Puławianie powalczyli w starciu z niemieckim THW Kiel. Po pierwszej połowie tablica wyników pokazywała remis 11:11. Po zmianie stron gospodarzom udało się zbudować przewagę w postaci sześciu bramek, ale Azoty cały czas nie odpuszczały. Ostatecznie wojnę nerwów wygrała drużyna THW.
Puławian czeka piekielnie trudne zadane. W drugim meczu fazy grupowej zmierzą się ze słynnym THW Kiel. Czeka nas wiele sportowych emocji!
Europejska Federacja Piłki Ręcznej opublikowała film z pięcioma najładniejszymi bramkami 1. kolejki fazy grupowej Pucharu EHF.
Nie tak pierwszą kolejkę Pucharu EHF wyobrażali sobie zawodnicy Azotów. Puławianie zajmują obecnie trzecie miejsce w grupie.
Azoty Puławy w pierwszym meczu Pucharu EHF po zaciętej walce przegrały z GOG 28:31. Co po spotkaniu powiedzieli trenerzy i zawodnicy?
Puławianie w pierwszym meczu fazy grupowej Pucharu EHF zagrali z GOG. Tak jak się spodziewano duński klub chociaż w swoim składzie ma młodych zawodników był wymagającym rywalem. Azoty praktycznie przez całe spotkanie musiały odrabiać straty i ostatecznie nie udało się dogonić rywali. Po sześćdziesięciu minutach zaciętego starcia przyjezdni byli lepsi o trzy trafienia.
Azoty Puławy rozpoczynają zmagania w fazie grupowej Pucharu EHF! Przed podopiecznymi Bartosza Jureckiego trudne zadanie, ponieważ ich pierwszym rywalem będzie duńskie GOG. To wymagający rywal, więc czeka nas wiele sportowych emocji i walki na parkiecie.
Przed Azotami sześć meczów w Pucharze EHF. Puławianie zagrają z GOG, THW Kiel i Fraikin BM. Granollers. Pojedynki będzie można oglądać w telewizji oraz Internecie.
Brązowi medaliści mistrzostw Polski mecze fazy grupowej Pucharu EHF zagrają w Lublinie. Kibiców czekają arcyciekawe pojedynki!
THW Kiel będzie organizatorem turnieju Final Four Pucharu EHF. Odbędzie się on 17 i 18 maja.
Pojedynkiem z duńskim GOG zaczną zmagania w fazie grupowej Pucharu EHF Azoty. Puławianie trafili do grupy D.
Bardzo ciekawych rywali w fazie grupowej Pucharu EHF będą mieli szczypiorniści Azotów Puławy. W czwartek w Wiedniu odbyło się losowanie tej fazy rozgrywek.
Znamy już szesnaście klubów, które zagrają w fazie grupowej Pucharu EHF. Wśród nich jest jedna drużyna z Polski - Azoty Puławy. Losowanie grup zaplanowano na czwartek.
Azoty w decydującym spotkaniu o awans do fazy grupowej Pucharu EHF zagrały na wyjeździe. Zmotywowani zawodnicy Selfoss od początku postawili się puławianom, którzy musieli gonić wynik. Podopieczni Bartosza Jureckiego mieli zaliczkę z pierwszego meczu, ale walczyli o zwycięstwo także w sobotnim spotkaniu. Ostatecznie gospodarze wygrali 28:27, ale z dalszej gry w europejskich rozgrywkach mogą cieszyć się puławianie!
W sobotę drużyna Bartosza Jureckiego zagra rewanż na wyjeździe z Selfoss. Stawką jest awans do fazy grupowej Pucharu EHF. Czy Azoty powtórzą sukces z poprzedniego sezonu i będą grać dalej w rozgrywkach?

Archiwum informacji

REKLAMA