REKLAMA

Terminarz Orlen Wisły w Lidze Mistrzów uległ zmianie. "Nafciarze" pierwszy mecz nowego sezonu europejskich rozgrywek zagrają we własnej hali.
Znamy już pary rywalizujące w drugiej i trzeciej rundzie Challenge Cup.
W wtorek odbyło się losowanie pierwszej i drugiej rundy Pucharu EHF. Znamy już wszystkie pary.
Zawodnicy Gwardii rozpoczną zmagania w Pucharze EHF od drugiej rundy. Na tym etapie opolanie zagrają z drużyną ze Szwecji lub Słowenii.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej poinformowała, jakie kluby zagrają w najbliższym sezonie w Pucharze EHF. W tym gronie znalazły się dwie drużyny z Polski.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon w piłce ręcznej! EHF podała właśnie daty, gdy ogłosi skład europejskich pucharów oraz datę losowania dwóch pierwszych rund.
Wakacje to dobry czas na podsumowania. Tak samo pomyśleli w Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i przygotowali materiał wideo z najładniejszymi asystami z meczów Ligi Mistrzów w ubiegłym sezonie.
W Montpellier mogą mieć powody do zadowolenia! Umowę o kolejne dwa lata ze zdobywcą Ligi Mistrzów przedłużył Jonas Truchanovicius.
Pierwszym, ale i ostatnim rywalem PGE VIVE w Lidze Mistrzów będzie Telekom Veszprem. Już w połowie września kielczanie zagrają na wyjeździe na Węgrzech. Znamy wstępny terminarz "żółto-biało-niebieskich" w fazie grupowej.
Zawodnicy Orlen Wisły rozpoczną zmagania Ligi Mistrzów meczem wyjazdowym z Elverum, a zakończą także poza Płockiem, starciem z Rihimaen Cocks.
Zakończyło się losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów! Wiemy już z kim zagrają dwa polskie kluby. PGE VIVE trafiło do grupy A, a Orlen Wisła do D. Początek zmagań już w połowie września.
Szybko ten czas leci! Dopiero co zakończył się poprzedni sezon Ligi Mistrzów, a tu już trzeba myśleć o nowym. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z losowania fazy grupowej Champions League!
Losowanie fazy grupowej Ligi Mistrzów będzie pierwszym akcentem sezonu 2018/2019 w piłce ręcznej. W piątek dwa polskie kluby - PGE VIVE Kielce i Orlen Wisła Płock poznają rywali, z którymi będą rywalizować w najbliższych miesiącach.
Mecze piłki ręcznej trwają zazwyczaj szcześcziedziąt minut - no chyba, że jest dogrywka. Często zdarza się tak, że o wynikach decyduje kilka sekund spotkania lub jedna akcja.
Jedno miejsce w Lidze Mistrzów i trzy w Pucharze EHF będzie miała w sezonie 2019/2020 Polska. Europejska Federacja Piłki Ręcznej opublikowała właśnie ranking.

REKLAMA