2016-09-06 14:12:00

Sydney Uni starczyło sił tylko do przerwy. Lakhwiya zagra o piąte miejsce

Szczypiorniści katarskiej Lakhwiya w dobrym stylu zapewnili sobie walkę w meczu o piąte miejsce. Stało się tak po tym jak pokonali 29:17 australijski Sydney Uni Handball Club.

Zawodnicy Sydney Uni Handball Club na pierwszą bramkę w tym meczu czekali do 10. minuty, ale wtedy przegrywali już 1:5. Od tego momentu ich gra zaczęła wyglądać o wiele lepiej i udało im się zniwelować straty do dwóch oczek (4:6) po kwadransie gry.

Od tego momentu mecz zrobił się bardziej wyrównany, ale po pierwszej połowie prowadziła Lakhwiya 12:9.

W drugiej połowie Lakhwiya odskoczyła na kilka bramek przewagi i cały czas utrzymywało bezpieczny dystans. Katarczycy ostatnie wygrali 29:17. Lakhwiya  zagra o 5. miejsce, a Australijczyków czeka walka o 7. lokatę.

Sydney Uni Handball Club - Lakhwiya 17:29 (9:12)

Następny artykuł: Tunezyjczycy rozbili Taubate