W ramach 17. kolejki I ligi Forza Wrocław zmierzyła się z ŚKPR Świdnica. Po wyrównanym spotkaniu lepsi o dwie bramki byli gospodarze.
Za nami pięć pojedynków 17. kolejki I ligi grupy C. Pewne zwycięstwo na wyjeździe odniosła ekipa KPR-u Legionowo, różnicą sześciu trafień AZS AWF Biała Podlaska wygrał z SPR-em Tarnów. Pozostałe spotkanie były wyrównane.
Na sobotę zaplanowano trzy mecze 17. serii I ligi grupy B. Po wielkich emocjach i zaciętym pojedynku MKS Real-Astromal Leszno pokonał na własnym parkiecie lidera tabeli 25:24. Różnicą także jednej bramki Olimp Grodków wygrał na wyjeździe z ASPR-em Zawadzkie.
W sobotę rozegrano całą 17. kolejkę I ligi w grupie A. Emocji nie brakowało Kościerzynie, gdzie o zwycięstwie w meczu ze Stalą Gorzów zdecydowały rzuty karne, w których lepsi byli gospodarze. Kto jeszcze mógł cieszyć się ze zwycięstwa w tej serii rozgrywek?
W Ostrowie Wielkopolskim rozegrano zaległy mecz 14. serii I ligi grupy B. Gospodarze pokonali KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego różnicą pięciu bramek.
W piątek rozegrano zaległe spotkanie 14. kolejki I ligi w grupie C. Po zaciętym meczu KSSPR Końskie pokonało we własnej hali drużynę z Białej Podlaski 30:26.
Bezproblemowe zwycięstwo AZS-u AWF Biała Podlaska w Ostrowcu Świętokrzyskim. Akademicy ograli KSZO 39:24.
Zawodnicy MKS-u Wieluń wygrali na wyjeździe z Forzą Wrocław 27:21. Spotkanie to rozegrano w ramach 16. kolejki pierwszej ligi grupy B.
Za nami trzy spotkania 16. kolejki I ligi grupy B. Z wygranej na wyjeździe mogli cieszyć się MKS Real-Astromal Leszno, który wygrał w Ostrowie Wielkopolskim 29:26. W pozostałych dwóch meczach górą byli gospodarze.
Cztery mecze 16. kolejki pierwszej ligi grupy 1 rozegrano w sobotę. Kto cieszył się z wygranej, a kto smucił po porażce?
W sobotę rozegrano dwa spotkania 16. kolejki I ligi w grupie C. Po zaciętym meczu zwycięstwo odniósł zespół MKS-u Padwa Zamość. Z wygranej mogli cieszyć się także zawodnicy SRS-u Czuwaj Przemyśl, którzy pokonali MTS Chrzanów 32:26.
W niedzielę dokończono zmagania 15. kolejki I ligi w grupie C. Nie brakowało emocji w starciu KPR-u z drużyną z Białej Podlaski. Po nerwowej końcówce lepsi o jedną bramką byli goście.
Dwie pierwsze drużyny w tabeli, czyli SPR PWSZ Tarnów i SRS Czuwaj Przemyśl pewnie wygrały na wyjazdach. Z kolei w Chrzanowie rezerwy Orlen Wisły zwyciężyły dopiero po karnych.
Swoje spotkania wygrały dwie pierwsze drużyny w tabeli, czyli Stal Gorzów Wielkopolski oraz Nielba Wągrowiec. Kibice w Elblągu zobaczyli aż 79 bramek!
Sześć meczów pierwszej ligi grupy A rozegrano w sobotę. W dwóch z nich o wyniku decydowały karne!

Archiwum informacji

REKLAMA