REKLAMA

Kochasz piłkę ręczną? Lubisz pisać? Chcesz spróbować swoich dziennikarstwie? To dobrze! Bo wiele wskazuje, że właście Ciebie szukamy!
W naszym e-booku znajdziecie 34 pytania i odpowiedzi - a ich tematyką będą: przepisy gry w piłkę ręczną! Ruszamy z tekstami wyjaśniające kluczowe zagadnienia z przepisów.
W sumie osiem drużyn zagra w IHF Super Globe 2018, czyli nieformalnych klubowych mistrzostwach świata. Trzy ekipy przylecą z Europy.
Światowa Federacja Piłki Ręcznej od 1993 roku co dwanaście miesięcy wybiera najlepszego zawodnika roku. Podobnie miało być w 2017, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem IHF-u.
Czas na nowe wyzwanie! Niedługo nasz portal będzie obchodził drugie urodziny, dlatego postanowiliśmy uruchomić kolejny kanał komunikacji z czytelnikami - czyli newsletter.
Piłka ręczna to nasza pasja! Każdego dnia dostarczamy najważniejsze informacje ze świata handballu. Chcemy być jednak coraz lepsi, dlatego potrzebujemy teraz Waszej pomocy!

Zapisz się na newsletter i odbierz wyjątkowego ebooka! 

W czwartek 3 maja w Warszawie zmarł nagle Marek Budziak, który jest byłym prezesem Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Miał 64 lata.
Związek Piłki Ręcznej w Polsce wydał oficjalny komunikat, w którym dowiadujemy się, że juniorzy młodsi reprezentacji Polski mają nowego szkoleniowca.
Za nami turniej finałowy Ligi SEHA. Przed meczem o pierwszej miejsce odbyła się konferencja prasowa na której poruszony został temat rozwoju ligi.
Klub Sydney Uni zaczął właśnie przygotowania do następnego sezonu i kontynuuje misje popularyzacji piłki ręcznej w Australii. Klubowi z Antypodów udało się sprawić, że oferta ‘przygoda z piłką ręczną w Sydney’ jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Teraz potencjalni zawodnicy z zagranicy będą mogli ubiegać się o darmowe lekcje języka angielskiego podczas pobytu w Sydney dzięki stypendium oferowanym przez ‘Navitas English’
Trzy dni rozgrywek w ramach CKS Handball Cup za nami! W tym czasie kibice będący na halach w Rewalu i Dźwirzynie byli świadkami zaciętej walki 17 zespołów z Polski i Niemiec o puchar dla zwycięzcy turnieju.
III Międzynarodowy Turniej CKS Handball Cup powoli dobiega końca. Po dwóch emocjonujących dniach spędzonych na hali w Rewalu oraz Dźwirzynie jesteśmy coraz bliżej końcowych rozstrzygnięć.
W Rewalu rywalizowało będzie 9 zespołów, natomiast w Dźwirzynie 8 zespołów wszystkie w kategorii juniora młodszego czyli chłopców urodzonych w 2001 roku oraz młodszych. Każdy zespół rozegra 5 spotkań w wymiarze czasowy 2 x 25 minut. Turniej zaplanowany był jak w zeszłym roku na 12 zespołów. Chętnych było zdecydowanie więcej, dlatego postanowiliśmy zorganizować turniej na dwóch halach. W turnieju weźmie udział 17 zespołów z 7 województw oraz 2 zespoły z Niemiec. W trzydniowych zmaganiach w dwóch
Coraz częściej w różnych miastach na całym świecie możemy spotkać ulice nazwane na cześć utytułowanych sportowców. Teraz we Francji będziemy mogli przejść ulicą Nikoli Karabaticia!

Archiwum informacji

REKLAMA