REKLAMA

Sobota to kolejny dzień weekendowych zmagań SMS ZPRP Kielce. Tym razem uczniowie z rocznika 2003 podjęli MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec. Choć kielecka młodzież walczyła ile sił, to doświadczenie i przeważające warunki fizyczne gości zadecydowały, że odnieśli oni triumf.
Piątkowy wieczór rozpoczął weekendowe granie w hali przy ulicy Jagiellońskiej w Kielcach. Pierwsze spotkanie rozegrano pomiędzy zawodnikami NLO SMS ZPRP II Kielce a SPR Stal II Mielec. Spotkanie już od pierwszej minuty zdominowali gospodarze, którzy bez problemu odnieśli zwycięstwo 35:25.
Za nami trzecia kolejka drugiej grupy grupy cztery. Co działo się w tej serii?
W miniony weekend rozegrano 4. kolejkę na drugoligowych parkietach. W grupie III najwięcej emocji dostarczyło spotkanie SPR IMPACT Pabianice z Warszawianką Warszawa - klubem, którego wychowankiem jest Grzegorz Tkaczyk. Triumfowali w nim gospodarze, choć przeżyli prawdziwą drogę z piekła do nieba.
Za nami 3. kolejka II ligi w grupie drugiej. Które drużyny cieszyły się z punktów w tej serii?
W ubiegły weekend rozegrano 4. kolejkę II ligi w grupie pierwszej. Sprawdźmy, co działo się w tej serii rozgrywek.
Które drużyny zdobyły punkty w 2. kolejce II ligi w grupie czwartej?
Sprawdźmy, co działo się w ubiegły weekend w grupie trzeciej. A dla kogo ta seria była szczęśliwa?
W miniony weekend rozegrano 2. serię II ligi w grupie drugiej. Emocji nie brakowało, a kto mógł cieszyć się z wygranej?
Za nami 3. kolejka II ligi w grupie pierwszej. Sprawdźmy, co działo się w tej serii rozgrywek?
W ubiegły weekend do gry wrócili także zawodnicy z grupy trzeciej II ligi. Sprawdźmy, kto zdobył pierwsze punkty w nowym sezonie rozgrywek.
W miniony weekend zawodnicy II ligi grupy I rozpoczęli nowy sezon, a my ruszamy z podsumowaniem pierwszej kolejki. Kto mógł cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w rozgrywkach?
To dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Sam nie wiem, jak to będzie wyglądać. Jestem jednak optymistą i wierzę, że sprawdzę się w tej roli i drużyna oraz zarząd będą zadowolone z mojej pracy – mówi Tomasz Rosiński portalowi kielce.wyborcza.pl.
Do samego końca trwała walka o awans do I ligi. Ostatecznie rozgrywki drugi rok z rzędu wygrali zawodnicy AZS-u UJK Kielce.
Zakończyły się zmagania II ligi w grupie drugiej w sezonie 2018/2019. W ostatniej kolejce emocji nie brakowało, a które drużyny pożegnały się wygraną?

Archiwum informacji

REKLAMA