W finale Super Globe FC Barcelona zmierzy się z Füchse Berlin. "Duma Katalonii" ma szansę obronić tytuł.
Gospodarze po zaciętym meczu z Sydney Uni Handball Club awansowali do półfinału Super Globe. Al Sadd pokonało gości 27:22.
Bez niespodzianki w trzecim meczu tegorocznej edycji turnieju IHF Super Globe. Berlińskie "Lisy" zapewniły sobie awans do półfinału.
W drugim meczu nieoficjalnych Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze zmierzyły się zespoły, które w ubiegłym sezonie triumfowały w rozgrywkach kontynentalnych: francuskie Montpellier i tunezyjskie Hammamet.
Nie było niespodzianki w pierwszym meczu IHF Super Globe. FC Barcelona pokonała Al-Najma 37:28.
W Katarze rozpoczyna się turniej IHF Super Globe, czyli nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata. W turnieju wystąpi osiem drużyn.
Istnieje szansa, że w przyszłości turniej IHF Super Globe będzie rozgrywany w innym kraju niż Katar. Chęć zostania gospodarzem imprezy zgłosiła Arabia Saudyjska.
Dramatyczne informacje dotarły z Hiszpanii. W wyniku wypadku samochodowego zginęło dwóch młodych szczypiornistów, a dwóch zostało rannych.
Dyrektorem Sportowym Związku Piłki Ręcznej w Polsce nie będzie już Jerzy Eliasz. Federacja ogłosi konkurs na to stanowisko, a do czasu jego rozstrzygnięcia stanowisko to będzie piastował Damian Drobik.
Zawodnicy PGE VIVE mieli 21 grudnia 2018 roku zagrać w Dubaju mecz z FC Barceloną w ramach projektu 500 SuperFinal HBL. Teraz wiadomo, że spotkanie zostanie przełożone.
Po długiej chorobie zmarł były piłkarz ręczny - Zbigniew Mateńko. Miał 82 lata.
Kochasz piłkę ręczną? Lubisz pisać? Chcesz spróbować swoich dziennikarstwie? To dobrze! Bo wiele wskazuje, że właście Ciebie szukamy!
W naszym e-booku znajdziecie 34 pytania i odpowiedzi - a ich tematyką będą: przepisy gry w piłkę ręczną! Ruszamy z tekstami wyjaśniające kluczowe zagadnienia z przepisów.
W sumie osiem drużyn zagra w IHF Super Globe 2018, czyli nieformalnych klubowych mistrzostwach świata. Trzy ekipy przylecą z Europy.
Światowa Federacja Piłki Ręcznej od 1993 roku co dwanaście miesięcy wybiera najlepszego zawodnika roku. Podobnie miało być w 2017, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem IHF-u.

Archiwum informacji

REKLAMA