Talant Dujszebajew był znakomitym piłkarzem ręcznym, teraz pełni rolę szkoleniowca PGE VIVE. W Kielcach grają jego obaj synowie Alex i Daniel. Ostatnio ekipa ehfTV gościła w stolicy województwa świętokrzyskiego i nagrała wyjątkowe wideo.
Zakończyło się spotkanie mediacyjne dwóch polskich klubów grających w Lidze Mistrzów, czyli PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock z Europejską Federacją Piłki Ręcznej. Tematem były reklamy kontrowersyjnego sponsora.
Za na nami losowanie III rundy Pucharu EHF. Azoty Puławy zmierzą się z islandzkim Selfoss.
Na wtorek zaplanowano losowanie III rundy Pucharu EHF. Na kogo trafi zespół Bartosza Jureckiego?
W dołku znajdują się ostatnio zawodnicy Orlen Wisły. Płocczanie przegrali trzy z czterech ostatnich spotkań, a przed nimi hit PGNiG Superligi, czyli mecz z PGE VIVE Kielce.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej znów ukarała polskie kluby grające w Lidze Mistrzów karą grzywny. Chodzi o brak reklam Nord Stream 2 na rękawach koszulek meczowych.
- Ciężko gra się w Kielcach, bo jest tu bardzo dobry zespół. Hala Legionów była pełna, jak zwykle - mówił po meczu Ivan Cupić, skrzydłowy Vardaru Skopje. - Mieliśmy więcej szczęścia, bo mieliśmy więcej zdrowych zawodników i mogliśmy rotować składem - powiedział Tałant Dujszebajew, trener PGE VIVE Kielce.
Ze zmiennym szczęściem grały w tej kolejce polskie kluby w Lidze Mistrzów. PGE VIVE wygrało z Vardarem, a Orlen Wisła przegrała na wyjeździe z Dinamem Bukareszt.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej tradycyjnie jak co każdą kolejkę wybrała najlepszą siódemkę. Kto został wyróżniony po piątej serii?
Wśród autorów pięciu najładniejszych bramek piątej kolejki Ligi Mistrzów brakuje trafień zawodników polskich klubów. Jest za to gol Timura Dibirova, który grał przeciwko PGE VIVE Kielce.
Znamy już pięć najładniejszych bramek piątej kolejki Ligi Mistrzów. Wszystkie to obrony po rzutach obrotowych.
Co to był za mecz! Dwie czerwone kartki, faule i wielkie emocje! Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z pojedynku PGE VIVE Kielce - Vardar Skopje.
W 5. kolejce Ligi Mistrzów Orlen Wisła zmierzyła się na wyjeździe z Dinamo Bukareszt. "Nafciarze" fatalnie grali w ataku i od samego początku mecz był pod kontrolą gospodarzy. Wicemistrzowie Polski ulegli drużynie z Rumunii 21:24.
O ogromnym pechu mogą mówić zawodnicy mistrza Finlandii. Właśnie przegrali oni na wyjeździe z Elverum 27:28.
Do czterech bardzo ciekawych meczów doszło w niedzielę w grupie B Ligi Mistrzów.

REKLAMA