Tylko pół roku trwała przygoda Kacpra Pawłowskiego ze Stalą. Obrotowy wiosną będzie grał w SPR-ze PWSZ Tarnów.
Dokonane zmiany w zakresie formy prawnej oraz wzmocnienie osobowe zarządu mają na celu zapewnienie ciągłości w funkcjonowaniu KPR Legionowo oraz lepsze wykorzystanie jego potencjału.
Do rzutów karnych doszło w meczu pierwszej ligi grupy C! W regulaminowym czasie gry SPR ROKiS Radzymin zremisowało z Padwą Zamość 25:25. W karnych wygrali goście.
Zawodnicy AZS-u AWF Biała Podlaska w zaległym meczu I ligi grupy C rozbili KPR Legionowo 31:19. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 14:7.
W zaległym meczu pierwszej ligi grupy A zawodnicy Mebli Wójcik Elbląg ograli w sobotę we własnej hali SPR GKS Żukowo 28:27. Po pierwszej połowie na prowadzeniu 14:10 byli jednak goście.
We wtorkowym meczu I ligi grupy A Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna ograł SPR GKS Żukowo 29:24. Jednak po pierwszej połowie to goście prowadzili 15:12.
W Zamościu nerwy były do samego końca! Padwa po emocjonującym spotkaniu pokonała rezerwy Orlen Wisły Płock 29:28.
Zawodnicy CKS-u Jurand Ciechanów pokonali we własnej hali Meble Wójcik Elbląg 35:31. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 18:10.
Najciekawszym spotkaniem tej kolejki był mecz na szczycie, czyli starcie na lini SRS Czuwaj Przemyśl - SPR PWSZ Tarnów, w którym górą byli goście. Ciekawie było też w innych meczach.
W sobotnich meczach 11. kolejki grupy B pierwszej ligi tylko raz wygrali gospodarze. W pozostałych trzech spotkaniach górą byli przyjezdni.
Trzy mecze pierwszej ligi grupy A rozegrano w sobotę. Z kompletu punktów cieszyli się SMS ZPRP Gdańsk, Nielba Wągrowiec oraz Mazur Sierpc.
W piątkowym meczu grupy B pierwszej lig Politechnika Anilana Łódź wygrała po karnych z Forzą Wrocław. W regulaminowym czasie gry był remis 31:31.
W czwartek rozegrano jedno spotkanie 11. kolejki I ligi w grupie B. Od samego początku mecz był wyrównany i po pierwszej połowie ASPR Zawadzkie wygrywało 17:16. Do samego końca emocji nie brakowało, ale ostatecznie po sześćdziesięciu minutach lepsi o jedną bramkę byli gospodarze.
Zawodnicy SMS-u ZPRP wygrali na wyjeździe z Meblami Wójcik Elbląg 27:25. Po pierwszej połowie gdańszczanie prowadzili 12:10.
Zawodnicy KPR-u Legionowo ograli we własnej hali KS Uniwersytet Radom. Z kolei SRS Czuwaj Przemyśl okazał się lepszy od KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski, w tym spotkaniu kibice zobaczyli 81 bramek.

Archiwum informacji

REKLAMA