REKLAMA

Portal Handball-Planet.com przeprowadził plebiscyt, w którym wybrał najlepszą siódemkę młodego pokolenia. Wyróżnienie otrzymał zawodnik PGE VIVE Kielce - Arkadiusz Moryto.
Znamy już wszystkie drużyny, które powalczą w Super Globe. Turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej.
Przez ostatnie dwa lata MJsCAMP odbywał się na terenie województwa świętokrzyskiego, czyli regionu, gdzie mieszkają i grają organizatorzy - Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski. Tym razem młodzi szczypiorniści będą trenować w Wielkopolsce.
Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku ze względu na problemy została przeniesiona do Kwidzyna. ZPRP opublikował specjalne oświadczenie w tej sprawie.
W tym roku turniej Szczypiorno Cup nie odbędzie się. Powodem jest brak przyznania środków finansowych Stowarzyszeniu Szczypiorniak.
"Handball Legends" znów w akcji! Legendy polskiego szczypiorniaka wzięli udział w meczu charytatywnym. Drużyna gwiazd grała pod okiem Bogdana Wenty. - Kulisy tego meczu w Gliwicach były dla nas największym zaskoczeniem i podziękowaniem. I tak jak powiedział Marcin: powietrza brakowało, ale grać się chciało! - podkreślał po spotkaniu były trener reprezentacji Polski.
Nie tylko meczem Polska - Niemcy żyli w środę kibice w Arenie Gliwice. Po tym spotkaniu doszło do charytatywnego pojedynku, w którym legendy polskiej piłki ręcznej zagrały z Politechniką Świętokrzyską.
W środę w Gliwicach spotkała się rodzina polskiego szczypiorniaka. "Handball Legends" czyli drużyna w skład której wchodzą utytułowani reprezentanci i reprezentantki Polski znów wybiegli na parkiet w meczu charytatywnym. Ich przeciwnikiem była Politechnika Śląska.
Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej podkreśla, że zdrowie zawodników jest najważniejsze i jest otwarta na dyskusje oraz propozycje zmian. Zawodnicy z całego świata w walce o swoje zdrowie prowadzą kampanię #DontPlayThePlayers.
Zawodnicy z całego świata piłki ręcznej zjednoczyli siły i razem chcą walczyć o swoje zdrowie ze względu na narastającą liczbę meczów w sezonie. Prowadzona jest akcja w mediach społecznościowych pod hasłem #DontPlayThePlayers.
Znamy najlepszego zawodnika 2018 roku! Międzynarodowa Federacja Piłki Ręcznej doceniła Mikkela Hansena.
Turniej z udziałem najlepszych zespołów z Polski i Węgier ma uświetnić obchody przyjaźni tych dwóch państw.
Decyzja o przeznaczeniu 1% podatku dochodowego na organizację pożytku publicznego, mimo rozliczeń PIT bezpośrednio przez Urzędy Skarbowe, należy niezmiennie do podatnika. Przekazując 1% podatku podopiecznym Fundacji Sport Twoją Szansą wspierasz utalentowanych sportowców, którzy z różnych przyczyn losowych albo finansowych nie są w stanie kontynuować swojej kariery. Fundacja patronuje zawodnikom wielu dyscyplin, lokalnym klubom i organizacjom sportowym z całego kraju.
W Arenie Gliwice szykuje się święto rodzimego szczypiorniaka. Marcin Herra, Prezes Zarządu Arena Operator zapowiedział rekordową kwotę przygotowanych biletów w liczbie 13200.
Laura ma 16 miesięcy. Cierpi na bardzo rzadką chorobę jaką jest Zespół Williamsa. Początek roku to taki czas, gdy każdy może pomóc bez większego wysiłku.

Archiwum informacji

REKLAMA