Klub z Kalisza poinformował już o kilku istotnych ruchach transferowych. Do drużyny dołączą między innymi Gąsiorek i Maliarevych. Kolejnymi wzmocnieniami, z którego będą mogli cieszyć się kibice Energi MKS, będą Kamil Adamski i Artur Bożek. Zawodnicy przedłużyli umowy o kolejne sezony.
Energa MKS buduje skład na nowy sezon. Znamy wszystkich skrzydłowych, którzy będą reprezentować barwy kaliskiego w przyszłym sezonie.
Od nowego sezonu PGNiG Superligę będzie można oglądać w TVP Sport. Umowa została podpisana na cztery sezony.
Stal buduje skład na nowy sezon. Na współpracę z mieleckim klubem zdecydował się Daniel Dutka.
To już pewne! Od 1 lipca zawodnikiem PGE VIVE będzie Tomasz Gębala. Rozgrywający podpisał z kieleckim klubem umowę na trzy lata.
W przyszłym sezonie bramkarzem NMC Górnika będzie Jakub Skrzyniarz.
W przyszłym sezonie mecze PGNiG Superligi będzie można oglądać w TVP Sport - informuje portal wirtualnemedia.pl. Szczegóły umowy mamy poznać w przyszłym tygodniu.
Klaruje się skład Azotów na przyszły sezon. Władze puławskiego klubu zdecydowały, że dwóch zawodników wypełni jednak kontrakt. Na celowniku jest też dwóch reprezentantów Polski.
W przyszłym sezonie zawodnikiem Stali nadal będzie Hubert Kornecki. Rozgrywający podpisał właśnie nowy kontrakt z mieleckim klubem.
W przyszłym sezonie zawodnikiem NMC Górnika będzie Bartłomiej Bis. Klub z Zabrza właśnie potwierdził ten transfer.
Władze kaliskiego klubu nadal aktywnie działają na rynku transferowym. Nowym bramkarzem Energi MKS-u został Mikołaj Krekora, a Łukasz Zakreta przedłużył kontrakt.
Za rok wygaśnie aktualny kontrakt Blaża Janca z PGE VIVE. Kielczanie chcą zatrzymać Słoweńca u siebie, ale on ma też oferty z FC Barcelony i THW Kiel.
W przyszłym sezonie trenerem NMC Górnika będzie Marcin Lijewski. Były reprezentant Polski podpisał z zabrzańskim klubem umowę na dwa sezony.
Zagłębie ogłosiło podpisanie kontraktów z czterema nowymi zawodnikami. W zespole z Lubina w przyszłym grać będą: Marcin Schodowski, Kamil Drobiecki, Jakub Bogacz oraz Wojciech Hajnos.
W dalszym ciągu nie jest jasna przyszłość Tomasza Gębali. Wiele wskazuje na to, że rozgrywający przeniesie się do PGE VIVE, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie ma.

Archiwum informacji

REKLAMA