Mecz na szczycie dla AZS-u UJK Kielce, w grupie B Wisła Sandomierz wciąż niepokonana.
Przełożony hit, karne w Piotrkowie Trybunalskim - tak wyglądała 13. kolejka grupy trzeciej drugiej ligi.
Za nami 12. kolejka II ligi. Sprawdźmy, co działo się w tej serii w grupie drugiej?
Podwójne derby Kielc, karne w Busku Zdroju - tak wyglądała dziewiąta kolejka grupy czwartej drugiej ligi.
Porażki zespołów z góry tabeli. Karne w Płocku - tak wyglądała 12. kolejka grupy 3 drugiej ligi.
Za nami 11. seria II ligi w drugiej grupie. Sprawdźmy, co działo się w tej kolejce?
W miniony weekend rozgrywano mecze 11. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Punkty zgodnie zdobywała czołówka – jednak w różnych okolicznościach. Najlepiej wypadł Bór, który przejechał się po swoim rywalu, rzucając prawie… 50 bramek!
W miniony weekend rozgrywano mecze 10. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Najciekawszym wydarzeniem było starcie na szczycie, gdzie GOKiS podejmował Żagiew. Ponadto na wyjeździe przegrała Dziewiątka, a tempa nie zwalniają szczypiorniści Boru, którzy w niezwykłych okolicznościach odnieśli kolejne zwycięstwo.
Dwa razy derby Kielc oraz emocje w meczu lidera. Za nami ósma kolejka drugiej ligi grupy 4!
Karne w Pabianicach i pewne zwycięstwa liderów - tak wyglądała jedenasta kolejka II ligi grupy 3!
W 10. serii II ligi w grupie 2 było bardzo ciekawie! Drużyna z Gdańska rzuciła pięćdziesiąt bramek, ponad czterdzieści padło w Grudziądzu, a w jednym meczu o zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne.
W miniony weekend rozgrywano mecze 9. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. W meczu na szczycie Bór w wielkim stylu rozprawił się z Tęczą, a niesamowitą formę utrzymują zawodnicy z Kątów Wrocławskich. Ciekawie było także w Legnicy, gdzie jeden zawodnik zdobył… 19 bramek!
Siódma kolejka grupy czwartej drugiej ligi była bardzo ciekawa. Doszło do dwóch derbów Kielc, a w innym meczu nie zabrakło karnych.
Za nami 9. kolejka II ligi. Sprawdźmy, co działo się w grupie drugiej?
Za nami dziesiąta kolejka grupy trzeciej drugiej ligi. Porażki we własnej hali doznał dotychczasowy lider grupy B - SPR Handball Płock.

Archiwum informacji

REKLAMA