W niedzielę dokończono zmagania 4. serii I ligi w grupie B. KS Forza Wrocław po pierwszej połowie wygrywała 18:16, ale druga połowa spotkania była jeszcze bardziej zacięta. Przyjezdni odrobili straty i ostatecznie wygrali różnicą jednej bramki.
KPR Legionowo nie utrzymało pięciobramkowej przewagi po pierwszej połowie. Po przerwie AZS AWF odrobiła straty i doprowadziła do karnych, w których wygrała. Z kolei kibice w Ostrowcu zobaczyli aż 72 bramki.
Zespół ASPR Zawadzkie po pierwszej połowie wygrywał z Otrovią Ostrów Wielkopolski czterema bramkami, jednak po przerwie górą byli gospodarze i to oni cieszyli się z wygranej. Ciekawie było też w innych spotkaniach.
Pomimo pogoni w drugiej połowie Warmii Enerdze nie udało się wygrać w Gorzowie Wielkopolskim ze Stalą. W innych spotkaniach wygrywali faworyci.
W piątek rozegrano jeden mecz 4. kolejki I ligi grupy B. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy MKS-u Wieluń. Już po pierwszej połowie przyjezdni zbudowali bezpieczną przewagę, a rywale nie dali rady odwrócić losów spotkania.
W dwóch sobotnich meczach pierwszej ligi grupy A swoje mecze wygrały SPR GKS Żukowo oraz Jurand Ciechanów.
Ostrovia Ostrów Wielkopolski dopiero po rzutach karnych ograła KU AZS Uniwersytet Zielonogórski. Emocji nie zabrakło także w innych meczach.
Wszystkie mecze trzy mecze grupy C pierwszej ligi rozegrano w sobotę. To ich wyniki.
W sobotę rozegrano dwa spotkania 3. serii I ligi grupy A. W obu spotkaniach zwycięstwa odnieśli gospodarze meczów. Nielba Wągrowiec odwróciła losy starcia. Chociaż po pierwszej połowie przegrywała 9:14 to ostatecznie wygrała różnicą jednego trafienia.
W inaugurującym meczu I ligi grupy A Meble Wójcik ograły we własnej hali Sambor Tczew 30:22. Dla elblążan był to pierwszy triumf w sezonie.
W ostatnim meczu drugiej kolejki pierwszej ligi KPR Legionowo pokonało we własnej hali KSZO Odlewnię Ostrowiec Świętokrzyski 32:23.
W sobotę rozegrano wszystkie mecze drugiej kolejki pierwsze ligi. Kto cieszył się z wygranej?
Na sobotę zaplanowano pięć spotkań I ligi w grupie A. Pewne zwycięstwo odnieśli zawodnicy z Kościerzyny. A kto jeszcze triumfował w 2. kolejce?
Wielkie spotkanie SRS Czuwaju Przemyśl, który rozbił SPR ROKiS Radzymin dwudziestoma bramkami! Swoje mecze wygrały też MTS Chrzanów, AZS-u AWF Biała Podlaska oraz KSSPR Końskie.
W inauguracyjnym meczu 2. kolejki I ligi grupy C zawodnicy AZS-u UW Warszawa pokonali przed własną publicznością Orlen Wisłę II Płock 26:20, po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 12:9.

Archiwum informacji

REKLAMA