Za nami 16. seria II ligi w grupie drugiej - USAR Kwidzyn dalej niepokonany, wysokie zwycięstwo Tytanów Wejherowo, cenna wygrana KPR-u Gryfino. Co jeszcze wydarzyło się w tej kolejce rozgrywek?
Po przerwie wróciły rozgrywki drugiej ligi, grupy czwartej. Teraz zespoły podzielone na dwie grupy - jedną, która będzie walczyła o awans do pierwszej ligi i drugą - niemistrzowską.
W miniony weekend rozgrywano mecze 17. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Kolejna porażka Żagwi przekreśla już zupełnie ich szanse na wygranie ligi. Tempa nie zwalniają Oborniki Śląskie, a po nerwowym spotkaniu, 3 punkty zdobyły fantastyczne Kąty Wrocławskie.
Z nami 15. kolejka II ligi w grupie drugiej. Zacięty pojedynek mogliśmy oglądać w Iławie, w którym o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, Tytani Wejherowo zwyciężyli różnicą dwudziestu pięciu trafień. Co jeszcze wydarzyło się w tej serii rozrywek?
W miniony weekend rozgrywano mecze 16. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Hitem tej serii gier było starcie Boru z Żagwią – emocji było co nie miara: hala pękająca w szwach i ogłuszający doping, niebieska kartka, dzierżoniowianie kończący trzema zawodnikami w polu. Punkty straciły także rewelacyjne Kąty Wrocławskie – lepsza okazała się Tęcza Kościan, która potwierdziła, że w swojej twierdzy jest niezwykle groźna. Mecz walkowerem przegrał Śląsk Wrocław.
W miniony weekend rozgrywano mecze 15. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Wydarzeniem tej serii gier było starcie lidera z wiceliderem – o którego rozstrzygnięciu zadecydowało jedno trafnie. Arcyciekawie było także we Wrocławiu, gdzie kibice po dramatycznym meczu obejrzeli konkurs rzutów karnych.
Za nami 14. kolejka II ligi w grupie 2. W tej serii emocji nie brakowało, o zwycięstwie w jednym z meczów musiały zadecydować rzuty karne, wyrównane mecze rozegrano w Iławie i Gdańsku.
Zakończył się pierwszy etap rozgrywek czwartej grupy drugiej ligi. Swoje grupy wygrały AZS UJK Kielce i SPR Wisła Sandomierz.
Zwycięzca zespołów z czuba tabeli - tak wyglądała 13. kolejka II ligi grupy czwartej.
W miniony weekend rozgrywano mecze 14. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Po świąteczno-zimowej przerwie można było obejrzeć kila arcyciekawych starć – swoje mecze wygrała „wielka trójka”, a w dwóch z nich emocje sięgnęły zenitu. Z kapitalnej strony przed własną publicznością pokazała się także Tęcza Kościan, która zdemolowała Spartę Oborniki.
W pierwszej kolejce rozgrywek II ligi w nowym roku emocji nie brakowało. Lider tabeli AZS UJK przegrał w rzutach karnych na własnym parkiecie z Buskowianką Busko - Zdrój, dalej niepokonani są zawodnicy Wisły Sandomierz.
W miniony weekend rozgrywano mecze 13. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Wiadomo już, że zimową przerwę w lidze na fotelu lidera spokojnie spędzi BÓR. Drugie są Kąty Wrocławskie a trzecia Żagiew – wszystkie wspomniane ekipy wygrały swoje mecze w przedświątecznej serii gier.
Zmiana lidera, nie ma mocnych na Wisłę Sandomierz - tak wyglądała 11. kolejka grupy czwartej drugiej ligi.
Porażki liderów, ponad 50 bramek w Puławach, karne w Płocku - tak wyglądała 14 kolejka grupy trzeciej drugiej ligi.
USAR Kwidzyn rozbił na wyjeździe KS Jeziorak Iława, pewne zwycięstwo w Bydgoszczy odniósł także wicelider tabeli. Kto jeszcze mógł cieszyć się ze zwycięstwa w ostatniej kolejce w tym roku II ligi w grupie drugiej?

Archiwum informacji

REKLAMA