Dla rozgrywającego to ostatnie miesiące w drużynie MOL-Pick Szeged. Od przyszłego sezonu Zsolt Balogh będzie zawodnikiem Tatabanya KC.
Tobias Karlsson po tym sezonie zakończy sportową karierę. Zawodnik zasłynął przede wszystkim z gry w obronie. Od dziesięciu sezonów występuje w SG Flensburg-Handewitt.
Grający na lewym skrzydle Hampus Wanne zostanie w SG Flensburg-Handewitt do 2022 roku.
Bardzo smutne informacje dotarły do nas z Serbii. Nie żyje były reprezentant tego kraju - Novak Bosković.
Władze węgierskiego klubu nadal aktywnie działają na rynku transferowym. Od przyszłego sezonu nowym zawodnikiem Veszprem będzie Rogerio Ferreira Moraes.
Oficjalnie! Selekcjoner reprezentacji Polski od nowego sezonu będzie pełnić funkcję szkoleniowca VfL Lübeck-Schwartau.
Ljubomir Vranjes wraca do pracy trenerskiej! Szkoleniowiec, uważany za jednego z najlepszych w Europie poprowadzi mistrza Szwecji, IFK Krstianstad.
Sypnęło hitami transferowymi! W czwartek dwa czołowe kluby Europy ogłosiły podpisanie umów z zawodnikami na lewe skrzydło. Gudjon Valur Sigurdsson od nowego sezonu będzie grał w PSG.
Wiele wskazuje na to, że Piotr Przybecki może wrócić do pracy trenerskiej w klubie. Selekcjoner reprezentacji Polski od nowego sezonu może objąć klub z drugiej Bundesligi.
Najpierw były bramki rzucane w Lidze Mistrzów i na Igrzyskach Olimpijskich, teraz będzie druga liga francuska. Wael Jallouz podpisał właśnie umowę z Mainvilliers-Chartres.
Mający świetne warunki fizyczne Angel Montoro będzie od nowego sezonu grał w szwajcarskim Kadetten Schaffhausen.
Nowym obrotowym FC Barcelony zostanie Abel Serdio. Zawodnik podpisał już kontrakt z "Dumą Katalonii".
Spore zmiany w Montpellier! Podczas specjalnej konferencji prasowej władze klubu poinformowały o tym, jak w przyszłości będzie wyglądała drużyna obecnych zdobywców Ligi Mistrzów.
Jest już niemal pewne, że latem zakończy się przygoda Kamila Syprzaka z FC Barceloną. Wszystko wskazuje na to, że "Duma Katalonii" znalazła już zawodnika, który zastąpi Polaka.
Mistrzowie Węgier podpisali umowę z Luką Stepanciciem. Kontrakt wejdzie w życie już 1 lipca 2019 roku.

Archiwum informacji

REKLAMA