REKLAMA

Znamy już wszystkie drużyny, które powalczą w Super Globe. Turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej.
Nie było niespodzianki w finale IHF Super Globe. FC Barcelona ograła w nim Fuchse Berlin 29:24.
W finale Super Globe FC Barcelona zmierzy się z Füchse Berlin. "Duma Katalonii" ma szansę obronić tytuł.
Gospodarze po zaciętym meczu z Sydney Uni Handball Club awansowali do półfinału Super Globe. Al Sadd pokonało gości 27:22.
Bez niespodzianki w trzecim meczu tegorocznej edycji turnieju IHF Super Globe. Berlińskie "Lisy" zapewniły sobie awans do półfinału.
W drugim meczu nieoficjalnych Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze zmierzyły się zespoły, które w ubiegłym sezonie triumfowały w rozgrywkach kontynentalnych: francuskie Montpellier i tunezyjskie Hammamet.
Nie było niespodzianki w pierwszym meczu IHF Super Globe. FC Barcelona pokonała Al-Najma 37:28.
W Katarze rozpoczyna się turniej IHF Super Globe, czyli nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata. W turnieju wystąpi osiem drużyn.
Istnieje szansa, że w przyszłości turniej IHF Super Globe będzie rozgrywany w innym kraju niż Katar. Chęć zostania gospodarzem imprezy zgłosiła Arabia Saudyjska.
W sumie osiem drużyn zagra w IHF Super Globe 2018, czyli nieformalnych klubowych mistrzostwach świata. Trzy ekipy przylecą z Europy.
Światowa Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła datę turnieju IHF Super Globe, który uważany jest za nieformalne klubowe mistrzostwa świata.
Nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata dla FC Barcelony! "Duma Katalonii" w finałowym starciu okazała się lepsza od Fuchse Berlin i wygrała 29:25.
Vardar w tegorocznej edycji Klubowych Mistrzostw Świata debiutował i wywalczył trzecie miejsce. Macedoński klub w spotkaniu o 3. miejsce zmierzył się z zespołem z Kataru i wygrał 37:19.
Nie brakowało emocji w spotkaniach o siódme i piąte miejsce w turnieju. Klub z Iranu pokonał Sydney Uni i zajął 7 miejsce. Zespół z Brazylii po zaciętej walce pokonał Esperance Sportive.
Zawodnicy Fuchse Berlin staną w poniedziałek przed szansą wywalczenia trzeciego z rzędu IHF Super Globe. Niemcy w półfinale pokonali gospodarzy turnieju Al-Sadd.

Archiwum informacji

REKLAMA