REKLAMA

Flensburg zagrał dla Wisły. Porażka Vardaru Skopje! (wyniki)

Autor: Adam Brzuski/Wojciech Staniec, 04-03-2017, 19:08

W sobotę oczy większości polskich kibiców skierowanych były na Szwecję i mecz Vive Tauronu. Jednak przed pojedynkiem kieleckiego zespołu rozegrano jeszcze trzy inne mecze Ligi Mistrzów.

Podbudowani zwycięstwem z THW Kiel i walczący o awans do Top 16 Bjerringbro-Silkeborg do spotkania z Flensburgiem podszedł bez kompleksów. Na początku pierwszej połowy utrzymywał się wynik remisowy, a w ciągu pierwszych ośmiu minut padły tylko dwie bramki. Około osiemnastej minuty zarysowała się przewaga Duńczyków, którzy prowadzenie, głównie za sprawą świetnie spisującego się Sorena Rasmussena. Taki stan rzeczy utrzymał się do końca pierwszej połowy, którą Bjerringbro wygrało jedną bramką. W drugiej połowie przewaga Duńczyków wynosiła nawet trzy bramki, jednak ku uciesze kibiców Wisły Płock, ostatecznie Flensburgowi udało się odrobić stratę z nawiązką i zwyciężyć w tym ciężkim dla nich spotkaniu.

SG Flensburg-Handewitt - Bjerringbro-Silkeborg 26:24 (10:11)

Od początku tego spotkania nieznaczną przewagę mieli Macedończycy. Następnie do głosu doszli Białorusini, którzy schodzili na przerwę prowadząc dwoma bramkami. Po przerwie ich przewaga jeszcze urosła. Świetne spotkanie rozgrywało trio Kulak, Kristiopans, Ostrushko. Dzięki temu zwycięstwu Mieszkow ma nadal szansę nawet na trzecie miejsce w grupie.

Meszkow Brześć - Vardar Skopje 30:26 (15:13)

Bez niespodzianki na Węgrzech. Faworyzowana drużyna MOL-Pick ograła PPD Zagrzeb. Świetne spotkanie spotkanie rozegrał Zsolt Balogh. Gospodarze prowadzili od początku i do końca i nie dali większych szans mistrzom Chorwacji. Na kolejkę przed końcem Węgrzy nadal liczą się w walce nawet o drugie miejsce w grupie.

MOL-Pick Szeged - PPD Zagrzeb 26:21 (14:12)

REKLAMA

Dodaj komentarz