W Arenie Gliwice szykuje się święto rodzimego szczypiorniaka. Marcin Herra, Prezes Zarządu Arena Operator zapowiedział rekordową kwotę przygotowanych biletów w liczbie 13200.
Laura ma 16 miesięcy. Cierpi na bardzo rzadką chorobę jaką jest Zespół Williamsa. Początek roku to taki czas, gdy każdy może pomóc bez większego wysiłku.
Wielka tragedia w Olsztynie! W wypadku samochodym zginął były piłkarz ręczny Szczypiorniaka.
Zapadł wyrok w sprawie zabójstwa 23-letniego Amadeusza w kwietniu 2018 roku. Osoba, która zadała śmiertelne ciosy spędzi w więzieniu 25 lat, a jej pomocnicy 4 i 5 lat.
Konkurs na stanowisko Dyrektora Sportowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce wygrał Damian Drobik. Ten były zawodnik w strukturach polskiej federacji pracuje już od jakiegoś czasu.
Do wyjątkowego turnieju piłki ręcznej doszło w weekend. Został rozegrano głęboko pod ziemią!
W Chorwacji, tradycyjnie jak co roku wybrano najlepszych w 2018 roku w piłce ręcznej. Jedna z nagród trafiła do grającego w PGE VIVE Kielce Luki Cindricia.
Magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych osób polskiego sportu. Znalazły się na niej dwie osoby związane z polską piłkę ręczną.
11 listopada to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. Tego dnia obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Tegoroczne obchody są wyjątkowe, bo równo sto lat temu Polska odzyskała Niepodległość.
Według sondaży powyborczych nowym prezydentem Kielc zostanie były piłkarz ręczny i trener - Bogdan Wenta. W drugiej turze pokonał on urzędującego od szesnastu lat Wojciecha Lubawskiego.
Obecny, 2018 rok jest wyjątkowy dla polskiej piłki ręcznej. Właśnie obchodzi ona swoje setne urodziny, a ukoronowaniem obchodów rocznicowych była gala.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Prezydenta Andrzej Duda z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce wręczył odznaczenia państwowe.
Zastanawialiście się kiedyś jak poradziłby sobie Thierry Omeyer z siódmego metra, a w bramce stałby... Gianluigi Buffon? Koniecznie obejrzycie wideo z wyjątkowego spotkania tych sportowców!
Nie było niespodzianki w finale IHF Super Globe. FC Barcelona ograła w nim Fuchse Berlin 29:24.
W finale Super Globe FC Barcelona zmierzy się z Füchse Berlin. "Duma Katalonii" ma szansę obronić tytuł.

Archiwum informacji

REKLAMA