2016-09-08 13:40:00

Super Globe: Siódme miejsce dla Brazylijczyków

Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia w turnieju Super Globe, który rozgrywany jest w Katarze. Po tym jak TCC Taubate pokonało Sydney Uni Handball Club 35:23 wywalczyło siódme miejsce w turnieju.

Wynik meczu otworzyli zawodnicy z Sydney i to było ich pierwsze prowadzenie w tym turnieju. Do 11. minuty Australijczycy utrzymywali przewagę 1-2 bramek. Dopiero wtedy Brazylijczykom udało się rzucić na 7:6. Od tego momentu zarysowała się przewaga Taubate. Zawodnicy z "Antypodów" mieli spore problemy ze zdobywaniem bramek, a i ich obrona nie grała najlepiej.

Efekt? 20:11 po pierwszej połowie.

Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal ton rywalizacji nadawali zawodnicy Taubate, którzy kontrolowali przebieg spotkania i cały czas powiększali przewagę. Na kwadrans przed końcem prowadzili 28:15.

Do końca meczu już nic się nie zmieniło i Taubate wygrało 35:23. Brazylijczycy zajęli 7. miejsce, a Australijczykom przypadła ósma lokata.

Sydney Uni Handball Club - TCC Taubate 23:35 (11:20)