REKLAMA

Reprezentant Brazylii musi poczekać na debiut w macedońskim klubie. Były zawodnik Orlen Wisły przeszedł operację i opuści początek sezonu.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała dwanaście najlepszych transferów tego lata. Wyróżnieni zostali nowi zawodnicy polskich klubów - PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock.
15 września rozegrają swój pierwszy mecz w nowym sezonie Ligi Mistrzów zawodnicy PGE VIVE. Kielczanie na wyjeździe zmierzą się z niemieckim THW Kiel.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła terminarz dziesięciu kolejek Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020. Start rozgrywek zaplanowany jest na 11 września.
Przerwa wakacyjna dobiega końca, więc czas na ciężką pracę! Kluby walczące w Lidze Mistrzów wracają do treningów i rozpoczynają przygotowania do nowego sezonu. Sprawdźmy, kto już pracuje, a kto korzysta jeszcze z urlopu?
Zbliżający się sezon będzie ostatnim dla Rodrigo Corralesa w barwach PSG. Paryski klub znalazł już zastępcę i do drużyny dołączy Yann Genty.
Były zawodnik Orlen Wisły Płock podpisał umowę z kolejnym wielkim klubem. Gilberto Duarte od nowego sezonu będzie zawodnikiem francuskiego Montpellier.
Legenda PGE VIVE rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu, ale już w swoim nowym klubie. Michał Jurecki razem z SG Flensburg-Handewitt pracuje nad budowaniem formy na nadchodzący sezon Bundesligi i Ligi Mistrzów.
W minionym sezonie Ligi Mistrzów nie brakowało rewelacyjnych bramek. EHF wybrała trzydzieści najładniejszych trafień. Które zostały wyróżnione?
Macedoński klub zaskoczył transferem i podpisał umowę z młodym Słoweńcem Od nowego sezonu nowym zawodnikiem Vardaru będzie Domen Sikosek Pelko.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła klubowy ranking i dystrybucję miejsc w europejskich pucharach na sezon 2020/2021. Polska pomimo spadku w rankingu utrzymała stan posiadania.
Paryżanie myślą już o kolejnych sezonach i właśnie podpisali kontrakt z młodym francuskim zawodnikiem. Od przyszłego sezonu do PSG dołączy Elohim Prandi. Kontrakt będzie obowiązywał przez trzy lata.
W PGE VIVE trwa przebudowa drużyny. Latem z Kielc odeszło sześciu zawodników, w ich miejsce przyszło siedmiu szczypiornistów. Na chwilę obecną to juz koniec ruchów przed nowym sezonem.
Słoweński klub ogłosił bardzo ciekawy transfer. W nowym sezonie Celje Pivovarna Lasko wzmocni młody, utalentowany zawodnik - Diogo Silva.
Najbliższy sezon rozgrywek europejskich pucharów będzie ostatnim w takiej formule jak dotychczas. Za rok czeka nas prawdziwa rewolucja. Wiemy już kto będzie mógł grać w zreformowanej Lidze Mistrzów.

Archiwum informacji

REKLAMA