Idzie nowe w europejskiej piłce ręcznej! Od sezonu 2020/2021 dojdzie to totalnej reformy rozgrywek pucharowych. O zmianach decydowano podczas spotkania Komitetu Wykonawczego Europejskiej Piłki Ręcznej, który obradował w Paryżu.
Brązowi medaliści mistrzostw Polski mecze fazy grupowej Pucharu EHF zagrają w Lublinie. Kibiców czekają arcyciekawe pojedynki!
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie obsada na kole PGE VIVE nie ulegnie zmianie.
Hala w Kolonii pozostanie na dłużej miejscem rozgrywania Fianl Four Ligi Mistrzów. Europejska Federacja Piłki Ręcznej podpisała nową umowę, która będzie obowiązywała do 2024 roku.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej rozpatrzyła odwołania PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock od kar nałożonych na te kluby. Zdecydowany obniżyć część grzywien.
Europejska Federacja Piłki Ręcznej ustaliła już terminy meczów barażowych o wejście do fazy TOP 16 Ligi Mistrzów. Rywalem Orlen Wisły będzie duńskie Bjerringbro-Silkeborg.
Bardzo dobrze w tym sezonie w Celje Pivovarnej Laśko radzi sobie Branko Vujović. Wiele wskazuje na to, że młody rozgrywający wróci latem do PGE VIVE, z którego jest wypożyczony do mistrza Słowenii.
W ostatnim czasie w mediach zaczęły się pojawiać doniesienia, że Andres Wolff nie dołączy do PGE VIVE z powodu problemów finansowych kieleckiego klubu. Wygląda jednak na to, że Wolff wzmocni latem mistrzów Polski, których opuści jeden z aktualnych bramkarzy.
THW Kiel będzie organizatorem turnieju Final Four Pucharu EHF. Odbędzie się on 17 i 18 maja.
W Płocku myślą już o nowym sezonie! Latem w Orlen Wiśle wielu zawodnikom kończą się umowy i wiele wskazuje na to, że wicemistrzów Polski znów czeka kadrowa rewolucja - informuje Przegląd Sportowy.
Dwa grające w Lidze Mistrzów polskie kluby nie będą mogły zapisać minionej kolejki do udanych. Zarówno PGE VIVE Kielce, jak i Orlen Wisła Płock przegrali swoje mecze jedną bramką.
Najlepszym obrotowym dziesiątej kolejki Ligi Mistrzów został Davor Basarić, grający w ekipie mistrzów Finlandii.
Dejan Milosavljev był jednym z kluczowych zawodników Vardaru w sobotnim meczu z PGE VIVE. Nie może więc dziwić, że jedna z parad Serba została wyróżniona przez EHF.
Mieszkow nie wygrał w niedzielę w Barcelonie, jednak zagrał dobrze w ataku i rzucił dużo bramek. Jednak z nich znalazła się wśród najładniejszych w tej kolejce.
Na koniec zmagań w Lidze Mistrzów w 2018 roku swoje mecze wygrywali gospodarze. Dwa punkty na swoim koncie dopisali zawodnicy FC Barcelony i Telekomu Veszprem.

REKLAMA