Puchar EHF 16/17

Najskuteczniejsi zawodnicy

Pierwsza runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
US Creteil Handball RK Zamet Creteil 02-09-2016 29:32 15:15 1200 Szczegóły
Alpla HC Hard OCI-lions Hard 02-09-2016 28:17 14:8 700 Szczegóły
Maccabi Srugo Rishon Lezion London GD Handball Club Rishon Lezion 09-09-2016 38:14 22:6 500 Szczegóły
Chambery Savoie Handball HV KRAS/Volendam Chambery 03-09-2016 31:23 15:11 3022 Szczegóły
GRK Varazdin 1930 B.B. Ankara Spor Ankara 03-09-2016 24:32 11:18 250 Szczegóły
Haukar A.C. Diomidis Argous Agias Triadas 03-09-2016 33:26 15:11 200 Szczegóły
KH BESA Famiglia Dukla Praga Peja 03-09-2016 35:31 19:15 600 Szczegóły
B.S.B. Batumi FC Porto Porto 03-09-2016 16:49 9:23 830 Szczegóły
Csurgói KK Bodö HK Csurgo 03-09-2016 28:21 16:11 800 Szczegóły
SCM Politehnica Timisoara Pölva Serviti Timisoara 03-09-2016 26:22 14:9 700 Szczegóły
HC Olimpus-85-USEFS ZTR Zaporoże Kiszyniów 03-09-2016 28:37 13:18 425 Szczegóły
HC Prilep Pfadi Winterthur Skopje 03-09-2016 19:42 10:20 400 Szczegóły
RK Metaloplastika Sabac Dinamo Astrachań Sabac 03-09-2016 24:30 11:15 1000 Szczegóły
A.C. Filippos Verias RK Budvanska Rivijera Veria 03-09-2016 30:24 15:15 500 Szczegóły

Pierwsza runda - rewanże

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RK Zamet US Creteil Handball Rijeka 10-09-2016 24:27 13:18 900 Szczegóły
OCI-lions Alpla HC Hard Sittard 10-09-2016 26:27 13:11 450 Szczegóły
London GD Handball Club Maccabi Srugo Rishon Lezion Rishon Lezion 10-09-2016 22:41 11:25 150 Szczegóły
HV KRAS/Volendam Chambery Savoie Handball Volendam 10-09-2016 16:36 6:19 220 Szczegóły
B.B. Ankara Spor GRK Varazdin 1930 Ankara 04-09-2016 26:27 12:12 230 Szczegóły
A.C. Diomidis Argous Haukar Agia Triada 04-09-2016 20:28 5:15 300 Szczegóły
Dukla Praga KH BESA Famiglia Praga 11-09-2016 31:23 14:11 500 Szczegóły
FC Porto B.S.B. Batumi Porto 04-09-2016 44:16 21:7 750 Szczegóły
Bodö HK Csurgói KK Bodo 11-09-2016 23:19 10:6 1300 Szczegóły
Pölva Serviti SCM Politehnica Timisoara Polva 10-09-2016 21:25 10:14 300 Szczegóły
ZTR Zaporoże HC Olimpus-85-USEFS Zaporoże 10-09-2016 40:21 17:11 350 Szczegóły
Pfadi Winterthur HC Prilep Prilep 04-09-2016 42:15 19:7 250 Szczegóły
Dinamo Astrachań RK Metaloplastika Sabac Astrachań 11-09-2016 17:20 10:13 1500 Szczegóły
RK Budvanska Rivijera A.C. Filippos Verias Budva 10-09-2016 26:28 15:10 800 Szczegóły

Druga runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
KIF Kolding Kopenhaga Talent M.A.T. Pilzno Kolding 09-10-2016 38:23 22:13 2083 Szczegóły
Maccabi Srugo Rishon Lezion Red Boys Differdange Rishon Lezion 16-10-2016 30:24 11:10 600 Szczegóły
Csurgói KK Achilles Bocholt Csurgo 15-10-2016 24:23 10:11 700 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Füchse Berlin Chambery 09-10-2016 22:25 7:11 3243 Szczegóły
Balatonfüredi KSE Pfadi Winterthur Balatonfüred 09-10-2016 28:23 15:12 500 Szczegóły
St. Petersburg HC B.B. Ankara Spor Saint Petersburg 08-10-2016 26:19 14:9 2000 Szczegóły
OIF Arendal SCM Politehnica Timisoara Kristianstand 08-10-2016 23:24 12:12 500 Szczegóły
Haukar Alingsås HK Hafnarfjordur 08-10-2016 24:24 15:8 850 Szczegóły
ZTR Zaporoże Wacker Thun Zaporoże 08-10-2016 23:22 12:12 500 Szczegóły
Górnik Zabrze A.C. Filippos Verias Zabrze 08-10-2016 30:17 16:12 300 Szczegóły
FC Porto RD Koper 2013 Porto 08-10-2016 31:24 16:11 1165 Szczegóły
Alpla HC Hard SKA Minsk Hard 08-10-2016 28:25 11:11 1131 Szczegóły
Dinamo Astrachań HC Sporta Hlohovec Astrachań 08-10-2016 33:29 13:18 1800 Szczegóły
CSM Bukareszt RK Zamet Bukareszt 08-10-2016 29:23 15:12 650 Szczegóły
Dukla Praga RK Nexe Praga 09-10-2016 30:29 16:17 600 Szczegóły

Druga runda - rewanże

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Talent M.A.T. Pilzno KIF Kolding Kopenhaga Pilzno 16-10-2016 20:31 11:19 950 Szczegóły
Red Boys Differdange Maccabi Srugo Rishon Lezion Oberkorn 09-10-2016 25:26 11:16 470 Szczegóły
Achilles Bocholt Csurgói KK Bocholt 08-10-2016 23:34 11:14 600 Szczegóły
Füchse Berlin Chambery Savoie Handball Berlin 16-10-2016 24:22 14:14 5000 Szczegóły
Pfadi Winterthur Balatonfüredi KSE Winterthur 16-10-2016 27:20 14:10 750 Szczegóły
B.B. Ankara Spor St. Petersburg HC Ankara 15-10-2016 27:31 13:14 213 Szczegóły
SCM Politehnica Timisoara OIF Arendal Timisoara 15-10-2016 27:26 16:12 1100 Szczegóły
Alingsås HK Haukar Alingsas 16-10-2016 31:27 14:11 1268 Szczegóły
Wacker Thun ZTR Zaporoże Zaporoże 09-10-2016 22:22 10:11 400 Szczegóły
A.C. Filippos Verias Górnik Zabrze Zabrze 09-10-2016 15:20 7:14 250 Szczegóły
RD Koper 2013 FC Porto Koper 15-10-2016 22:26 12:14 2500 Szczegóły
SKA Minsk Alpla HC Hard Mińsk 16-10-2016 31:25 14:10 2000 Szczegóły
HC Sporta Hlohovec Dinamo Astrachań Hlohovec 16-10-2016 20:27 9:14 800 Szczegóły
RK Zamet CSM Bukareszt Rijeka 15-10-2016 27:21 13:15 1500 Szczegóły
RK Nexe Dukla Praga Nasice 15-10-2016 30:23 16:14 1257 Szczegóły

Trzecia runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RK Zamet MT Melsungen Rijeka 19-11-2016 23:34 13:17 2050 Szczegóły
SKA Minsk Saint-Raphael Var Handball Mińsk 19-11-2016 30:28 16:13 2153 Szczegóły
Azoty Puławy S.L. Benfica Puławy 19-11-2016 34:29 16:12 680 Szczegóły
Dinamo Astrachań HC Midtjylland Astrachań 19-11-2016 29:29 16:14 1300 Szczegóły
Rk Gorenje Velenje Füchse Berlin Velenje 23-11-2016 24:29 10:13 1200 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers ZTR Zaporoże Granollers 20-11-2016 27:29 17:14 2300 Szczegóły
St. Petersburg HC Maccabi CASTRO Tel Aviv St. Petersburg 18-11-2016 25:23 16:13 950 Szczegóły
SC Magdeburg RK Nexe Magdeburg 19-11-2016 31:22 17:12 2477 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Csurgói KK Pamplona-Navarra 19-11-2016 27:21 13:12 2500 Szczegóły
Alingsås HK GOG Alingsas 20-11-2016 29:26 17:15 852 Szczegóły
SCM Politehnica Timisoara RD Riko Ribnica Timisoara 19-11-2016 27:22 14:11 1100 Szczegóły
Riihimäki Cocks Górnik Zabrze Hämeenlinna 20-11-2016 30:19 13:11 446 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen Pfadi Winterthur Goppingen 26-11-2016 37:32 19:17 3200 Szczegóły
Abanca Ademar Leon KIF Kolding Kopenhaga Leon 19-11-2016 24:27 11:13 - Szczegóły
Bregenz Handball FC Porto Bregenz 18-11-2016 27:28 14:14 1000 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC Maccabi Srugo Rishon Lezion Tatabanya 20-11-2016 35:23 16:11 978 Szczegóły

Trzecia runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MT Melsungen RK Zamet Melsungen 26-11-2016 32:20 16:11 2152 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball SKA Minsk Saint-Raphael 26-11-2016 33:25 17:10 1768 Szczegóły
S.L. Benfica Azoty Puławy Benfica 27-11-2016 24:18 11:8 1307 Szczegóły
HC Midtjylland Dinamo Astrachań Ikast 27-11-2016 35:26 17:12 891 Szczegóły
Füchse Berlin Rk Gorenje Velenje Berlin 26-11-2016 29:32 14:19 4826 Szczegóły
ZTR Zaporoże Fraikin BM. Granollers Zaporoże 26-11-2016 28:30 15:12 1300 Szczegóły
Maccabi CASTRO Tel Aviv St. Petersburg HC Tel Aviv 26-11-2016 28:23 12:10 700 Szczegóły
RK Nexe SC Magdeburg Nasice 26-11-2016 27:30 12:14 2000 Szczegóły
Csurgói KK Helvetia Anaitasuna Csurgo 26-11-2016 30:26 14:12 1400 Szczegóły
GOG Alingsås HK Gudme 26-11-2016 33:27 10:13 1112 Szczegóły
RD Riko Ribnica SCM Politehnica Timisoara Ribnica 26-11-2016 30:19 17:9 800 Szczegóły
Górnik Zabrze Riihimäki Cocks Zabrze 27-11-2016 30:29 14:13 300 Szczegóły
Pfadi Winterthur Frisch Auf Göppingen Winterthur 20-11-2016 30:33 15:16 1520 Szczegóły
KIF Kolding Kopenhaga Abanca Ademar Leon Brondby 26-11-2016 25:27 13:13 2156 Szczegóły
FC Porto Bregenz Handball Porto 26-11-2016 31:29 17:11 1037 Szczegóły
Maccabi Srugo Rishon Lezion Grundfos Tatabanya KC Rishon Lezion 25-11-2016 26:28 12:14 600 Szczegóły

Faza grupowa

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Füchse Berlin 6 10 185 163 5 0 1
2 Saint-Raphael Var Handball 6 8 179 164 4 0 2
3 GOG 6 6 187 190 3 0 3
4 RD Riko Ribnica 6 0 154 188 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RD Riko Ribnica Füchse Berlin Ribnica 09-02-2017 20:25 11:10 1200 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball GOG Saint Raphael 11-02-2017 32:36 17:19 1230 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
GOG RD Riko Ribnica Gudme 18-02-2017 32:27 19:10 978 Szczegóły
Füchse Berlin Saint-Raphael Var Handball Berlin 19-02-2017 33:31 19:14 4898 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RD Riko Ribnica Saint-Raphael Var Handball Ribnica 05-03-2017 24:31 12:15 900 Szczegóły
Füchse Berlin GOG Berlin 01-03-2017 37:29 17:12 4902 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball RD Riko Ribnica Saint Raphael 11-03-2017 26:22 15:14 1450 Szczegóły
GOG Füchse Berlin Odense 12-03-2017 26:31 10:13 3766 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
GOG Saint-Raphael Var Handball Gudme 25-03-2017 28:32 15:17 700 Szczegóły
Füchse Berlin RD Riko Ribnica Berlin 26-03-2017 38:30 18:14 5926 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RD Riko Ribnica GOG Ribnica 02-04-2017 31:36 14:17 600 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Füchse Berlin Saint Raphael 01-04-2017 27:21 11:12 1710 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Frisch Auf Göppingen 6 12 181 155 6 0 0
2 Fraikin BM. Granollers 6 6 171 165 3 0 3
3 FC Porto 6 4 159 170 2 0 4
4 HC Midtjylland 6 2 155 176 1 0 5

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HC Midtjylland FC Porto Herning 11-02-2017 29:26 13:15 1914 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen Fraikin BM. Granollers Göppingen 11-02-2017 29:28 13:15 2800 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers HC Midtjylland Granollers 19-02-2017 34:32 19:20 1500 Szczegóły
FC Porto Frisch Auf Göppingen Porto 19-02-2017 27:31 14:13 1616 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto Fraikin BM. Granollers Porto 04-03-2017 23:22 9:11 1231 Szczegóły
HC Midtjylland Frisch Auf Göppingen Herning 04-03-2017 22:25 14:17 843 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen HC Midtjylland Göppingen 08-03-2017 31:23 14:15 2800 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers FC Porto Granollers 12-03-2017 33:22 14:8 1600 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto HC Midtjylland Porto 25-03-2017 33:25 16:14 1032 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers Frisch Auf Göppingen Granollers 26-03-2017 27:35 11:14 2400 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HC Midtjylland Fraikin BM. Granollers Herning 01-04-2017 24:27 13:17 700 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen FC Porto Göppingen 01-04-2017 30:28 10:13 4800 Szczegóły

Grupa C

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 SC Magdeburg 6 11 200 146 5 1 0
2 Grundfos Tatabanya KC 6 8 161 157 4 0 2
3 KIF Kolding Kopenhaga 6 5 166 172 2 1 3
4 Maccabi CASTRO Tel Aviv 6 0 146 198 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Grundfos Tatabanya KC Maccabi CASTRO Tel Aviv Györ 08-02-2017 27:24 12:10 2000 Szczegóły
KIF Kolding Kopenhaga SC Magdeburg Kolding 11-02-2017 23:23 13:13 3455 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Maccabi CASTRO Tel Aviv KIF Kolding Kopenhaga Tel Aviv 18-02-2017 25:31 10:15 800 Szczegóły
SC Magdeburg Grundfos Tatabanya KC Magdeburg 19-02-2017 30:25 17:13 3019 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Maccabi CASTRO Tel Aviv SC Magdeburg Tel Aviv 04-03-2017 22:38 12:16 850 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC KIF Kolding Kopenhaga Györ 04-03-2017 28:26 13:12 2000 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
KIF Kolding Kopenhaga Grundfos Tatabanya KC Horsens 11-03-2017 26:29 16:14 1017 Szczegóły
SC Magdeburg Maccabi CASTRO Tel Aviv Magdeburg 12-03-2017 42:24 21:9 3395 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Maccabi CASTRO Tel Aviv Grundfos Tatabanya KC Tel Aviv 25-03-2017 20:24 10:12 400 Szczegóły
SC Magdeburg KIF Kolding Kopenhaga Magdeburg 25-03-2017 36:24 19:12 4351 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Grundfos Tatabanya KC SC Magdeburg Györ 01-04-2017 28:31 12:17 2246 Szczegóły
KIF Kolding Kopenhaga Maccabi CASTRO Tel Aviv Kolding 01-04-2017 36:31 18:14 1023 Szczegóły

Grupa D

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 MT Melsungen 6 8 168 140 4 0 2
2 Helvetia Anaitasuna 6 8 171 163 4 0 2
3 S.L. Benfica 6 8 158 165 4 0 2
4 Riihimäki Cocks 6 0 145 174 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MT Melsungen S.L. Benfica Kassel 11-02-2017 32:22 15:11 2596 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Riihimäki Cocks Pamplona-Navarra 11-02-2017 30:24 14:13 2000 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
S.L. Benfica Helvetia Anaitasuna Lizbona 18-02-2017 33:28 19:9 834 Szczegóły
Riihimäki Cocks MT Melsungen Hämeenlinna 19-02-2017 28:29 14:15 579 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Riihimäki Cocks S.L. Benfica Hämeenlinna 04-03-2017 21:23 11:11 400 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna MT Melsungen Pamplona-Navarra 04-03-2017 23:22 13:9 2400 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
S.L. Benfica Riihimäki Cocks Lizbona 11-03-2017 26:25 11:13 404 Szczegóły
MT Melsungen Helvetia Anaitasuna Kassel 11-03-2017 28:22 10:11 2600 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
S.L. Benfica MT Melsungen Lizbona 25-03-2017 26:24 12:14 526 Szczegóły
Riihimäki Cocks Helvetia Anaitasuna Hämeenlinna 26-03-2017 28:33 18:17 418 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MT Melsungen Riihimäki Cocks Kassel 01-04-2017 33:19 15:8 2437 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna S.L. Benfica Pamplona-Navarra 01-04-2017 35:28 17:12 3000 Szczegóły

Ćwierćfinały

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Helvetia Anaitasuna SC Magdeburg Pamplona-Navarra 23-04-2017 27:34 13:15 3000 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC Füchse Berlin Györ 22-04-2017 25:30 11:17 2500 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball MT Melsungen Saint-Raphael 22-04-2017 30:26 15:14 1657 Szczegóły

Ćwierćfinały - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SC Magdeburg Helvetia Anaitasuna Magdeburg 29-04-2017 35:32 15:18 4015 Szczegóły
Füchse Berlin Grundfos Tatabanya KC Berlin 29-04-2017 28:22 14:13 4828 Szczegóły
MT Melsungen Saint-Raphael Var Handball Melsungen 29-04-2017 23:31 15:15 3814 Szczegóły

Półinały

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball Füchse Berlin Göppingen 20-05-2017 24:35 10:17 4500 Szczegóły
SC Magdeburg Frisch Auf Göppingen Göppingen 20-05-2017 29:33 14:16 4000 Szczegóły

Mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball SC Magdeburg Göppingen 21-05-2017 31:32 12:13 5600 Szczegóły

Mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Füchse Berlin Frisch Auf Göppingen Göppingen 21-05-2017 22:30 13:15 4500 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy