Za na nami losowanie III rundy Pucharu EHF. Azoty Puławy zmierzą się z islandzkim Selfoss.
Na wtorek zaplanowano losowanie III rundy Pucharu EHF. Na kogo trafi zespół Bartosza Jureckiego?
Aby awansować do kolejnej rundy rywalizacji w Pucharze EHF, ekipa Gwardii Opole musiała zwyciężyć Rk Gorenje Velenje minimum pięcioma bramkami. To jej się nie udało. Opolanie zwyciężyli 23:21, jednak musiała pożegnać się z marzeniami o walkę w Pucharze EHF.
Cztery bramki straty mają po pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu EHF zawodnicy Gwardii. Opolanie w niedzielę wieczorem zagrają przed własną publicznością z Gorenje Velenje.
Gwardia w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu EHF przegrała z Rk Gorenje Velenje różnicą czterech bramek. W drużynie z Opola bardzo dobrze w bramce spisywał się Adam Malcher.
Pierwsze spotkanie Gwardii Opole w rozgrywkach Pucharu EHF nie należy do łatwych. Podopieczni Rafała Kuptela zmierzą się z Gorenje Velenje - trzykrotnym mistrzem Słowenii, wielokrotnym uczestnikiem Ligi Mistrzów oraz właśnie Pucharu EHF.
W niedzielę rozegrano cztery mecze rewanżowe pierwszej rundy Pucharu EHF. Zapraszamy do zapoznania się z ich wynikami.
Za nami siedem meczów rundy wstępnej Pucharu EHF. Sprawdźcie, które drużyny mogą cieszyć się z awansu do kolejnego etapu rozgrywek.
Po pierwszym meczu pomiędzy RK Gorenje Velenje a Alingsasem HK bliżej rywalizacji z Gwardią Opole byli Szwedzi. Zawodnicy z Velenje ulegli rywalom 23:26. Drugie spotkanie było zatem niezwykle emocjonujące. Przegrani starali się odrobić straty i awansować do II rundy Pucharu EHF. I to im się udało. Słoweńcy pokonali przeciwników 28:22 i spotkają się z opolanami.
Jesienią Gwardia drugi rok z rzędu zagra w Pucharze EHF. Podobnie jak w poprzednim sezonie mecze opolskiej drużyny będzie można obejrzeć w telewizji.
W wtorek odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy Pucharu EHF. Znamy już wszystkie pary.
Zawodnicy Gwardii rozpoczną zmagania w Pucharze EHF od drugiej rundy. Na tym etapie opolanie zagrają z drużyną ze Szwecji lub Słowenii.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała, jakie kluby zagrają w najbliższym sezonie w Pucharze EHF. W tym gronie znalazły się dwie drużyny z Polski.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon w piłce ręcznej! EHF podała właśnie daty, gdy ogłosi skład europejskich pucharów oraz datę losowania dwóch pierwszych rund.
Zakończył się turniej Final Four Pucharu EHF. W wielkim finale Fuchse Berlin wygrało trzema bramkami z Saint-Raphael Var Handball.

Archiwum informacji

REKLAMA