Były zawodnik Chrobrego Głogów od nowego sezonu będzie występował na parkietach Bundesligi. Rozgrywający podpisał dwuletni kontrakt z HSG Nordhorn-Lingen.
W przyszłym sezonie Ligi SEHA szykuje się mocny skład rozgrywek. - Przed nami dużo pracy, nowych wyzwań i nowych projektów i mamy nadzieję, że ten dziewiąty sezon będzie znów udany i ekscytujący - mówi Mihajlo Mihajlovski.
Nowym trenerem Vardaru Skopje został David Pisonero. Z zespołem z Macedonii łączony był drugi trener PGE VIVE, Uros Zorman.
Ignacio Moya Florido miniony sezon spędził w Orlen Wiśle Płock, a w przyszłym przeniesie się do Grecji. Rozgrywający podpisał roczną umowę z AEK Handball.
Zapowiadany transfer Filipa Ivicia do VfL Gummersbach. Wszystko przez to, że klub ten spadł z niemieckiej Bundesligi.
Zmagania w niemieckiej Bundeslidze dobiegły końca. Mistrzostwo Niemiec obronili zawodnicy SG Flensburg-Handewitt.
Już w najbliższą niedzielę swoja zawodniczą karierę zakończy Tobias Karlsson. Jednak Szwed nie będzie długo pozostawał poza piłką ręczną.
Oficjalnie! Marko Mamić w przyszłym sezonie będzie występował na parkietach Bundesligi w barwach SC DHfK Leipzig.
Marko Mamić w nowym sezonie nie będzie już zawodnikiem PGE VIVE. Latem przeniesie się do grającego w niemieckiej Bundeslidze zespołu z Lipska - informuje Kreis AB.
Zakończony niedawno sezon był ostatnim dla Nemanji Obradovicia w Orlen Wiśle. Serb znalazł nowy klub i nadal będzie grał w Lidze Mistrzów.
To już oficjalnie! Od nowego sezonu bramkarzem berlińskich "Lisów" będzie Dejan Milosavljev. Serb podpisał kontrakt z klubem ze stolicy Niemiec do 2024 roku.
Zawodnikom MOL-Pick Szeged nie udało się obronić mistrzostwa Węgier. Po roku przerwy tytuł ten wywalczył Telekom Veszprem.
Macedońskie media informują o transferze Vuko Borozan do Veszprem. Węgierski klub jednak nie potwierdza jeszcze oficjalnie tej wiadomości.
Władzom SG Flensburg-Handewitt udało się zatrzymać Maik Machulla. Nowa umowa będzie obowiązywała do 2023 roku.
Adam Borbely znalazł nowy klub i od przyszłego sezonu będzie występował w lidze węgierskiej reprezentując barwy Grundfos Tatabanya. Umowa będzie obowiązywała przez rok.

Archiwum informacji

REKLAMA