry w turnieju w Portugalii. 

To nie jedyna kontuzja w polskim obozie. Z urazem zmaga się Rafał Przybylski, który nie zagrał w sobotnim starciu z Białorusią, jednak istnieje szansa, że w niedzielę zobaczymy go już na parkiecie.

REKLAMA

Dodaj komentarz