Brązowi medaliści mistrzostw Polski mecze fazy grupowej Pucharu EHF zagrają w Lublinie. Kibiców czekają arcyciekawe pojedynki!
THW Kiel będzie organizatorem turnieju Final Four Pucharu EHF. Odbędzie się on 17 i 18 maja.
Pojedynkiem z duńskim GOG zaczną zmagania w fazie grupowej Pucharu EHF Azoty. Puławianie trafili do grupy D.
Bardzo ciekawych rywali w fazie grupowej Pucharu EHF będą mieli szczypiorniści Azotów Puławy. W czwartek w Wiedniu odbyło się losowanie tej fazy rozgrywek.
Znamy już szesnaście klubów, które zagrają w fazie grupowej Pucharu EHF. Wśród nich jest jedna drużyna z Polski - Azoty Puławy. Losowanie grup zaplanowano na czwartek.
Azoty w decydującym spotkaniu o awans do fazy grupowej Pucharu EHF zagrały na wyjeździe. Zmotywowani zawodnicy Selfoss od początku postawili się puławianom, którzy musieli gonić wynik. Podopieczni Bartosza Jureckiego mieli zaliczkę z pierwszego meczu, ale walczyli o zwycięstwo także w sobotnim spotkaniu. Ostatecznie gospodarze wygrali 28:27, ale z dalszej gry w europejskich rozgrywkach mogą cieszyć się puławianie!
W sobotę drużyna Bartosza Jureckiego zagra rewanż na wyjeździe z Selfoss. Stawką jest awans do fazy grupowej Pucharu EHF. Czy Azoty powtórzą sukces z poprzedniego sezonu i będą grać dalej w rozgrywkach?
Puławianie w pierwszym meczu III rundy Pucharu EHF z islandzkim Selfoss wygrali 33:26. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się wynikiem 16:14 na korzyść Azotów. Po zmianie stron gospodarze poprawili swoją grę i systematycznie powiększali prowadzenie. W rewanżu mają siedem bramek zaliczki.
Kibice Azotów Puławy w końcu się doczekali i ich drużyna rozpoczyna zmagania w Pucharze EHF. Przed podopiecznymi Bartosza Jureckiego pierwsze starcie w III rundy rozgrywek, w której zmierzą się z Selfoss. Zapowiada się arcyciekawy pojedynek i wiele sportowej walki!
Już w najbliższą sobotę do gry w Pucharze EHF dołączą zawodnicy Azotów. Polacy w trzeciej rundzie tych rozgrywek zmierzą się z islandzkim Selfoss.
Za na nami losowanie III rundy Pucharu EHF. Azoty Puławy zmierzą się z islandzkim Selfoss.
Na wtorek zaplanowano losowanie III rundy Pucharu EHF. Na kogo trafi zespół Bartosza Jureckiego?
Aby awansować do kolejnej rundy rywalizacji w Pucharze EHF, ekipa Gwardii Opole musiała zwyciężyć Rk Gorenje Velenje minimum pięcioma bramkami. To jej się nie udało. Opolanie zwyciężyli 23:21, jednak musiała pożegnać się z marzeniami o walkę w Pucharze EHF.
Cztery bramki straty mają po pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu EHF zawodnicy Gwardii. Opolanie w niedzielę wieczorem zagrają przed własną publicznością z Gorenje Velenje.
Gwardia w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu EHF przegrała z Rk Gorenje Velenje różnicą czterech bramek. W drużynie z Opola bardzo dobrze w bramce spisywał się Adam Malcher.

Archiwum informacji

REKLAMA