REKLAMA

Bramki Artsema Karaleka znalazły się wśród najładniejszych ubiegłego sezonu ligi francuskiej. Już niedługo będziemy mogli oglądać tego zawodnika na polskich parkietach.
Przez najbliższe sześć lat zawodnikiem FC Barcelony będzie Dika Mem. Francuz przedłużył właśnie umowę z "Dumą Katalonii".
Do sztabu szkoleniowego THW dołączył Mattias Andersson. W ekipie z Kilonii będzie on odpowiedzialny za trenowanie bramkarzy.
W przyszłym sezonie Rastko Stojković nie będzie już zawodnikiem Mieszkowa Brześć. Serba zmienia klub i przechodzi do zespołu z Izraela.
Nowym zawodnikiem RK Celje Pivovarnej Laśko został Drasko Nenadić. Rozgrywający ten w poniedziałek podpisał umowę z nowym klubem.
Portugalczyk znalazł nowy klub. Były rozgrywający Orlen Wisły od przyszłego sezonu będzie grał w FC Barcelonie.
Od nowego sezonu na francuskich parkietach będziemy mogli obserwować Michała Szybę. Reprezentant Polski postanowił zmienić klub.
Polscy kibice doskonale znają nowego trenera Mieszkowa Brześć. Manolo Cadenas, który objął stanowisko szkoleniowca w białoruskim klubie wcześniej pracował z Orlen Wisłą Płock.
Veselin Vujović podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Od przyszłego sezonu będzie szkoleniowcem serbskiego klubu.
Od przyszłego sezonu rolę szkoleniowca w Rk PPD Zagrzeb będzie pełnił Lino Cervar. Chorwat będzie musiał pogodzić funkcję trenera w reprezentacji i klubie.
Potwierdziły się doniesienia balkan-handball.com o tym, że Stas Skube zostanie zawodnikiem Vardaru Skopje. Mistrzowie Macedonii potwierdzili ten transfer.
Macedoński klub szybko podziałał i pozyskał nowego zawodnika. Od przyszłego sezonu Staš Skube wzmocni ekipę Vardaru.
THW prowadzi rozmowy z reprezentantem Niemiec. Dario Quenstedt miałby zastąpić Andresa Wolffa, który za rok przenosi się do Kielc.
Po dwóch latach Stas Skube odchodzi z MOL-Pick Szeged. Pomimo tego, że nie tak dawno Słoweniec podpisał z mistrzami Węgier nową umowę, to teraz ją rozwiązał.
Bardzo groźnie będzie w nowym sezonie wyglądać obsada prawego skrzydła w Sportingu Lizbona. Mistrzowie Portugalii zakontraktowali właśnie Fabio Chiuffę.

Archiwum informacji

REKLAMA