Wracają Szyba i Wyszomirski! Znamy kadrę na Golden League!

Autor: Wojciech Staniec, 03-10-2017, 11:25

Trener Piotr Przybecki powołał kadrę na zaplanowany na koniec października turniej Golden League. Wśród zawodników, którzy zagrają w tym turnieju są tacy, którzy do reprezentacji narodowej wracają po długiej przerwie.

Turniej będzie rozegrany między 27 a 29 października w Danii. Oprócz Polaków i gospodarzy - Duńczyków zobaczymy w nim też reprezentacje Norwegii i Francji. Tak więc Polacy zmierzą się z bardzo wymagającym rywalami.

REKLAMA

Do reprezentacji Polski po długiej przerwie wracają Michał Szyba i Piotr Wyszomirski. W kadrze jest też Paweł Paczkowski, który w reprezentacji pod wodzą Piotra Przybeckiego z powodu kontuzji jeszcze nie zagrał. W sumie w kadrze znalazło się dwudziestu zawodników.

Zgrupowanie rozpocznie się 19 października w Gdańsku. Polacy zostaną w trójmieście przez 6 dni i następnie wylecą do Danii na turniej.

Skład reprezentacji Polski:

Bramkarze: Adam Malcher (Gwardia Opole), Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze), Piotr Wyszomirski (TBV Lemgo)

Rozgrywający: Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Antoni Łangowski (Gwardia Opole), Michał Potoczny (MMTS Kwidzyn), Marek Szpera (MMTS Kwidzyn), Mateusz Wróbel (Wybrzeże Gdańsk), Piotr Chrapkowski (SC Magdeburg), Rafał Przybylski (Fenix Tuluza), Michał Szyba (Kadetten), Paweł Paczkowski (Motor Zaporoże)

Skrzydłowi: Jan Czuwara (Zagłębie Lubin), Przemysław Krajewski (Orlen Wisła Płock), Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin)

Obrotowi: Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Kamil Syprzak (FC Barcelona) , Patryk Walczak (Massy Essone HB)

źródło: ZPRP

REKLAMA

Dodaj komentarz