REKLAMA

Zespół Saint-Raphael zbroi się przed nadchodzącym sezonem! Włodarze klubu przedłużyli kontrakty z dwoma zawodnikami - Adrienem Dipandą i Xavierem Barachetem. Ten pierwszy związał się z francuską drużyną aż do 2024 roku.
Sparing z SKA Mińskiem miał być kolejną fazą okresu przygotowawczego Gorenje Velenje. Mecz trwał jednak jedynie 33 minuty i zakończył się za zgodą obu drużyn. Powodem był nieszczęśliwy upadek jednego z zawodników.
Podczas okresu przygotowawczego zespół Celje Pivovarnej Lasko zagrał sparing z rumuńskim HCM Constanta. Po trzydziestu minutach doszło jednak do zaskakującej sytuacji - mistrzowie Słowenii nie dokończyli towarzyskiego meczu.
Nowy sezon Ligi Mistrzów to i nowi zawodnicy w najlepszych drużynach w Europie. Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała dziesięć najlepszych transferów tego lata. Czy wyróżnieni gracze poprowadzą swoje zespoły do zwycięstw? O tym przekonamy się już niedługo!
Nowy sezon Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Warto jeszcze powspominać, to co wydarzyło się w ubiegłym, a nie brakowało w nim wyjątkowych momentów. Te możemy zobaczyć na przygotowanym przez Europejską Federację Piłki Ręcznej specjalnym wideo!
Kielczanie rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała dokładne terminy meczów dziesięciu kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Terminarz Orlen Wisły w Lidze Mistrzów uległ zmianie. "Nafciarze" pierwszy mecz nowego sezonu europejskich rozgrywek zagrają we własnej hali.
Wakacje to dobry czas na podsumowania. Tak samo pomyśleli w Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i przygotowali materiał wideo z najładniejszymi asystami z meczów Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie.
W Montpellier mogą mieć powody do zadowolenia! Umowę o kolejne dwa lata ze zdobywcą Ligi Mistrzów przedłużył Jonas Truchanovicius.
Pierwszym, ale i ostatnim rywalem PGE VIVE w Lidze Mistrzów będzie Telekom Veszprem. Już w połowie września kielczanie zagrają na wyjeździe na Węgrzech. Znamy wstępny terminarz "żółto-biało-niebieskich" w fazie grupowej.
Zawodnicy Orlen Wisły rozpoczną zmagania Ligi Mistrzów meczem wyjazdowym z Elverum, a zakończą także poza Płockiem, starciem z Rihimaen Cocks.
Zakończyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów! Wiemy już z kim zagrają dwa polskie kluby. PGE VIVE trafiło do grupy A, a Orlen Wisła do D. Początek zmagań już w połowie września.
Szybko ten czas leci! Dopiero co zakończył się poprzedni sezon Ligi Mistrzów, a tu już trzeba myśleć o nowym. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z losowania fazy grupowej Champions League!
Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie pierwszym akcentem sezonu 2018/2019 w piłce ręcznej. W piątek dwa polskie kluby - PGE VIVE Kielce i Orlen Wisła Płock poznają rywali, z którymi będą rywalizować w najbliższych miesiącach.
Mecze piłki ręcznej trwają zazwyczaj szcześcziedziąt minut - no chyba, że jest dogrywka. Często zdarza się tak, że o wynikach decyduje kilka sekund spotkania lub jedna akcja.

Archiwum informacji

REKLAMA