Koszmarny początek meczu w Kilonii! Podczas meczu pucharowego pomiędzy THW Kielc a MT Melsungen pierwsza akcja zakończyła się fatalną kontuzją. Na parkiet padł Domagoj Pavlović i przez około dwadzieścia minut udzielano mu pomocy. Mecz został natychmiast przerwany. Po udzieleniu pomocy zawodnikowi i odwiezieniu go do szpitala drużyny wróciły na boisko, ponownie się rozgrzały, by rozegrać spotkanie.
Tylko do końca obecnego sezonu trenerem grającego w 2. Bundeslidze TuS N-Lübbecke będzie Aaron Ziercke. W klubie tym gra dwóch Polaków.
Tylko rok spędzi w Mieszkowie Brześć Sime Ivić. Chorwat od nowego sezonu będzie występował w HC Erlangen.
Źle się dzieje w Veszprem! Telekom pogrążony jest w ogromnym kryzysie. Zawodnicy Davida Davisa zanotowali właśnie drugą z rzędu ligową porażkę!
Po kilkumiesięcznym rozbracie z piłką ręczną wraca do niej Paweł Niewrzawa. Rozgrywający został zawodnikiem hiszpańskiego BM Guadalajara.
Tego nikt się nie spodziewał! Zawodnicy Telekomu Veszprem sensacyjnie przegrali na wyjeździe z Grundfos Tatabanya.
Andy Schmid z nową umową! Szwajcar zostaje w Rhein-Neckar Löwen do 2022 roku. - Mieliśmy bardzo przyjemne rozmowy i szybko uzgodniliśmy przedłużenie umowy. Wspólnie mamy przed sobą wiele planów - skomentowała dyrektor zarządzająca Löwen.
Michael Biegler nie będzie już trenerem grającego w Bundeslidze zespołu SC DHfK Lipsk. Nowym szkoleniowcem niemieckiego zespołu będzie Andre Haber.
W hali Nîmes Parnasse miejscowe UNAM Nîmes podejmowało zespół ze stolicy. Naszpikowani gwiazdami Paris Saint-Germain byli zdecydowanym faworytem tego meczu. Spotkali się dwaj liderzy.
Od nowego sezonu Rastko Stojković występuje w Maccabi Srugo Rishon Lezion. Z kolei od poniedziałku obrotowy może się pochwalić izraelskim obywatelstwem.
KIF Kolding Kopenhaga musi ogłosić bankructwo - poinformowała na swojej stronie internetowej telewizja TV2 Sport.
Od nowego sezonu zawodnikiem francuskiego Cesson Rennes HB jest Michał Szyba. Bramka Polaka z drugiej kolejki Lidl Starligue była jedną z najładniejszych w całej serii.
PSG zatrzymało w klubie kluczowego zawodnika. Nedim Remili zostaje w Paryżu do 2022 roku.
Ze względu na kontuzje kilku zawodników Vardar musiał szybko działać na rynku transferowym. Klub skutecznie wykonał zadanie, a nowym zawodnikiem w macedońskiej drużynie został Grega Ocvirk.
W najbliższym meczu SC DHfK Lipsk nie będzie prowadzone przez swojego trenera Michaela Bieglera. Wszystko przez jego kłopoty z sercem.

Archiwum informacji

REKLAMA