REKLAMA

Jesienią Gwardia drugi rok z rzędu zagra w Pucharze EHF. Podobnie jak w poprzednim sezonie mecze opolskiej drużyny będzie można obejrzeć w telewizji.
W wtorek odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy Pucharu EHF. Znamy już wszystkie pary.
Zawodnicy Gwardii rozpoczną zmagania w Pucharze EHF od drugiej rundy. Na tym etapie opolanie zagrają z drużyną ze Szwecji lub Słowenii.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała, jakie kluby zagrają w najbliższym sezonie w Pucharze EHF. W tym gronie znalazły się dwie drużyny z Polski.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon w piłce ręcznej! EHF podała właśnie daty, gdy ogłosi skład europejskich pucharów oraz datę losowania dwóch pierwszych rund.
Zakończył się turniej Final Four Pucharu EHF. W wielkim finale Fuchse Berlin wygrało trzema bramkami z Saint-Raphael Var Handball.
W niemieckim Magdeburgu rozgrywany jest Final Four Pucharu EHF. W półfinałach nie brakowało emocji!
Trzy niemieckie zespoły i jeden francuski znalazły się w Final Four Pucharu EHF. W Magdeburgu odbyło się losowanie półfinałów.
Znamy już uczestników Final Four Pucharu EHF. Frisch Auf Göppingen pokonał ekipę z Francji i pewnie awansował. W szaleńczą pogoń rzucili się zawodnicy Fraikin BM. Granollers, ale ostatecznie to Saint-Raphael gra dalej.
W bardzo ciężkiej sytuacji przed rewanżowym meczem ćwierćfinałowym Pucharu EHF były berlińskie "Lisy". Niemcy przed tygodniem przegrali z Nexe ośmioma bramkami.
Niespodziewanej porażki doznali zawodnicy berlińskich "Lisów", którzy przegrali na wyjeździe z chorwackim RK Nexe. Jedną nogą w Final Four jest Fraikin BM Granollers. Blisko turnieju finałowego jest także Frich Auf Goppingen.
We wtorek odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu EHF.
Zakończyła się faza grupowej Pucharu EHF. Niestety, zawodnicy Azotów Puławy nie awansowali do ćwierćfinału.
Dwa niedzielne mecze dokończyły zmagania zespołów biorących udział w fazie grupowej Pucharu EHF. Oba w grupie B.
Azoty w sobotę zagrały swój ostatni mecz w tym sezonie Pucharu EHF. Obie drużyny grały falami, co podkreślali trenerzy i zawodnicy podczas konferencji. Gospodarzom jednak nie udało się dogonić rywali i na zakończenie z rozgrywkami przegrali 30:37.

Archiwum informacji

REKLAMA