REKLAMA

Azoty w sobotę rozpoczęły zmagania w Pucharze EHF. Zespół prowadzony przez Michała Skórskiego po ciężkim pojedynku wygrał z Handball Esch 31:28. Na spotkaniu w Puławach był obecny Patryk Rombel, który obserwował grę, skupiając się przede wszystkim na reprezentantach Polski
W październiku odbędzie się trzydniowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Patryk Rombel powołał dwudziestu trzech zawodników.
Znamy skład reprezentacji Polski B, która w październiku zagra dwa wyjazdowe mecze z Holandią.
Przed młodymi bramkarzami kolejne specjalistyczne zgrupowanie. Na liście powołanych znalazło się dwunastu zawodników.
We wrześniu odbędzie się kolejna specjalistyczna konsultacja bramkarzy. Na liście powołanych znalazło się dwunastu zawodników.
W Hiszpanii zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata. Złoty medal wywalczyła reprezentacja Francji, drugie miejsce zajęli Chorwacji, a brąz zdobyli Egipcjanie.
W przyszłym sezonie trenerem grających w pierwszej lidze zawodników SRS Czuwaj Przemyśl będzie Michał Kubisztal.
W lipcu szeroka kadra reprezentacji Polski spotka się na zgrupowaniu szkoleniowym. Na liście powołanych znalazło się dwudziestu jeden zawodników.
Reprezentacja Polski poznała swoich rywali w fazie grupowej mistrzostw Europy 2020. – To wymagająca grupa. Do jakiej byśmy jednak nie trafili to poziom na tym etapie rozgrywek jest wysoki - mówił po losowaniu Patryk Rombel.
Reprezentacja Polski na Euro 2020 zagra w grupie F. Nasza drużyna będzie rywalizowała z gospodarzami - Szwecją oraz Szwajcarią i Słowenią.
Za nami losowanie fazy grupowej mistrzostw Europy 2020! Polacy trafili do grupy F. Rywalami "Biało - czerwonych" będzie Szwecja, Słowenia, Szwajcaria.
Po dwóch latach przerwy reprezentacja Polski wraca do walki w wielkim turnieju! "Biało-czerwoni" zagrają na Euro 2020. Przed nami losowanie tej imprezy. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia.
Przed nami losowanie fazy grupowej Euro 2020. Reprezentacja Polski wraca do gry w wielkim turnieju po dwóch latach przerwy. Początek losowanie o godzinie 18.45.
Kibice reprezentacji Polski muszą się uzbroić w cierpliwość. W piątek wieczorem poznamy grupowych rywali "biało-czerwonych" na Euro 2020. Tymczasem ogłoszono kto będzie uczestniczył w ceremonii losowania - a w tym gronie znalazł się zawodnik PGE VIVE.
Bramkarz NMC Górnika został wybrany najlepszym czeskim piłkarzem ręcznym 2018 roku. - Będę musiał przemyśleć na nowo to, co chciałem dziś ogłosić… Bo chciałem zakończyć karierę, ale zostawię sobie jeszcze czas na myślenie – przyznał po odebraniu nagrody Martin Galia.

Archiwum informacji

REKLAMA