REKLAMA

Zespół Saint-Raphael zbroi się przed nadchodzącym sezonem! Włodarze klubu przedłużyli kontrakty z dwoma zawodnikami - Adrienem Dipandą i Xavierem Barachetem. Ten pierwszy związał się z francuską drużyną aż do 2024 roku.
Sparing z SKA Mińskiem miał być kolejną fazą okresu przygotowawczego Gorenje Velenje. Mecz trwał jednak jedynie 33 minuty i zakończył się za zgodą obu drużyn. Powodem był nieszczęśliwy upadek jednego z zawodników.
Podczas okresu przygotowawczego zespół Celje Pivovarnej Lasko zagrał sparing z rumuńskim HCM Constanta. Po trzydziestu minutach doszło jednak do zaskakującej sytuacji - mistrzowie Słowenii nie dokończyli towarzyskiego meczu.
Nowy sezon Ligi Mistrzów to i nowi zawodnicy w najlepszych drużynach w Europie. Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybrała dziesięć najlepszych transferów tego lata. Czy wyróżnieni gracze poprowadzą swoje zespoły do zwycięstw? O tym przekonamy się już niedługo!
Nowy sezon Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. Warto jeszcze powspominać, to co wydarzyło się w ubiegłym, a nie brakowało w nim wyjątkowych momentów. Te możemy zobaczyć na przygotowanym przez Europejską Federację Piłki Ręcznej specjalnym wideo!
Kielczanie rozpoczęli już przygotowania do nowego sezonu. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podała dokładne terminy meczów dziesięciu kolejek fazy grupowej Ligi Mistrzów.
Jesienią Gwardia drugi rok z rzędu zagra w Pucharze EHF. Podobnie jak w poprzednim sezonie mecze opolskiej drużyny będzie można obejrzeć w telewizji.
Terminarz Orlen Wisły w Lidze Mistrzów uległ zmianie. "Nafciarze" pierwszy mecz nowego sezonu europejskich rozgrywek zagrają we własnej hali.
Znamy już pary rywalizujące w drugiej i trzeciej rundzie Challenge Cup.
W wtorek odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy Pucharu EHF. Znamy już wszystkie pary.
Zawodnicy Gwardii rozpoczną zmagania w Pucharze EHF od drugiej rundy. Na tym etapie opolanie zagrają z drużyną ze Szwecji lub Słowenii.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała, jakie kluby zagrają w najbliższym sezonie w Pucharze EHF. W tym gronie znalazły się dwie drużyny z Polski.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon w piłce ręcznej! EHF podała właśnie daty, gdy ogłosi skład europejskich pucharów oraz datę losowania dwóch pierwszych rund.
Wakacje to dobry czas na podsumowania. Tak samo pomyśleli w Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i przygotowali materiał wideo z najładniejszymi asystami z meczów Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie.
W Montpellier mogą mieć powody do zadowolenia! Umowę o kolejne dwa lata ze zdobywcą Ligi Mistrzów przedłużył Jonas Truchanovicius.

REKLAMA