Poznaliśmy kolejnych zawodników nominowanych do "All-Star Team". Tym razem swoje wybory przedstawiło EHF media. Na liście znalazł się przyszły obrotowy PGE VIVE Kielce - Nicolas Tournat.
Ostatnie sezony są dla Vardaru Skopje bardzo burzliwe. Rosyjski właściciel klubu już wiele razy zapowiadał odejście, a także zmieniał filozofię budowy drużyny. Tym razem zapowiedział, że to jego ostatnie miesiące w tej roli.
Forum Club Handball przedstawiło swoje nominacje do All-Star Team. Kolejny zawodnik PGE VIVE Kielce został wyróżniony. Za najlepszego prawo rozgrywającego wybrano Alexa Dujshebaeva.
Trenerzy drużyn rywalizujących w Lidze Mistrzów wybrali najlepszą siódemkę rozgrywek. Wyróżnienie otrzymał skrzydłowy PGE VIVE Kielce - Blaž Janc.
Do sporych przetasowań dojdzie latem w bramce Orlen Wisły. Z płockim klubem pożegnają się Marcin Wichary i Adam Borbely.
Orlen Wisła oficjalnie ogłosiła nowy transfer! Do drużyny "Nafciarzy" dołączy Ivan Stevanović, który będzie tworzył duet bramkarski z Adamem Morawskim. To oznacza, że Marcin Wichary opuszcza płocką ekipę.
Kończy się przygoda Manolo Cadenasa z Mieszkowem. Hiszpan prowadził ten klub od początku sezonu, jednak teraz skupi się tylko i wyłącznie na pracy z reprezentacją Argentyny.
Pomimo tego, że Ludovic Fabregas gra w FC Barcelonie niecały rok, to już zdecydowano o przedłużeniu umowy.
Znamy już terminy meczów ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, w których PGE VIVE Kielce zagra z PSG. Ustalono także daty pozostałych spotkań.
W miniony weekend zakończyły się zmagania w fazie grupowej Pucharu EHF. Znamy już pary ćwierćfinałowe.
Meczem ze słynnym THW Kiel zakończyli rozgrywki w Pucharze EHF zawodnicy Azotów. Puławianie w sześciu meczach fazy grupowej wywalczyli jeden punkt.
Za dwie najładniejsze interwencje meczów rewanżowych 1/8 Ligi Mistrzów uznana obronione rzuty zawodników PGE VIVE Kielce i Orlen Wisły Płock.
Mecze rewanżowe 1/8 finału Ligi Mistrzów przyniosły sporo efektownych bramek.
Drugi raz z rzędu Alex Dujshebaev znalazł się w siódemce kolejki Ligi Mistrzów. Hiszpan miał spory wkład w awans PGE VIVE do ćwierćfinału. W siódemce są też dwaj zawodnicy z przeszłością w polskiej lidze.
Zawodnicy SG Flenburg-Handewitt jako ostatni awansowali do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Niemcy nie dali szans Mieszkowowi Brześć i wygrali aż dziesięcioma golami.

REKLAMA