REKLAMA

Pod koniec listopada ubiegłego roku BM Logrono La Rioja ogłosiła, że podpisała umowę z Mateuszem Piechowskim. Kontrakt miał wejść w życie od nowego sezonu, ale tak się nie stało.
Dwóch młodych zawodników NMC Górnika - Tomasz Łukawski i Filip Fąfara dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.
Niespełna ponad tydzień temu w Nowym Jorku Willy Chavarria zaprezentował kolekcję na lato 2019. Użył do tego ciekawej stylizacji ubrań marki hummel.
Nowy sezon PGNiG Superligi tradycyjnie zainauguruje uroczysty Mecz Otwarcia. W spotkaniu ze specjalną oprawą Gwardia zmierzy się z mistrzami Polski.
Za podopiecznymi Bartłomieja Jaszki już pierwszy trening do zbliżającego się sezonu. Pod koniec sierpnia drużyna weźmie udział w turnieju Szczypiorno Cup.
Zawodnicy Orlen Wisły już niedługo rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Wicemistrzowie Polski znają już plan sparingów. Ciekawie zapowiada się spotkanie z MOL-Pick Szeged.
Zakończyły się urlopy dla zawodników Energi MKS-u. W zespole, który w ubiegłym sezonie był jedną z rewelacji PGNiG Superligi ćwiczyło 21 zawodników.
Jeszcze półtora miesiąca zostało do wznowienia rozgrywek PGNiG Superligi. Poznaliśmy już terminarz na nowy sezon.
- Dostałem kilka propozycji, a jednak chcę zostać w Kielcach i kontynuować projekt, który wspólnie z zawodnikami, zarządem, kibicami, a także władzami miasta i regionu rozpocząłem w 2014 roku - pisze w liście otwartym trener PGE VIVE Kiece, Tałant Dujszebajew.
Zespół z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczął już treningi do nowego sezonu. Podczas okresu przygotowawczego zaplanowane są mecze kontrolne z drużynami z PGNiG Superligi. Zawodników czeka także spotkanie z Veszprem.
Przez najbliższe dwa sezony Szymon Sićko będzie grał w NMC Górniku Zabrze. Rozgrywający został tam wypożyczony z PGE VIVE.
Czternaście drużyn zagra w nowym sezonie w PGNiG Superlidze. Władze ligi zrezygnowały z podziału na dwie grupy, nie będzie już także meczów o dziką kartę.
Dość długo trwał proces licencyjny w PGNiG Superlidze. Ostatecznie jednak wiadomo, że w nowym sezonie w elicie będzie grało czternaście drużyn.
Władze VIVE wydały oświadczenie w sprawie problemów finansowych klubu. Czytamy w nim, że zredukowano wynagrodzenie zawodników o 25%, a także, że klub szuka nowych sponsorów.
Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego rozpoczęła treningi do zbliżającego się sezonu PGNiG Superligi. Pierwszy sparing zaplanowano na 27 lipca.

Archiwum informacji

REKLAMA