REKLAMA

Przybecki powołał kadrę na sierpniową konsultację. Wracają bracia Gębalowie

Autor: Wojciech Staniec, 07-07-2017, 13:16

W połowie sierpnia reprezentacji Polski w piłce ręcznej mężczyzn odbędzie krótką konsultację szkoleniową. Selekcjoner "Biało-czerwonych" ogłosił listę 21 zawodników na to zgrupowanie.

Polacy spotkają się 13 sierpnia wieczorem w Płocku i będą trenowali do 17 sierpnia. Wśród powołanych są sami zawodnicy z polskiej ligi. Trener Piotr Przybecki postawił na 21 szczypiornistów. Wśród nich są Tomasz i Maciej Gębalowie, którzy wracają do kadry po kontuzjach. 

Skład reprezentacji:

Bramkarze: Krzysztof Szczecina (MMTS Kwidzyn), Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze)

Rozgrywający: Paweł Genda (MMTS Kwidzyn), Arkadiusz Ossowski (MMTS Kwidzyn),  Michał Potoczny (MMTS Kwidzyn), Marek Szpera (MMTS Kwidzyn), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Adrian Kondratiuk (Wybrzeże Gdańsk), Hubert Kornecki (Wybrzeże Gdańsk), Mateusz Wróbel (Wybrzeże Gdańsk), Ignacy Bąk (MMTS Kwidzyn), Antoni Łangowski (Gwardia Opole), Przemysław Mrozowicz (Zagłębie Lubin)

Skrzydłowi: Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Jan Czuwara (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin), Przemysław Krajewski (Orlen Wisła Płock)

Obrotowi: Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Łukasz Rogulski (Wybrzeże Gdańsk), Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze)

REKLAMA

handballnews.pl

Wasze komentarze

!!!!!2017-07-07 21:57:27
Bida z nędzą przez kadrę pędzą!!
pawel2017-07-09 09:45:10
ale to tylko ligowa kadra ma konsultacje szkoleniową spokojnie kadra z wyszomirskim, chrapkowskim, przybylskim, gierakiem, walczakiem, paczkowskim, sicką, szybą moze majdzińskim juz bedzie wyglądac lepiej. Zaskakuje brak Malchera ale Adam miał zabieg pewnie przez to go nie ma, a sam Piotrek w jednym z wywiadów mówil ze chodzi w tych konsultacjach o podnoszenie wyszkolenia i poziomu fizycznego zawodników grających w superlidze>

Dodaj komentarz