REKLAMA

Światowa Federacja Piłki Ręcznej od 1993 roku co dwanaście miesięcy wybiera najlepszego zawodnika roku. Podobnie miało być w 2017, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem IHF-u.
Czas na nowe wyzwanie! Niedługo nasz portal będzie obchodził drugie urodziny, dlatego postanowiliśmy uruchomić kolejny kanał komunikacji z czytelnikami - czyli newsletter.
Piłka ręczna to nasza pasja! Każdego dnia dostarczamy najważniejsze informacje ze świata handballu. Chcemy być jednak coraz lepsi, dlatego potrzebujemy teraz Waszej pomocy!

Zapisz się na newsletter i odbierz wyjątkowego ebooka! 

W czwartek 3 maja w Warszawie zmarł nagle Marek Budziak, który jest byłym prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Miał 64 lata.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce wydał oficjalny komunikat, w którym dowiadujemy się, że juniorzy młodsi reprezentacji Polski mają nowego szkoleniowca.
Za nami turniej finałowy Ligi SEHA. Przed meczem o pierwszej miejsce odbyła się konferencja prasowa na której poruszony został temat rozwoju ligi.
Klub Sydney Uni zaczął właśnie przygotowania do następnego sezonu i kontynuuje misje popularyzacji piłki ręcznej w Australii. Klubowi z Antypodów udało się sprawić, że oferta ‘przygoda z piłką ręczną w Sydney’ jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Teraz potencjalni zawodnicy z zagranicy będą mogli ubiegać się o darmowe lekcje języka angielskiego podczas pobytu w Sydney dzięki stypendium oferowanym przez ‘Navitas English’
Trzy dni rozgrywek w ramach CKS Handball Cup za nami! W tym czasie kibice będący na halach w Rewalu i Dźwirzynie byli świadkami zaciętej walki 17 zespołów z Polski i Niemiec o puchar dla zwycięzcy turnieju.
III Międzynarodowy Turniej CKS Handball Cup powoli dobiega końca. Po dwóch emocjonujących dniach spędzonych na hali w Rewalu oraz Dźwirzynie jesteśmy coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć.
W Rewalu rywalizowało będzie 9 zespołów, natomiast w Dźwirzynie 8 zespołów wszystkie w kategorii juniora młodszego czyli chłopców urodzonych w 2001 roku oraz młodszych. Każdy zespół rozegra 5 spotkań w wymiarze czasowy 2 x 25 minut. Turniej zaplanowany był jak w zeszłym roku na 12 zespołów. Chętnych było zdecydowanie więcej, dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej na dwóch halach. W turnieju weźmie udział 17 zespołów z 7 województw oraz 2 zespoły z Niemiec. W trzydniowych zmaganiach w dwóch
Coraz częściej w różnych miastach na całym świecie możemy spotkać ulice nazwane na cześć utytułowanych sportowców. Teraz we Francji będziemy mogli przejść ulicą Nikoli Karabaticia!
W środę podczas treningu SPR-u GKS Żukowo doszło do wielkiej tragedii. W trakcie zajęć zmarł nagle Szymon Nawrot.
Bogdan Wenta były zawodnik oraz trener piłki ręcznej zapowiedział start w tegorocznych wyborach na prezydenta miasta Kielce!
To pytanie, które od zawsze zadaje sobie niejedna agencja reklamowa, social media ninja, czy właściciele firm, teraz jest bardziej aktualne, niż kiedykolwiek przedtem. Od nowego roku Facebook mocno namieszał w algorytmie, który teraz będzie przede wszystkim promował grupy, działania prospołeczne, zaś realizacje firm w zakresie reklamy internetowej na tej platformie stają się dość ciężką do rozwikłania łamigłówką.

Archiwum informacji

REKLAMA