Władzom SG Flensburg-Handewitt udało się zatrzymać Maik Machulla. Nowa umowa będzie obowiązywała do 2023 roku.
Adam Borbely znalazł nowy klub i od przyszłego sezonu będzie występował w lidze węgierskiej reprezentując barwy Grundfos Tatabanya. Umowa będzie obowiązywała przez rok.
Reprezentant Czech latem zmieni klub. Od nowego sezonu Pavel Horak będzie zawodnikiem THW Kiel.
Wyjaśniła się przyszłość Gabora Ancsina. Rozgrywający nie wróci do Telekomu Veszprem.
Reprezentant Danii opuszcza Veszprem i latem przenosi się do SL Benfica. Umowa z nowym klubem będzie obowiązywała przez dwa lata.
W finałowym spotkaniu Pucharu Węgier emocji nie brakowało. Po pierwszej połowie MOL-Pick zbudował siedem oczek przewagi, ale po zmianie stron Veszprem rzucił się w pogoń za rywalem. Zawodnikom udało się zmniejszyć stratę do jednej bramki i ostatecznie górą była drużyna Juana Carlosa Pastora.
Do tej pory w Bundeslidze SC Magdeburg dwa razy pokonał THW Kiel. Teraz obie drużyny spotkały się w finale Pucharu Niemiec i pierwszy raz w tym sezonie górą były "Zebry".
Już na początku kwietnia w Brześciu rozegrany zostanie turniej Final4 Ligi SEHA. Poznaliśmy już drużynę gwiazd rundy zasadniczej. Wśród wyróżnionych jest Igor Karacić.
Słabe wyniki TuS N-Lübbecke sprawiły, że władze grającego w 2. Bundeslidze klubu zdecydowały się zwolnić trenera Aarona Ziercke.
Ogromną niewiadomą jest skład macedońskiej drużyny w przyszłym sezonie. Z Vardarem prawdopodobnie pożegna się kolejny zawodnik - Vuko Borozan.
Zawodnicy PSG nie zdobędą w tym roku Pucharu Francji. Paryżanie przegrali z Montpellier i pożegnali się z tymi rozgrywkami.
Pojawiają się informacje o zakończeniu po obecnym sezonie współpracy Mieszkowa Brześć z Manolo Candeansem. Szkoleniowiec nie chce zrezygnować z ławki trenerskiej reprezentacji Argentyny, a taki warunek postawił klub.
Po obecnym sezonie Pavel Horak opuści Mieszkowa Brześć i przeniesie się do THW Kiel - informuje kn-online.de.
Bardzo ciekawy transfer Rhein-Neckar Loewen! Klub z Niemiec właśnie wzmocni bardzo zdolny zawodnik z Francji.
Już od pewnego czasu wiadomo było, że Montpellier nie przedłuży zawodniczej umowy z Michaëlem Guigou. Francuz mógł zostać w tym klubie jako trener, ale wolał kontynuować karierę.

Archiwum informacji

REKLAMA