REKLAMA

FC Barcelona najlepszą drużyną świata! "Duma Katalonii" w finale IHF Super Globe pokonała THW Kiel 34:32.
W spotkaniach półfinałowych turnieju Super Globe nie brakowało emocji. THW Kiel po zaciętej walce pokonało Vardar 34:30, a FC Barcelona wygrała z Al Wehda 34:24.
Za nami drugi dzień rywalizacji w Super Globe czyli nieformalnych klubowych mistrzostw świata. Które drużyny mogły cieszyć się ze zwycięstwa w ćwierćfinałowych spotkaniach?
Rozpoczął się turniej Super Globe, czyli nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata. W pierwszym dniu swoje mecze wygrali zawodnicy THW Kiel i Al Mudhar.
Znamy już wszystkie drużyny, które powalczą w Super Globe. Turniej po raz pierwszy zostanie rozegrany w Arabii Saudyjskiej.
Nie było niespodzianki w finale IHF Super Globe. FC Barcelona ograła w nim Fuchse Berlin 29:24.
W finale Super Globe FC Barcelona zmierzy się z Füchse Berlin. "Duma Katalonii" ma szansę obronić tytuł.
Gospodarze po zaciętym meczu z Sydney Uni Handball Club awansowali do półfinału Super Globe. Al Sadd pokonało gości 27:22.
Bez niespodzianki w trzecim meczu tegorocznej edycji turnieju IHF Super Globe. Berlińskie "Lisy" zapewniły sobie awans do półfinału.
W drugim meczu nieoficjalnych Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze zmierzyły się zespoły, które w ubiegłym sezonie triumfowały w rozgrywkach kontynentalnych: francuskie Montpellier i tunezyjskie Hammamet.
Nie było niespodzianki w pierwszym meczu IHF Super Globe. FC Barcelona pokonała Al-Najma 37:28.
W Katarze rozpoczyna się turniej IHF Super Globe, czyli nieformalne Klubowe Mistrzostwa Świata. W turnieju wystąpi osiem drużyn.
Istnieje szansa, że w przyszłości turniej IHF Super Globe będzie rozgrywany w innym kraju niż Katar. Chęć zostania gospodarzem imprezy zgłosiła Arabia Saudyjska.
W sumie osiem drużyn zagra w IHF Super Globe 2018, czyli nieformalnych klubowych mistrzostwach świata. Trzy ekipy przylecą z Europy.
Światowa Federacja Piłki Ręcznej ogłosiła datę turnieju IHF Super Globe, który uważany jest za nieformalne klubowe mistrzostwa świata.

Archiwum informacji

REKLAMA