REKLAMA

To dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie. Sam nie wiem, jak to będzie wyglądać. Jestem jednak optymistą i wierzę, że sprawdzę się w tej roli i drużyna oraz zarząd będą zadowolone z mojej pracy – mówi Tomasz Rosiński portalowi kielce.wyborcza.pl.
Do samego końca trwała walka o awans do I ligi. Ostatecznie rozgrywki drugi rok z rzędu wygrali zawodnicy AZS-u UJK Kielce.
Zakończyły się zmagania II ligi w grupie drugiej w sezonie 2018/2019. W ostatniej kolejce emocji nie brakowało, a które drużyny pożegnały się wygraną?
W miniony weekend rozgrywano mecze ostatniej już, 26. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Kolejną wygraną zanotował tryumfator, który w przeciągu całego sezonu, goryczy porażki zaznał tylko jednokrotnie. Bardzo ciekawie było w Kątach Wrocławskich i w Kościanie – Tęcza rzutem na taśmę wskoczyła na podium. Drugie miejsce zajęła Żagiew.
Nowy lider! AZS UJK wykorzystał potknięcie Wisły Sandomierz i awansował na pierwsze w grupie.
W miniony weekend rozegrano sześć spotkań 25. kolejki II ligi w grupie drugiej.. W Iławie o zwycięstwie zdecydowały karne, grad bramek mogliśmy oglądać w Toruniu. Kto w tej serii mógł cieszyć się z wygranej?
W miniony weekend rozgrywano mecze 25. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Nieprawdopodobną serię zwycięstw nadal notuje tryumfator rozgrywek, natomiast prestiżową wygraną w derbach odnieśli szczypiorniści z Nowej Soli.
Zwycięstwa liderów! Zacięta walka pierwsze miejsce i wejście do pierwszej ligi.
W miniony weekend rozegrano 24. serię II ligi grupy drugiej. Fotel wicelidera zapewnili sobie Tytani Wejherowo, grad bramek mogliśmy oglądać w Gdańsku, gdzie SMS ZPRP II pokonał AZS UMK Toruń 49:30. A kto jeszcze w tej kolejce mógł cieszyć się z wygranej?
Za nami ostatnia kolejka grupy trzeciej drugiej ligi. Rozgrywki wygrali zawodnicy z Łodzi!
W miniony weekend rozgrywano mecze 24. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. Tym razem obyło się bez sensacji – faworyci zgodnie wygrali swoje mecze.
Karne w meczu na szczycie! Konkurs siódemek rozegrano też w Rudzie Śląskiej.
Rozgrywki powoli zmierzają do zakończenia. Przed nami jeszcze jedna kolejka, ale znamy już zespół, który wygra rywalizację.
W 23. kolejce II ligi w grupie drugiej emocji nie brakowało! USAR Kwidzyn pokonał we własnej hali Tytanów Wejherowo i już może świętować awans do I ligi. Co jeszcze działo się w miniony weekend?
W miniony weekend rozgrywano mecze 23. kolejki II ligi mężczyzn gr. 1 w piłce ręcznej. W hicie kolejki lepsza od Kątów Wrocławskich okazała się Żagiew, która wskoczyła na 2 miejsce w tabeli. 22. wygraną w tym sezonie odniosły Oborniki Śląskie.

Archiwum informacji

REKLAMA