Magazyn "Forbes" opublikował listę najbardziej wpływowych osób polskiego sportu. Znalazły się na niej dwie osoby związane z polską piłkę ręczną.
11 listopada to wyjątkowy dzień dla wszystkich Polaków. Tego dnia obchodzimy Święto Odzyskania Niepodległości. Tegoroczne obchody są wyjątkowe, bo równo sto lat temu Polska odzyskała Niepodległość.
Według sondaży powyborczych nowym prezydentem Kielc zostanie były piłkarz ręczny i trener - Bogdan Wenta. W drugiej turze pokonał on urzędującego od szesnastu lat Wojciecha Lubawskiego.
Obecny, 2018 rok jest wyjątkowy dla polskiej piłki ręcznej. Właśnie obchodzi ona swoje setne urodziny, a ukoronowaniem obchodów rocznicowych była gala.
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Prezydenta Andrzej Duda z okazji 100-lecia piłki ręcznej w Polsce wręczył odznaczenia państwowe.
Zastanawialiście się kiedyś jak poradziłby sobie Thierry Omeyer z siódmego metra, a w bramce stałby... Gianluigi Buffon? Koniecznie obejrzycie wideo z wyjątkowego spotkania tych sportowców!
Nie było niespodzianki w finale IHF Super Globe. FC Barcelona ograła w nim Fuchse Berlin 29:24.
W finale Super Globe FC Barcelona zmierzy się z Füchse Berlin. "Duma Katalonii" ma szansę obronić tytuł.
Gospodarze po zaciętym meczu z Sydney Uni Handball Club awansowali do półfinału Super Globe. Al Sadd pokonało gości 27:22.
Bez niespodzianki w trzecim meczu tegorocznej edycji turnieju IHF Super Globe. Berlińskie "Lisy" zapewniły sobie awans do półfinału.
W drugim meczu nieoficjalnych Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze zmierzyły się zespoły, które w ubiegłym sezonie triumfowały w rozgrywkach kontynentalnych: francuskie Montpellier i tunezyjskie Hammamet.
Nie było niespodzianki w pierwszym meczu IHF Super Globe. FC Barcelona pokonała Al-Najma 37:28.
W Katarze rozpoczyna się turniej IHF Super Globe, czyli nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata. W turnieju wystąpi osiem drużyn.
Istnieje szansa, że w przyszłości turniej IHF Super Globe będzie rozgrywany w innym kraju niż Katar. Chęć zostania gospodarzem imprezy zgłosiła Arabia Saudyjska.
Dramatyczne informacje dotarły z Hiszpanii. W wyniku wypadku samochodowego zginęło dwóch młodych szczypiornistów, a dwóch zostało rannych.

Archiwum informacji

REKLAMA