2017-04-17 08:58:00

Kolejka cudów w Niemczech! Kolejny faworyt przegrał

Bardzo ciekawy weekend w Niemczech! W niedzielę punkty stracił kolejny faworyt do wygrania Bundesligi. Tym razem porażki doznała ekipa SG Flensburg-Handewitt.

Podopieczni Ljubomira Vranjesa zagrali na wyjeździe z Fuchse Berlin 34:31. W pierwszej połowie Flensburg prowadził nawet pięcioma bramkami. Po przerwie spotkanie było bardzo zacięte. Dopiero w samej końcówce na trzy trafienia odskoczyli zawodnicy ze stolicy Niemiec - wcześniej w tej części spotkania nikomu nie dało się odskoczyć na więcej niż dwa trafienia.

Po 25. rozegranych meczach Flensburg ma punkt straty do lidera - Rhein-Neckar Loewen.

W sobotę doszło do innej sensacji w niemieckiej Bundeslidze. Porażki doznało THW Kiel, które przegrało na wyjeździe z TBV Lemgo.