REKLAMA

Wakacje to dobry czas na podsumowania. Tak samo pomyśleli w Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i przygotowali materiał wideo z najładniejszymi asystami z meczów Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie.
W Montpellier mogą mieć powody do zadowolenia! Umowę o kolejne dwa lata ze zdobywcą Ligi Mistrzów przedłużył Jonas Truchanovicius.
Pierwszym, ale i ostatnim rywalem PGE VIVE w Lidze Mistrzów będzie Telekom Veszprem. Już w połowie września kielczanie zagrają na wyjeździe na Węgrzech. Znamy wstępny terminarz "żółto-biało-niebieskich" w fazie grupowej.
Zawodnicy Orlen Wisły rozpoczną zmagania Ligi Mistrzów meczem wyjazdowym z Elverum, a zakończą także poza Płockiem, starciem z Rihimaen Cocks.
Zakończyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów! Wiemy już z kim zagrają dwa polskie kluby. PGE VIVE trafiło do grupy A, a Orlen Wisła do D. Początek zmagań już w połowie września.
Szybko ten czas leci! Dopiero co zakończył się poprzedni sezon Ligi Mistrzów, a tu już trzeba myśleć o nowym. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z losowania fazy grupowej Champions League!
Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie pierwszym akcentem sezonu 2018/2019 w piłce ręcznej. W piątek dwa polskie kluby - PGE VIVE Kielce i Orlen Wisła Płock poznają rywali, z którymi będą rywalizować w najbliższych miesiącach.
Mecze piłki ręcznej trwają zazwyczaj szcześcziedziąt minut - no chyba, że jest dogrywka. Często zdarza się tak, że o wynikach decyduje kilka sekund spotkania lub jedna akcja.
Jedno miejsce w Lidze Mistrzów i trzy w Pucharze EHF będzie miała w sezonie 2019/2020 Polska. Europejska Federacja Piłki Ręcznej opublikowała właśnie ranking.
PGE VIVE znalazło się w drugim koszyku grup A/B, a Orlen Wisła w pierwszym dla grup C/D. Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów zaplanowano na 29 lipca.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła skład Ligi Mistrzów na nowy sezon. Wicemistrzowie Polski - Orlen Wisła zagrają w grupach C/D, czyli tych teoretycznie słabszych. Decyzję EHF-u skomentował prezes SPR Wisły Płock, Adam Wiśniewski.
Znamy skład Ligi Mistrzów na nowy sezon! W tych elitarnych rozgrywkach zobaczymy dwa polskie kluby. PGE VIVE zagra w grupach A/B, a Orlen Wisła w C/D.
Wicemistrzowie Polski - Orlen Wisła ubiega się o miejsce w Lidze Mistrzów. W poniedziałek powinna zapaść decyzja, czy płocczanie zagrają w tych elitarnych rozgrywkach.
Wicemistrzowie Polski ubiegają się o "dziką kartę". Obecnie EHF sprawdza kandydatury wszystkich zgłoszonych klubów. Postanowiliśmy sprawdzić od czego zależeć będzie, czy Orlen Wisła zagra w Lidze Mistrzów.
Obecnie Europejska Federacja Piłki Ręcznej sprawdza zgłoszenia klubów do Ligi Mistrzów. Według niemieckiego "Handball Woche" EHF może nie dopuścić do tych rozgrywek dwóch przedstawicieli Bundesligi.

Archiwum informacji

REKLAMA