Zakończyła się czwarta kolejka fazy grupowej eliminacji do mistrzostw Europy 2020. Tym razem nie było tylu sensacji, co kilka dni wcześniej.
Reprezentacja Izraela pokonała we własnej hali Kosowo i dzięki temu awansowała na drugie miejsce w grupie 1 eliminacji do Euro 2020.
Za reprezentacją Polski kolejne dwa mecze w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2020. "Biało - czerwoni" nadal mają na swoim koncie jedną wygraną. W sobotę w rewanżu z Niemcami także musieli uznać wyższość przeciwnika. - Jeśli chcemy walczyć z Niemcami, z zespołami tej klasy i awansować na mistrzostwa Europy nie możemy mieć takich przestojów. Widać dobre elementy w naszej grze, ale elementy to za mało - mówi po meczu trener naszej kadry, Patryk Rombel.
Dobre spotkanie rozegrali przeciwko Niemcom reprezentanci Polski. Po pierwszej połowie był remis 16:16, po wznowieniu gry naszej drużynie przydarzył się przestój. Miał on spory wpływ na to spotkanie, bo strat już się nie udało odrobić i Niemcy wygrali 29:24.
Po małym odpoczynku reprezentację Polski czeka rewanżowy pojedynek z Niemcami! W Gliwicach goście pewnie wygrali 26:18. "Biało - czerwoni" popełnili zbyt wiele prostych błędów w ataku. Czy w sobotę będą w stanie zrewanżować się rywalom?
Znamy skład reprezentacji Polski na rewanżowe spotkanie z Niemcami w ramach kwalifikacji do Euro 2020. Trener Patryk Rombel dokonał jednej zmiany.
Ponad 10 000 kibiców zjawiło się w Arenie Gliwice na meczu Polska - Niemcy. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tego spotkania.
Również w środę sypnęło niespodziankami w eliminacjach do Euro 2020. Niespodziewanie Francja przegrała z Portugalią, Słowenia długo męczyła się z Holandią.
Polacy przegrali z Niemcami w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy 2020 różnicą ośmiu bramek. "Biało - czerwoni" popełnili sporo błędów w ataku, a rywale wykorzystywali kontrę. - Jeśli chcemy wygrywać takie mecze to powinno się je zwyciężając obroną, bramką i kontratakiem, a tego dziś nie było - podkreślał po spotkaniu Kamil Syprzak.
W środę w Arenie Gliwice podziękowano Sławomirowi Szmalowi i Bartoszowi Jureckiemu za piękną grę w reprezentacji Polski. Uhonorowano legendy polskiej piłki ręcznej. A pamiątkową paterę za setny mecz w kadrze otrzymał Michał Daszek.
Nie udało się reprezentacji Polski wygrać z Niemcami. Jednak w Arenie Gliwice emocji nie brakowało. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania.
Nie tylko Polska grała w środę w eliminacjach do Euro 2020. Tego dnia rozegrano też inne spotkania, w których nie brakowało emocji.
Reprezentacja Polski przegrała z Niemcami w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2020 aż 18:26. Na temat rywalizacji wypowiedzieli się Uwe Gensheimer, Przemysław Krajewski oraz Mateusz Kornecki. - Super walczymy w obronie, chłopak wybiega na kontrę i dostaje złe podanie - to akcje, które trochę podcinają skrzydła - mówi bramkarz polskiej kadry.
Tłumy kibiców przyszły na mecz Polska - Niemcy, który odbył się w Arenie Gliwice. "Biało-czerwoni" przegrali jednak 18:26. Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z tego spotkania.
Dość niespodziewanie Kosowo pokonało we własnej hali Izrael. To dobry wynik dla reprezentacji Polski.

Archiwum informacji

REKLAMA