REKLAMA

Ciekawy transfer! Michał Kubisztal postanowił zmienić klub i w zbliżającym się sezonie będzie występował w Przemyślu.
Władzom KPR-u udało się utrzymać trzon zespołu, który w poprzednim sezonie występował w PGNiG Superlidze. Wiemy już w jakim zestawieniu do rozgrywek I ligi przystąpi klub z Legionowa.
W przyszłym sezonie Krzysztof Kisiel nie będzie już w sztabie szkoleniowym pierwszego zespołu Orlen Wisły. Nie oznacza to jednak, że opuści płocki klub, ponieważ zostanie szkoleniowcem rezerw "Nafciarzy".
W najbliższym sezonie trenerem KSZO Odlewni Ostrowiec Świętokrzyski nie będzie już Mariusz Jurasik. Szkoleniowcem tego zespołu będzie Tomasz Radowiecki.
Zmiany w I lidze! W sezonie 2018/2019 będzie rywalizować 36 zespołów podzielonych na trzy grupy.
GRU Juko Piotrków Trybunalski wśród pań i Auto Forum Petra Płock wśród panów - to te ekipy okazały się najlepsze w 5. tegorocznym turnieju PGNiG Summer Superligi, który odbyły się na terenie stołecznego Monta Beach Volley Club.
Najpierw była radość ze zwycięstwa w grupie A I ligi, później walka o PGNiG Superligę. W chwili, gdy okazało się, że Nielba nie dostanie licencji na grę w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej pojawiło się widmo upadku całego klubu.
Przyszłość tarnowskiego klubu jeszcze nie jest przesądzona. Kibice będą musieli jeszcze poczekać na decyzję Komisji Odwoławczej ZPRP-u do 11 lipca.
Saga wokół Nielby wciąż trwa. Jeszcze w zeszłym tygodniu wydawało się, że piłka ręczna w Wągrowcu upadnie, ale teraz jak informuje klub pojawiła się szansa na uratowanie I ligi.
Zawodnicy z Zamościa w przyszłym będą rywalizować w I lidze. - Podejmujemy rękawice! Gramy razem dla Zamościa. W I lidze - czytamy w komunikacie klubu.
Wyjaśniła się przyszłość KPR-u. Klub, który nie dostał licencji na grę w PGNiG Superlidze i nie złożył odwołania od tej decyzji Komisarza Ligi wystąpi w nowym sezonie w I lidze.
Jeszcze miesiąc temu Nielba cieszyła się ze zwycięstwa w pierwszej lidze, a wielu liczyło na grę w PGNiG Superlidze, a teraz sytuacja jest bardzo zła. Seniorska piłka ręczna w Wągrowcu stanęła nad przepaścią.
Dobre wieści z Elbląg! Wszystko wskazuje na to, że Meble Wójcik w nowym sezonie będą grały w I lidze.
Kwestie finansowe nie pozwoliły Meblom Wójcik na start w PGNiG Superlidze. Szansa była jeszcze na I ligę, ale nie udało się pozyskać wystarczających funduszy.
Kielecki klub podjął decyzję odnośnie swoich występów w przyszłym sezonie. AZS UJK mimo awansu zostaje w II lidze.

Archiwum informacji

REKLAMA