REKLAMA

Do sztabu szkoleniowego THW dołączył Mattias Andersson. W ekipie z Kilonii będzie on odpowiedzialny za trenowanie bramkarzy.
W przyszłym sezonie Rastko Stojković nie będzie już zawodnikiem Mieszkowa Brześć. Serba zmienia klub i przechodzi do zespołu z Izraela.
Nowym zawodnikiem RK Celje Pivovarnej Laśko został Drasko Nenadić. Rozgrywający ten w poniedziałek podpisał umowę z nowym klubem.
Portugalczyk znalazł nowy klub. Były rozgrywający Orlen Wisły od przyszłego sezonu będzie grał w FC Barcelonie.
Od nowego sezonu na francuskich parkietach będziemy mogli obserwować Michała Szybę. Reprezentant Polski postanowił zmienić klub.
Polscy kibice doskonale znają nowego trenera Mieszkowa Brześć. Manolo Cadenas, który objął stanowisko szkoleniowca w białoruskim klubie wcześniej pracował z Orlen Wisłą Płock.
Veselin Vujović podjął decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Od przyszłego sezonu będzie szkoleniowcem serbskiego klubu.
Od przyszłego sezonu rolę szkoleniowca w Rk PPD Zagrzeb będzie pełnił Lino Cervar. Chorwat będzie musiał pogodzić funkcję trenera w reprezentacji i klubie.
Potwierdziły się doniesienia balkan-handball.com o tym, że Stas Skube zostanie zawodnikiem Vardaru Skopje. Mistrzowie Macedonii potwierdzili ten transfer.
Macedoński klub szybko podziałał i pozyskał nowego zawodnika. Od przyszłego sezonu Staš Skube wzmocni ekipę Vardaru.
THW prowadzi rozmowy z reprezentantem Niemiec. Dario Quenstedt miałby zastąpić Andresa Wolffa, który za rok przenosi się do Kielc.
Po dwóch latach Stas Skube odchodzi z MOL-Pick Szeged. Pomimo tego, że nie tak dawno Słoweniec podpisał z mistrzami Węgier nową umowę, to teraz ją rozwiązał.
Bardzo groźnie będzie w nowym sezonie wyglądać obsada prawego skrzydła w Sportingu Lizbona. Mistrzowie Portugalii zakontraktowali właśnie Fabio Chiuffę.
Przez najbliższy sezon w Fuchse Berlin będzie grał Wael Jallouz. Tunezyjczyk został wypożyczony do drużyny ze stolicy Niemiec z FC Barcelony.
Po dwóch latach Gabor Ancsin opuści Telekom Veszprem. Węgier zostanie jednak w ojczyźnie i trafi do zespołu FTC.

Archiwum informacji

REKLAMA