Puchar EHF 17/18

Najskuteczniejsi zawodnicy

Pierwsza runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
A.C. Doukas RK Vojvodina Nowy Sad 09-09-2017 13:33 5:13 300 Szczegóły
KH BESA Fam Gas Beykoz BLD SK Pejä 03-09-2017 29:21 14:9 600 Szczegóły
Kłajpeda Dragunas RK Dubrava Kłajpeda 02-09-2017 36:36 16:15 350 Szczegóły
Dukla Praga FH Hafnarfjardar Praga 03-09-2017 27:30 13:14 500 Szczegóły
Talent Robstav M.A.T. Pilzno Olympiacos SFP Pilzno 01-09-2017 21:21 12:8 480 Szczegóły
RK Partizan 1949 Tivat Achilles Bocholt Bocholt 02-09-2017 19:38 7:16 500 Szczegóły
Valur SSV Bozen Loacker Volksbank Reykjavik 09-09-2017 34:27 16:12 302 Szczegóły
S.L. Benfica RK Dinamo Pancevo Lizbona 01-09-2017 39:20 21:9 750 Szczegóły
HC Ohrid 2013 HV KRAS/Volendam Ohrid 02-09-2017 24:24 13:15 2000 Szczegóły
HC Kriens-Luzern ZTR Zaporoże Luzerna 03-09-2017 24:20 12:9 600 Szczegóły
HC Olimpus-85-USEFS Maccabi Srugo Rishon Lezion Rishon Lezion 08-09-2017 20:39 12:16 400 Szczegóły
Afturelding BSK Handball Elite 02-09-2017 25:26 15:12 511 Szczegóły
Handball Esch OIF Arendal EschEsch 02-09-2017 25:29 11:13 500 Szczegóły
SG INSIGNIS Handball Westwien Bregenz Handball Maria Enzersdorf 02-09-2017 30:28 13:12 600 Szczegóły
HRK Gorica Pölva Serviti Velika Gorica 02-09-2017 21:21 10:8 600 Szczegóły

Pierwsza runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RK Vojvodina A.C. Doukas Nowy Sad 10-09-2017 26:24 10:16 100 Szczegóły
Beykoz BLD SK KH BESA Fam Gas Stambuł 10-09-2017 35:23 15:10 450 Szczegóły
RK Dubrava Kłajpeda Dragunas Zagrzeb 09-09-2017 36:35 20:14 400 Szczegóły
FH Hafnarfjardar Dukla Praga Hafnarfjördur 09-09-2017 31:25 15:11 610 Szczegóły
Olympiacos SFP Talent Robstav M.A.T. Pilzno Pilzno 03-09-2017 18:29 8:17 760 Szczegóły
Achilles Bocholt RK Partizan 1949 Tivat Bocholt 03-09-2017 32:20 14:10 350 Szczegóły
SSV Bozen Loacker Volksbank Valur Reykjavik 10-09-2017 31:30 16:17 349 Szczegóły
RK Dinamo Pancevo S.L. Benfica Lizbona 02-09-2017 28:35 9:17 314 Szczegóły
HV KRAS/Volendam HC Ohrid 2013 Ohrid 03-09-2017 23:24 10:13 2700 Szczegóły
ZTR Zaporoże HC Kriens-Luzern Zaporoże 09-09-2017 23:21 13:10 750 Szczegóły
Maccabi Srugo Rishon Lezion HC Olimpus-85-USEFS Rishon Lezion 09-09-2017 45:28 26:11 200 Szczegóły
BSK Handball Elite Afturelding Oslo 09-09-2017 29:27 12:16 415 Szczegóły
OIF Arendal Handball Esch Esch 03-09-2017 28:25 15:10 550 Szczegóły
Bregenz Handball SG INSIGNIS Handball Westwien Bregenz 09-09-2017 27:27 11:12 1215 Szczegóły
Pölva Serviti HRK Gorica Polva 09-09-2017 25:22 10:10 600 Szczegóły

Druga runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HC Kriens-Luzern TTH Holstebro Lucerna 07-10-2017 16:27 6:16 500 Szczegóły
Achilles Bocholt Riihimäki Cocks Bocholt 07-10-2017 40:35 19:14 500 Szczegóły
Beykoz BLD SK HK Malmö Beykoz 08-10-2017 27:36 11:16 300 Szczegóły
HC Ohrid 2013 FC Porto Porto 14-10-2017 20:37 12:16 734 Szczegóły
Dobrogea Sud Constanta BSK Handball Elite Constanta 14-10-2017 24:22 11:11 1200 Szczegóły
Pölva Serviti RK Nexe Polva 07-10-2017 25:27 13:14 450 Szczegóły
OCI-lions OIF Arendal Sittard 07-10-2017 25:28 13:16 934 Szczegóły
FH Hafnarfjardar St. Petersburg HC Hafnarfjördur 07-10-2017 32:27 17:14 387 Szczegóły
Pfadi Winterthur RK Vojvodina Winterthur 07-10-2017 35:22 16:12 620 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Talent Robstav M.A.T. Pilzno Pamplona 08-10-2017 40:26 20:15 2000 Szczegóły
SG INSIGNIS Handball Westwien Wacker Thun Maria Enzersdor 07-10-2017 22:27 13:13 400 Szczegóły
Balatonfüredi KSE Valur Balatonfüred 07-10-2017 27:22 16:8 550 Szczegóły
CSM Bukareszt SKA Mińsk Bukareszt 07-10-2017 26:30 14:14 3000 Szczegóły
S.L. Benfica Gwardia Opole Lizbona 07-10-2017 28:24 15:12 800 Szczegóły
Maccabi Srugo Rishon Lezion Chambery Savoie Handball Rishon Lezion 08-10-2017 24:29 12:15 1000 Szczegóły
Csurgói KK RK Dubrava Csurgo 07-10-2017 33:24 15:14 1350 Szczegóły

Druga runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
TTH Holstebro HC Kriens-Luzern Holstebro 14-10-2017 38:16 18:8 0:0 0:0 0:0 1125 Szczegóły
Riihimäki Cocks Achilles Bocholt Siuntio 14-10-2017 37:25 17:11 0:0 0:0 0:0 331 Szczegóły
HK Malmö Beykoz BLD SK Malmö 14-10-2017 35:21 16:10 0:0 0:0 0:0 531 Szczegóły
FC Porto HC Ohrid 2013 Porto 15-10-2017 44:26 25:13 0:0 0:0 0:0 710 Szczegóły
BSK Handball Elite Dobrogea Sud Constanta Constanta 15-10-2017 24:27 12:13 0:0 0:0 0:0 1300 Szczegóły
RK Nexe Pölva Serviti Nasice 14-10-2017 32:21 12:12 0:0 0:0 0:0 750 Szczegóły
OIF Arendal OCI-lions Arendal 14-10-2017 29:26 19:16 0:0 0:0 0:0 803 Szczegóły
St. Petersburg HC FH Hafnarfjardar St. Petersburg 15-10-2017 35:31 16:12 32:27 0:0 35:31 1000 Szczegóły
RK Vojvodina Pfadi Winterthur Winterthur 08-10-2017 17:26 8:14 0:0 0:0 0:0 840 Szczegóły
Talent Robstav M.A.T. Pilzno Helvetia Anaitasuna Pilzno 15-10-2017 23:30 13:16 0:0 0:0 0:0 490 Szczegóły
Wacker Thun SG INSIGNIS Handball Westwien Thun 14-10-2017 32:27 15:13 0:0 0:0 0:0 870 Szczegóły
Valur Balatonfüredi KSE Balatonfüred 08-10-2017 19:28 11:14 0:0 0:0 0:0 500 Szczegóły
SKA Mińsk CSM Bukareszt Mińsk 15-10-2017 33:30 16:14 0:0 0:0 0:0 2000 Szczegóły
Gwardia Opole S.L. Benfica Opole 15-10-2017 26:21 10:12 0:0 0:0 0:0 3000 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Maccabi Srugo Rishon Lezion Chambery 14-10-2017 31:27 14:12 0:0 0:0 0:0 2000 Szczegóły
RK Dubrava Csurgói KK Zagrzeb 14-10-2017 36:26 14:12 0:0 0:0 0:0 350 Szczegóły

Trzecia runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
CYEB Budakalasz Helvetia Anaitasuna Budapeszt 19-11-2017 27:35 11:14 600 Szczegóły
Azoty Puławy TTH Holstebro Puławy 18-11-2017 30:27 14:15 700 Szczegóły
SC Magdeburg Dobrogea Sud Constanta Magdeburg 19-11-2017 27:25 13:10 3180 Szczegóły
FC Porto Füchse Berlin Porto 18-11-2017 27:30 12:14 1091 Szczegóły
Gwardia Opole RD Koper 2013 Opole 18-11-2017 30:25 17:12 3000 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen OIF Arendal Göppingen 15-11-2017 27:27 14:15 3500 Szczegóły
Riihimäki Cocks RD Riko Ribnica Siuntio 19-11-2017 24:17 14:9 318 Szczegóły
Wacker Thun Alpla HC Hard Thun 18-11-2017 19:17 13:8 1180 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC Chambery Savoie Handball Tatabanya 19-11-2017 25:24 12:11 900 Szczegóły
Frainkin BM Granollers Balatonfüredi KSE Granollers 19-11-2017 28:21 13:11 2300 Szczegóły
Lugi HF Pfadi Winterthur Lund 19-11-2017 29:29 17:13 914 Szczegóły
HK Malmö Bjerringbro-Silkeborg Malmö 19-11-2017 25:23 14:13 470 Szczegóły
Ribe-Esbjerg HH RK Nexe Esbjerg 18-11-2017 29:26 15:13 926 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball RK Dubrava Saint Raphael 18-11-2017 40:29 22:18 1755 Szczegóły
SKA Mińsk CBM Logroño La Rioja Mińsk 18-11-2017 36:28 14:9 2100 Szczegóły
Tatran Prešov FH Hafnarfjardar Preszów 25-11-2017 24:21 11:11 2350 Szczegóły

Trzecia runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Helvetia Anaitasuna CYEB Budakalasz Pamplona-Navarra 25-11-2017 26:21 12:12 2000 Szczegóły
TTH Holstebro Azoty Puławy Holstebro 25-11-2017 32:29 16:16 1596 Szczegóły
Dobrogea Sud Constanta SC Magdeburg Constanta 26-11-2017 27:26 15:14 1800 Szczegóły
Füchse Berlin FC Porto Berlin 23-11-2017 33:25 17:12 6009 Szczegóły
RD Koper 2013 Gwardia Opole Koper 25-11-2017 27:21 15:9 2200 Szczegóły
OIF Arendal Frisch Auf Göppingen Arendal 25-11-2017 21:31 9:15 1875 Szczegóły
RD Riko Ribnica Riihimäki Cocks Ribnica 26-11-2017 29:25 14:10 900 Szczegóły
Alpla HC Hard Wacker Thun Hard 25-11-2017 23:21 9:13 1800 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Grundfos Tatabanya KC Chambery 25-11-2017 23:21 9:8 2500 Szczegóły
Balatonfüredi KSE Frainkin BM Granollers Balatonfüred 25-11-2017 25:27 12:13 500 Szczegóły
Pfadi Winterthur Lugi HF Winterthur 26-11-2017 17:22 9:11 600 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg HK Malmö Silkeborg 26-11-2017 36:25 17:12 1821 Szczegóły
RK Nexe Ribe-Esbjerg HH Nasice 25-11-2017 26:21 11:10 2000 Szczegóły
RK Dubrava Saint-Raphael Var Handball Zagrzeb 25-11-2017 31:41 16:23 375 Szczegóły
CBM Logroño La Rioja SKA Mińsk Logrono 25-11-2017 35:30 16:15 3000 Szczegóły
FH Hafnarfjardar Tatran Prešov Hafnarfjördur 02-12-2017 26:23 11:13 1257 Szczegóły

Faza grupowa

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 SC Magdeburg 6 10 192 157 5 0 1
2 Bjerringbro-Silkeborg 6 6 166 167 3 0 3
3 SKA Mińsk 6 5 177 178 2 1 3
4 Tatran Prešov 6 3 146 179 1 1 4

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg Tatran Prešov Silkeborg 10-02-2018 27:19 15:10 1700 Szczegóły
SKA Mińsk SC Magdeburg Mińsk 10-02-2018 31:33 19:17 2000 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SC Magdeburg Bjerringbro-Silkeborg Magdeburg 14-02-2018 33:26 15:12 3208 Szczegóły
Tatran Prešov SKA Mińsk Preszów 17-02-2018 25:25 13:11 2200 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg SKA Mińsk Silkeborg 24-02-2018 32:30 14:14 1748 Szczegóły
Tatran Prešov SC Magdeburg Preszów 24-02-2018 19:29 11:16 2344 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SKA Mińsk Bjerringbro-Silkeborg Mińsk 03-03-2018 27:26 15:14 1900 Szczegóły
SC Magdeburg Tatran Prešov Magdeburg 04-03-2018 36:24 22:12 4187 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Tatran Prešov Bjerringbro-Silkeborg Preszów 24-03-2018 32:28 13:16 2300 Szczegóły
SC Magdeburg SKA Mińsk Magdeburg 25-03-2018 35:30 17:15 4287 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg SC Magdeburg Silkeborg 31-03-2018 27:26 12:11 2036 Szczegóły
SKA Mińsk Tatran Prešov Mińsk 31-03-2018 34:27 14:12 1200 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Füchse Berlin 6 10 185 154 5 0 1
2 Saint-Raphael Var Handball 6 10 183 165 5 0 1
3 Helvetia Anaitasuna 6 4 174 201 2 0 4
4 Lugi HF 6 0 169 191 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Füchse Berlin Saint-Raphael Var Handball Berlin 07-02-2018 21:26 7:13 2000 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Lugi HF Pamplona-Navarra 10-02-2018 34:32 17:17 1500 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Lugi HF Füchse Berlin Lund 15-02-2018 27:32 16:12 1405 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Helvetia Anaitasuna Saint-Raphael 17-02-2018 36:27 18:13 2000 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Helvetia Anaitasuna Füchse Berlin Pamplona-Navarra 24-02-2018 28:30 11:17 1800 Szczegóły
Lugi HF Saint-Raphael Var Handball Lund 25-02-2018 28:30 10:11 1307 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball Lugi HF Saint-Raphael 03-03-2018 28:26 14:17 1746 Szczegóły
Füchse Berlin Helvetia Anaitasuna Berlin 04-03-2018 34:23 17:10 5983 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Lugi HF Helvetia Anaitasuna Lund 24-03-2018 31:33 17:15 895 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Füchse Berlin Saint-Raphael 24-03-2018 25:34 12:17 2077 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Füchse Berlin Lugi HF Berlin 01-04-2018 34:25 17:12 5805 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Saint-Raphael Var Handball Pamplona-Navarra 01-04-2018 29:38 14:16 1500 Szczegóły

Grupa C

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Frisch Auf Göppingen 6 12 177 144 6 0 0
2 RK Nexe 6 8 164 152 4 0 2
3 RD Koper 2013 6 2 152 168 1 0 5
4 Riihimäki Cocks 6 2 143 172 1 0 5

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Riihimäki Cocks RD Koper 2013 Siuntio 10-02-2018 27:32 14:16 403 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen RK Nexe Göppingen 10-02-2018 30:27 16:15 2700 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RD Koper 2013 Frisch Auf Göppingen Koper 17-02-2018 20:25 10:15 2000 Szczegóły
RK Nexe Riihimäki Cocks Nasice 18-02-2018 31:24 16:16 1680 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RD Koper 2013 RK Nexe Koper 24-02-2018 27:31 13:16 1300 Szczegóły
Riihimäki Cocks Frisch Auf Göppingen Siuntio 24-02-2018 20:31 12:14 500 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen Riihimäki Cocks Göppingen 28-02-2018 33:27 13:12 2200 Szczegóły
RK Nexe RD Koper 2013 Nasice 04-03-2018 29:24 15:12 1920 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RK Nexe Frisch Auf Göppingen Nasice 26-03-2018 24:27 8:15 1950 Szczegóły
RD Koper 2013 Riihimäki Cocks Koper 24-03-2018 23:25 10:13 1500 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Riihimäki Cocks RK Nexe Siuntio 31-03-2018 20:22 10:14 281 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen RD Koper 2013 Göppingen 31-03-2018 31:26 17:11 3200 Szczegóły

Grupa D

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Frainkin BM Granollers 6 9 175 157 4 1 1
2 Chambery Savoie Handball 6 9 162 152 4 1 1
3 Azoty Puławy 6 4 168 179 2 0 4
4 Wacker Thun 6 2 152 169 1 0 5

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Chambery Savoie Handball Frainkin BM Granollers Chambery 10-02-2018 30:30 12:17 2200 Szczegóły
Azoty Puławy Wacker Thun Lublin 11-02-2018 31:29 17:14 2800 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Wacker Thun Chambery Savoie Handball Thun 17-02-2018 25:29 12:15 1070 Szczegóły
Frainkin BM Granollers Azoty Puławy Granollers 18-02-2018 32:26 21:14 1200 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Azoty Puławy Chambery Savoie Handball Lublin 24-02-2018 25:27 15:12 3150 Szczegóły
Wacker Thun Frainkin BM Granollers Thun 25-02-2018 26:23 11:12 1120 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frainkin BM Granollers Wacker Thun Granollers 04-03-2018 25:24 10:10 1286 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Azoty Puławy Chambery 04-03-2018 28:22 14:9 2417 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Wacker Thun Azoty Puławy Thun 24-03-2018 26:34 11:14 730 Szczegóły
Frainkin BM Granollers Chambery Savoie Handball Granollers 25-03-2018 28:21 13:12 1500 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Azoty Puławy Frainkin BM Granollers Lublin 31-03-2018 30:37 13:17 1750 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Wacker Thun Chambery 31-03-2018 27:22 14:9 2100 Szczegóły

Ćwierćfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball Frainkin BM Granollers Saint Raphael 21-04-2018 37:23 17:10 1462 Szczegóły
RK Nexe Füchse Berlin Nasice 21-04-2018 28:20 12:9 2000 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Frisch Auf Göppingen Chambery 22-04-2018 27:30 11:19 2647 Szczegóły

Ćwierćfinał - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frainkin BM Granollers Saint-Raphael Var Handball Granollers 29-04-2018 40:30 16:15 1800 Szczegóły
Füchse Berlin RK Nexe Berlin 28-04-2018 25:16 14:9 5000 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen Chambery Savoie Handball Göppingen 29-04-2018 31:27 18:13 2900 Szczegóły

Półfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball SC Magdeburg Magdeburg 19-05-2018 28:27 13:13 6209 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen Füchse Berlin Magdeburg 19-05-2018 24:27 13:13 6209 Szczegóły

Mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SC Magdeburg Frisch Auf Göppingen Magdeburg 20-05-2018 35:25 16:15 6209 Szczegóły

Finał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball Füchse Berlin Magdeburg 20-05-2018 25:28 13:14 6209 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy