Puchar EHF 15/16

Najskuteczniejsi zawodnicy

Pierwsza runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt Energia Targu Jiu Bukareszt 05-09-2015 38:24 15:11 700 Szczegóły
Hubo Initia Hasselt Merzifon Belediye Hentbol SK Hasselt 05-09-2015 37:21 20:10 510 Szczegóły
RK Porec Maccabi Rishon Lezion Porec 05-09-2015 20:18 8:12 800 Szczegóły
HC Fregata-Burgas KH BESA Famiglia Burgas 06-09-2015 18:24 10:13 250 Szczegóły
GRK Varazdin 1930 A.S.D. Romagna Handball Varażdin 05-09-2015 26:16 12:9 500 Szczegóły
PGU-Kartina TV Tiraspol Górnik Zabrze Zabrze 12-09-2015 25:40 11:21 300 Szczegóły
Pölva Serviti Kłajpeda Dragunas Polva 05-09-2015 29:26 14:12 400 Szczegóły
Ystads IF Handball Kaerjeng Ystad 05-09-2015 41:28 20:17 754 Szczegóły
HB Dudelange Haslum Handballklubb Bekkestua 11-09-2015 27:34 11:20 200 Szczegóły
HV KRAS/Volendam HC Lovcen Volendam 12-09-2015 34:23 18:10 300 Szczegóły
TSV St. Otmar St. Gallen Riihimäki Cocks St. Gallen 06-09-2015 34:24 15:9 620 Szczegóły
SSV Bozen Loacker Haukar Bozen 12-09-2015 30:24 17:13 400 Szczegóły

Pierwsza runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Energia Targu Jiu Dinamo Bukareszt Targu-Jiu 13-09-2015 24:24 13:12 650 Szczegóły
Merzifon Belediye Hentbol SK Hubo Initia Hasselt Hasselt 06-09-2015 24:33 10:16 180 Szczegóły
Maccabi Rishon Lezion RK Porec Porec 06-09-2015 24:26 11:14 800 Szczegóły
KH BESA Famiglia HC Fregata-Burgas Pejä 13-09-2015 30:20 15:10 1200 Szczegóły
A.S.D. Romagna Handball GRK Varazdin 1930 Imola 12-09-2015 20:21 10:10 640 Szczegóły
Górnik Zabrze PGU-Kartina TV Tiraspol Zabrze 13-09-2015 36:25 21:13 200 Szczegóły
Kłajpeda Dragunas Pölva Serviti Kłajpeda 12-09-2015 23:24 10:17 1000 Szczegóły
Handball Kaerjeng Ystads IF Bascharage 12-09-2015 20:35 11:18 400 Szczegóły
Haslum Handballklubb HB Dudelange Bekkestua 12-09-2015 34:23 17:14 250 Szczegóły
HC Lovcen HV KRAS/Volendam Volendam 13-09-2015 18:30 9:18 200 Szczegóły
Riihimäki Cocks TSV St. Otmar St. Gallen Vantaa 12-09-2015 31:33 15:14 235 Szczegóły
Haukar SSV Bozen Loacker Bozen 13-09-2016 26:20 15:10 400 Szczegóły

Druga runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
A.C. Diomidis Argous Dinamo Bukareszt Bukareszt 10-10-2015 21:26 9:16 400 Szczegóły
Csurgói KK Pogoń Szczecin Nagyatad 17-10-2015 29:19 15:11 800 Szczegóły
OIF Arendal KH BESA Famiglia Arendal 10-10-2015 34:18 17:7 836 Szczegóły
Talent M.A.T. Pilzno RK Porec Pilzno 11-10-2015 27:24 15:11 896 Szczegóły
Pfadi Winterthur Pölva Serviti Winterthur 10-10-2015 31:24 17:12 450 Szczegóły
Hubo Initia Hasselt RK Spartak Vojput Hasselt 10-10-2015 27:20 11:10 600 Szczegóły
Permskie Niedźwiedzie Ystads IF Perm 11-10-2015 30:28 16:12 850 Szczegóły
TSV St. Otmar St. Gallen Alingsås HK St.Gallen 11-10-2015 27:25 13:11 650 Szczegóły
RK Nexe GRK Varazdin 1930 Nasice 10-10-2015 30:20 15:11 1260 Szczegóły
Haukar HC Zomimak-M Hafnarfjordur 16-10-2015 34:20 17:7 406 Szczegóły
Team Tvis Holstebro Sporting CP Holstebro 11-10-2015 36:31 20:17 992 Szczegóły
Górnik Zabrze ZTR Zaporoże Zabrze 10-10-2015 28:25 12:14 400 Szczegóły
Haslum Handballklubb RK Borac m:tel Bekkestua 10-10-2015 28:29 9:17 352 Szczegóły
HV KRAS/Volendam SKA Minsk Volendam 10-10-2015 25:32 15:14 250 Szczegóły
Chambery Savoie Handball HC Sporta Hlohovec Chambery 11-10-2015 35:12 15:3 2800 Szczegóły
CSM Bukareszt Bregenz Handball Bukareszt 11-10-2015 28:24 13:12 1500 Szczegóły

Druga runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt A.C. Diomidis Argous Bukareszt 11-10-2015 35:20 17:8 250 Szczegóły
Pogoń Szczecin Csurgói KK Szczecin 11-10-2015 27:30 13:18 1600 Szczegóły
KH BESA Famiglia OIF Arendal Arendal 11-10-2015 25:31 13:16 801 Szczegóły
RK Porec Talent M.A.T. Pilzno Porec 18-10-2015 25:27 15:14 1000 Szczegóły
RK Spartak Vojput Hubo Initia Hasselt Subotica 17-10-2015 23:21 11:10 1000 Szczegóły
Ystads IF Permskie Niedźwiedzie Ystad 17-10-2015 27:24 14:12 869 Szczegóły
Bregenz Handball CSM Bukareszt Bregenz 17-10-2015 23:22 12:9 1521 Szczegóły
Alingsås HK TSV St. Otmar St. Gallen Alingsas 18-10-2015 27:26 15:13 949 Szczegóły
GRK Varazdin 1930 RK Nexe Varazdin 18-10-2015 21:32 10:16 300 Szczegóły
HC Zomimak-M Haukar Hafnarfjordur 17-10-2015 24:29 11:12 453 Szczegóły
Sporting CP Team Tvis Holstebro Odivelas 17-10-2015 32:28 15:15 500 Szczegóły
ZTR Zaporoże Górnik Zabrze Użgorod 17-10-2015 27:26 12:14 300 Szczegóły
RK Borac m:tel Haslum Handballklubb Banja Luka 18-10-2015 31:25 15:14 1100 Szczegóły
SKA Minsk HV KRAS/Volendam Mińsk 18-10-2015 32:30 15:15 600 Szczegóły
HC Sporta Hlohovec Chambery Savoie Handball Hlohovec 17-10-2015 28:31 14:18 950 Szczegóły
Pölva Serviti Pfadi Winterthur Polva 17-10-2015 20:21 8:9 378 Szczegóły

Trzecia runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Pfadi Winterthur Azoty Puławy Uster 22-11-2015 29:25 13:13 450 Szczegóły
Ystads IF Grundfos Tatabanya KC Ystad 21-11-2015 28:28 15:15 711 Szczegóły
RK Maribor Branik Dinamo Bukareszt Maribor 21-11-2015 27:26 15:11 700 Szczegóły
Alpla HC Hard SKA Minsk Hard 21-11-2015 23:33 9:17 1400 Szczegóły
Rk Gorenje Velenje Team Tvis Holstebro Holstebro 22-11-2015 25:29 14:16 1500 Szczegóły
Aalborg Handball TSV St. Otmar St. Gallen Aalborg Ost 21-11-2015 30:20 14:10 2552 Szczegóły
Hubo Initia Hasselt Helvetia Anaitasuna Hasselt 21-11-2015 20:28 8:13 800 Szczegóły
RK Borac m:tel OCI-LIONS Banja Luka 21-11-2015 29:31 15:15 1200 Szczegóły
Talent M.A.T. Pilzno Bjerringbro-Silkeborg Pilzno 22-11-2015 28:31 13:19 1500 Szczegóły
RK Nexe HBC Nantes Nasice 21-11-2015 26:26 12:14 1950 Szczegóły
Füchse Berlin Chambery Savoie Handball Berlin 21-11-2015 31:31 16:15 2000 Szczegóły
Górnik Zabrze Frisch Auf Göppingen Zabrze 21-11-2015 29:39 17:20 680 Szczegóły
CSM Bukareszt Frigorificos Morrazo Bukareszt 22-11-2015 31:24 18:13 400 Szczegóły
SC Magdeburg Csurgói KK Magdeburg 21-11-2015 42:37 22:15 3527 Szczegóły
Haukar Saint-Raphael Var Handball Hafnarfjordur 22-11-2015 28:29 10:15 950 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers OIF Arendal Granollers 22-11-2015 29:21 13:11 1808 Szczegóły

Trzecia runda rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Azoty Puławy Pfadi Winterthur Puławy 28-11-2015 23:30 9:14 700 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC Ystads IF Tatabanya 29-11-2015 20:31 11:16 978 Szczegóły
Dinamo Bukareszt RK Maribor Branik Bukareszt 29-11-2015 31:25 20:9 600 Szczegóły
SKA Minsk Alpla HC Hard Mińsk 29-11-2015 35:23 17:12 1500 Szczegóły
Team Tvis Holstebro Rk Gorenje Velenje Holstebro 29-11-2015 32:27 18:14 843 Szczegóły
TSV St. Otmar St. Gallen Aalborg Handball St.Gallen 28-11-2015 28:32 14:17 600 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Hubo Initia Hasselt Pamplona-Navarra 29-11-2015 24:26 13:16 1500 Szczegóły
OCI-LIONS RK Borac m:tel Sittard 28-11-2015 27:23 12:10 2055 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Talent M.A.T. Pilzno Silkeborg 29-11-2015 35:23 15:10 1903 Szczegóły
HBC Nantes RK Nexe Reze 28-11-2015 22:18 11:9 4250 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Füchse Berlin Chambery 28-11-2015 34:30 19:17 4000 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen Górnik Zabrze Göppingen 25-11-2015 38:29 19:16 3000 Szczegóły
Frigorificos Morrazo CSM Bukareszt Cangas Pontevedra 29-11-2015 29:29 14:11 2800 Szczegóły
Csurgói KK SC Magdeburg Nagyatad 28-11-2015 24:23 10:10 1200 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Haukar Saint Raphael 29-11-2015 30:18 15:6 1142 Szczegóły
OIF Arendal Fraikin BM. Granollers Arendal 29-11-2015 28:26 11:14 954 Szczegóły

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 SC Magdeburg 6 8 184 162 4 0 2
2 Fraikin BM. Granollers 6 7 172 165 3 1 2
3 Dinamo Bukareszt 6 5 166 181 2 1 3
4 Aalborg Handball 6 4 147 161 1 2 3

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers Dinamo Bukareszt Grannolers 14-02-2015 28:29 20:13 1350 Szczegóły
SC Magdeburg Aalborg Handball Magbeburg 14-02-2015 25:19 12:9 3481 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Aalborg Handball Fraikin BM. Granollers Aalborg 20-02-2015 25:31 11:15 3915 Szczegóły
Dinamo Bukareszt SC Magdeburg Bukareszt 21-02-2015 33:34 18:14 1850 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Aalborg Handball Dinamo Bukareszt Aalborg 27-02-2015 28:28 17:13 3347 Szczegóły
SC Magdeburg Fraikin BM. Granollers Magbeburg 07-02-2015 32:28 16:14 3903 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Dinamo Bukareszt Aalborg Handball Bukareszt 05-03-2015 28:25 17:12 1800 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers SC Magdeburg Granollers 06-03-2015 34:29 15:13 1200 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Aalborg Handball SC Magdeburg Aalborg 19-03-2015 26:25 15:11 3741 Szczegóły
Dinamo Bukareszt Fraikin BM. Granollers Bukareszt 20-03-2015 26:27 14:15 2000 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SC Magdeburg Dinamo Bukareszt Magdeburg 27-03-2015 39:22 17:9 4260 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers Aalborg Handball Granollers 27-03-2015 24:24 13:10 2300 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 HBC Nantes 6 10 176 151 5 0 1
2 Frisch Auf Göppingen 6 8 198 161 4 0 2
3 Team Tvis Holstebro 6 6 167 180 3 0 3
4 OCI-LIONS 6 0 154 203 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Team Tvis Holstebro Frisch Auf Göppingen Holstebro 10-02-2016, 20:45 34:31 17:17 1057 Szczegóły
OCI-LIONS HBC Nantes Sittard 13-02-2016, 19:30 26:33 12:16 2034 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen OCI-LIONS Goppingen 21-02-2016 40:20 22:10 2650 Szczegóły
HBC Nantes Team Tvis Holstebro Reze 21-02-2016 32:23 17:9 4000 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen HBC Nantes Goppingen 27-02-2016 27:26 14:13 3150 Szczegóły
Team Tvis Holstebro OCI-LIONS Holstebro 28-02-2016 29:24 17:13 1188 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
OCI-LIONS Team Tvis Holstebro Sittard 05-03-2016 29:31 11:12 2037 Szczegóły
HBC Nantes Frisch Auf Göppingen Reze 06-03-2016 27:24 0:0 4421 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen Team Tvis Holstebro Goppingen 19-03-2016 36:23 16:12 3250 Szczegóły
HBC Nantes OCI-LIONS Reze 20-03-2016 30:24 14:14 4152 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
OCI-LIONS Frisch Auf Göppingen Sittard 26-03-2016 31:40 15:19 2143 Szczegóły
Team Tvis Holstebro HBC Nantes Holstebro 27-03-2016 27:28 10:13 918 Szczegóły

Grupa C

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Bjerringbro-Silkeborg 6 9 168 155 4 1 1
2 Saint-Raphael Var Handball 6 7 165 165 3 1 2
3 Pfadi Winterthur 6 4 160 162 1 2 3
4 SKA Minsk 6 4 169 180 2 0 4

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SKA Minsk Pfadi Winterthur Mińsk 13-02-2016 31:27 17:13 2350 Szczegóły
Bjerringbro-Silkeborg Saint-Raphael Var Handball Silkeborg 14-02-2016 31:26 15:12 1745 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball SKA Minsk Saint Raphael 20-02-2016 31:29 17:16 1000 Szczegóły
Pfadi Winterthur Bjerringbro-Silkeborg Winterthur 21-02-2016 25:28 13:14 1100 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg SKA Minsk Silkeborg 27-02-2016 32:26 15:14 1915 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Pfadi Winterthur Saint Raphael 27-02-2016 28:28 16:7 1430 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Pfadi Winterthur Saint-Raphael Var Handball Winterthur 06-03-2016 21:24 8:11 1650 Szczegóły
SKA Minsk Bjerringbro-Silkeborg Mińsk 06-03-2016 28:25 13:13 2000 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Saint-Raphael Var Handball Bjerringbro-Silkeborg Saint Raphael 19-03-2016 23:25 15:12 1000 Szczegóły
Pfadi Winterthur SKA Minsk Winterthur 20-03-2016 32:24 16:11 1030 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg Pfadi Winterthur Silkeborg 27-03-2016 27:27 15:15 1690 Szczegóły
SKA Minsk Saint-Raphael Var Handball Mińsk 27-03-2016 31:33 17:17 2300 Szczegóły

Grupa D

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Chambery Savoie Handball 6 10 161 141 4 2 0
2 Ystads IF 6 7 159 167 3 1 2
3 CSM Bukareszt 6 5 152 156 1 3 2
4 Helvetia Anaitasuna 6 2 150 158 1 0 5

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Chambery Savoie Handball Ystads IF Chambery 11-02-2016 32:22 16:11 3500 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna CSM Bukareszt Pamplona-Navarra 13-02-2016 28:22 14:13 1500 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Ystads IF Helvetia Anaitasuna Ystad 20-02-2016 32:31 13:17 759 Szczegóły
CSM Bukareszt Chambery Savoie Handball Bukareszt 20-02-2016 25:25 12:12 2020 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
CSM Bukareszt Ystads IF Bukareszt 27-02-2016 27:27 13:11 2015 Szczegóły
Helvetia Anaitasuna Chambery Savoie Handball Pamplona-Navarra 27-02-2016 22:28 12:14 1500 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Ystads IF CSM Bukareszt Ystad 05-03-2016 29:28 14:14 820 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Helvetia Anaitasuna Chambery 05-03-2016 26:23 10:9 3200 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Ystads IF Chambery Savoie Handball Ystad 19-03-2016 26:27 14:13 728 Szczegóły
CSM Bukareszt Helvetia Anaitasuna Bukareszt 19-03-2016 27:24 16:11 1200 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Helvetia Anaitasuna Ystads IF Pamplona-Navarra 26-03-2016 22:23 12:8 1900 Szczegóły
Chambery Savoie Handball CSM Bukareszt Chambery 27-03-2016 23:23 12:11 3249 Szczegóły

Ćwierćfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers Bjerringbro-Silkeborg Grannolers 24-04-2016 30:24 12:11 2400 Szczegóły
Saint-Raphael Var Handball Chambery Savoie Handball Saint Raphael 24-04-2016 30:25 11:12 1500 Szczegóły
Frisch Auf Göppingen SC Magdeburg Goppingen 23-04-2016 31:25 13:11 4200 Szczegóły

Ćwierćfinał - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Bjerringbro-Silkeborg Fraikin BM. Granollers Silkeborg 30-04-2016 32:26 18:15 1876 Szczegóły
Chambery Savoie Handball Saint-Raphael Var Handball Chambery 30-04-2016 29:22 13:13 3800 Szczegóły
SC Magdeburg Frisch Auf Göppingen Magdeburg 27-04-2016 29:27 17:13 4765 Szczegóły

Final Four - półfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Chambery Savoie Handball Frisch Auf Göppingen Nantes 14-05-2016 25:28 14:9 4000 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers HBC Nantes Nantes 14-05-2016 26:27 12:12 4100 Szczegóły

Final Four - mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Chambery Savoie Handball Fraikin BM. Granollers Nantes 15-05-2016 21:25 10:11 4000 Szczegóły

Final Four - mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Frisch Auf Göppingen HBC Nantes Nantes 15-05-2016 32:26 13:10 4483 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy