PGNiG Superliga 11/12

Najskuteczniejsi zawodnicy

Faza zasadnicza

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Vive Targi Kielce 22 42 803 547 21 0 1
2 Orlen Wisła Płock 22 34 662 566 16 2 4
3 MMTS Kwidzyn 22 30 624 586 15 0 7
4 Tauron Stal Mielec 22 27 646 629 13 1 8
5 Azoty Puławy 22 24 575 572 10 4 8
6 NMC Powen Zabrze 22 22 577 570 10 2 10
8 MSPR Siódemka Miedź Legnica 22 14 552 658 7 0 15
9 Zagłębie Lubin 22 14 581 629 6 2 14
10 Nielba Wągrowiec 22 14 605 675 6 2 14
11 Warmia Anders Group Społem Olsztyn 22 14 538 604 7 0 15
12 PBS Jurand Ciechanów 22 10 555 650 5 0 17

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PBS Jurand Ciechanów Nielba Wągrowiec Ciechanów 03-09-2011 29:26 13:12 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Warmia Anders Group Społem Olsztyn Płock 03-09-2011 32:26 15:13 Szczegóły
Azoty Puławy Tauron Stal Mielec Puławy 03-09-2011 23:23 12:11 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Zagłębie Lubin Zabrze 03-09-2011 22:20 14:7 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Vive Targi Kielce Legnica 03-09-2011 19:33 9:17 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Vive Targi Kielce Wągrowiec 10-09-2011 28:35 14:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin MSPR Siódemka Miedź Legnica Lubin 10-09-2011 27:31 13:16 Szczegóły
Tauron Stal Mielec NMC Powen Zabrze Mielec 10-09-2011 31:30 15:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Azoty Puławy Kwidzyn 10-09-2011 22:24 11:12 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Orlen Wisła Płock Ciechanów 10-09-2011 25:36 9:17 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen Wisła Płock Nielba Wągrowiec Płock 17-09-2011 37:23 16:12 Szczegóły
Azoty Puławy Warmia Anders Group Społem Olsztyn Puławy 17-09-2011 25:20 12:7 Szczegóły
NMC Powen Zabrze MMTS Kwidzyn Zabrze 17-09-2011 15:22 9:11 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Tauron Stal Mielec Legnica 17-09-2011 25:24 12:11 Szczegóły
Vive Targi Kielce Zagłębie Lubin Kielce 17-09-2011 44:26 26:9 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Zagłębie Lubin Wągrowiec 24-09-2011 27:26 10:12 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Vive Targi Kielce Mielec 24-09-2011 28:40 16:20 Szczegóły
MMTS Kwidzyn MSPR Siódemka Miedź Legnica Kwidzyn 24-09-2011 35:31 18:14 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn NMC Powen Zabrze Olsztyn 24-09-2011 24:23 12:13 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Azoty Puławy Ciechanów 24-09-2011 21:30 10:12 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy Orlen Wisła Płock Puławy 01-10-2011 19:19 9:9 Szczegóły
NMC Powen Zabrze PBS Jurand Ciechanów Zabrze 01-10-2011 26:24 12:15 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Warmia Anders Group Społem Olsztyn Legnica 01-10-2011 23:22 11:10 Szczegóły
Vive Targi Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 01-10-2011 39:22 21:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin Tauron Stal Mielec Lubin 01-10-2011 28:27 14:13 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Tauron Stal Mielec Wągrowiec 08-10-2011 22:31 8:15 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Zagłębie Lubin Kwidzyn 08-10-2011 27:25 13:12 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Vive Targi Kielce Olsztyn 08-10-2011 21:31 7:15 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów MSPR Siódemka Miedź Legnica Ciechanów 08-10-2011 22:28 10:15 Szczegóły
Orlen Wisła Płock NMC Powen Zabrze Płock 08-10-2011 32:26 16:12 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Azoty Puławy Wągrowiec 15-10-2011 34:31 17:11 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Orlen Wisła Płock Legnica 15-10-2011 23:26 10:9 Szczegóły
Vive Targi Kielce PBS Jurand Ciechanów Kielce 15-10-2011 36:27 19:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Warmia Anders Group Społem Olsztyn Lubin 15-10-2011 32:19 14:9 Szczegóły
Tauron Stal Mielec MMTS Kwidzyn Mielec 15-10-2011 32:30 17:14 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec MMTS Kwidzyn Wągrowiec 22-10-2011 21:29 7:14 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Tauron Stal Mielec Olsztyn 22-10-2011 27:28 16:14 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Zagłębie Lubin Ciechanów 22-10-2011 27:25 13:14 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Vive Targi Kielce Płock 22-10-2011 29:34 15:15 Szczegóły
Azoty Puławy NMC Powen Zabrze Puławy 22-10-2011 19:18 9:9 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
NMC Powen Zabrze Nielba Wągrowiec Zabrze 29-10-2011 24:27 11:14 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Azoty Puławy Legnica 29-10-2011 26:29 14:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin Orlen Wisła Płock Lubin 29-10-2011 30:36 14:15 Szczegóły
Tauron Stal Mielec PBS Jurand Ciechanów Mielec 29-10-2011 37:28 19:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Warmia Anders Group Społem Olsztyn Kwidzyn 29-10-2011 26:23 13:12 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Warmia Anders Group Społem Olsztyn Wągrowiec 12-11-2011 33:28 14:12 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów MMTS Kwidzyn Ciechanów 12-11-2011 24:28 8:14 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Tauron Stal Mielec Płock 12-11-2011 34:31 18:17 Szczegóły
Azoty Puławy Vive Targi Kielce Puławy 12-11-2011 28:43 14:24 Szczegóły
NMC Powen Zabrze MSPR Siódemka Miedź Legnica Zabrze 12-11-2011 34:22 16:10 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Siódemka Miedź Legnica Nielba Wągrowiec Legnica 19-11-2011 25:29 11:15 Szczegóły
Vive Targi Kielce NMC Powen Zabrze Kielce 19-11-2011 39:27 16:16 Szczegóły
Zagłębie Lubin Azoty Puławy Lubin 19-11-2011 27:27 12:17 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Orlen Wisła Płock Kwidzyn 19-11-2011 23:26 12:12 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn PBS Jurand Ciechanów Olsztyn 19-11-2011 21:23 10:12 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec PBS Jurand Ciechanów Wągrowiec 26-11-2011 29:23 18:10 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Orlen Wisła Płock Olsztyn 26-11-2011 24:23 10:13 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Azoty Puławy Mielec 26-11-2011 22:20 12:9 Szczegóły
Zagłębie Lubin NMC Powen Zabrze Lubin 26-11-2011 27:31 12:17 Szczegóły
Vive Targi Kielce MSPR Siódemka Miedź Legnica Kielce 26-11-2011 42:14 18:9 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce Nielba Wągrowiec Kielce 03-12-2011 42:27 19:14 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica Zagłębie Lubin Legnica 03-12-2011 22:29 13:13 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Tauron Stal Mielec Zabrze 03-12-2011 33:26 16:11 Szczegóły
Azoty Puławy MMTS Kwidzyn Puławy 03-12-2011 34:23 17:9 Szczegóły
Orlen Wisła Płock PBS Jurand Ciechanów Płock 03-12-2011 30:25 14:10 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec Orlen Wisła Płock Wągrowiec 10-12-2011 30:30 15:17 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Azoty Puławy Olsztyn 10-12-2011 29:28 15:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn NMC Powen Zabrze Kwidzyn 10-12-2011 28:27 14:13 Szczegóły
Tauron Stal Mielec MSPR Siódemka Miedź Legnica Mielec 10-12-2011 37:21 18:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Vive Targi Kielce Lubin 10-12-2011 22:32 10:18 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Nielba Wągrowiec Lubin 17-12-2011 30:28 16:14 Szczegóły
Vive Targi Kielce Tauron Stal Mielec Kielce 17-12-2011 43:23 22:10 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica MMTS Kwidzyn Legnica 17-12-2011 24:32 6:18 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Warmia Anders Group Społem Olsztyn Zabrze 17-12-2011 27:24 9:12 Szczegóły
Azoty Puławy PBS Jurand Ciechanów Puławy 17-12-2011 26:28 13:14 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen Wisła Płock Azoty Puławy Płock 04-02-2012 25:21 13:8 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów NMC Powen Zabrze Ciechanów 04-02-2012 25:27 13:14 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn MSPR Siódemka Miedź Legnica Olsztyn 04-02-2012 25:27 11:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Vive Targi Kielce Kwidzyn 04-02-2012 29:36 17:16 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Zagłębie Lubin Mielec 04-02-2012 30:25 15:10 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Tauron Stal Mielec Nielba Wągrowiec Mielec 11-02-2012 39:27 21:15 Szczegóły
Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 11-02-2012 23:34 14:20 Szczegóły
Vive Targi Kielce Warmia Anders Group Społem Olsztyn Kielce 11-02-2012 38:18 20:11 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica PBS Jurand Ciechanów Legnica 11-02-2012 31:30 16:15 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Orlen Wisła Płock Zabrze 11-02-2012 24:30 14:12 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy Nielba Wągrowiec Puławy 18-02-2012 32:28 16:10 Szczegóły
Orlen Wisła Płock MSPR Siódemka Miedź Legnica Płock 18-02-2012 38:32 17:14 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Vive Targi Kielce Ciechanów 18-02-2012 25:33 13:19 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Zagłębie Lubin Olsztyn 18-02-2012 26:22 14:9 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Tauron Stal Mielec Kwidzyn 18-02-2012 36:28 19:13 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Nielba Wągrowiec Kwidzyn 25-02-2012 35:34 20:19 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Warmia Anders Group Społem Olsztyn Mielec 25-02-2012 28:23 15:9 Szczegóły
Zagłębie Lubin PBS Jurand Ciechanów Lubin 25-02-2012 30:23 15:10 Szczegóły
Vive Targi Kielce Orlen Wisła Płock Kielce 25-02-2012 26:22 14:13 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Azoty Puławy Zabrze 25-02-2012 25:20 13:8 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec NMC Powen Zabrze Wągrowiec 03-03-2012 27:27 11:11 Szczegóły
Azoty Puławy MSPR Siódemka Miedź Legnica Puławy 03-03-2012 27:24 12:9 Szczegóły
Orlen Wisła Płock Zagłębie Lubin Płock 03-03-2012 34:22 15:10 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Tauron Stal Mielec Ciechanów 03-03-2012 23:33 13:17 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn MMTS Kwidzyn Olsztyn 03-03-2012 26:30 12:13 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Nielba Wągrowiec Olsztyn 07-03-2012 32:26 12:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn PBS Jurand Ciechanów Kwidzyn 07-03-2012 34:20 16:13 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Orlen Wisła Płock Mielec 07-03-2012 28:34 14:20 Szczegóły
Vive Targi Kielce Azoty Puławy Kielce 07-03-2012 35:24 18:13 Szczegóły
MSPR Siódemka Miedź Legnica NMC Powen Zabrze Legnica 07-03-2012 24:31 12:17 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec MSPR Siódemka Miedź Legnica Wągrowiec 10-03-2012 22:31 11:16 Szczegóły
NMC Powen Zabrze Vive Targi Kielce Zabrze 10-03-2012 30:26 14:11 Szczegóły
Azoty Puławy Zagłębie Lubin Puławy 10-03-2012 30:29 14:15 Szczegóły
Orlen Wisła Płock MMTS Kwidzyn Płock 10-03-2012 27:28 10:15 Szczegóły
PBS Jurand Ciechanów Warmia Anders Group Społem Olsztyn Ciechanów 10-03-2012 27:29 15:17 Szczegóły

Faza Play-Out

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Zagłębie Lubin 28 23 775 807 10 3 15
2 Nielba Wągrowiec 28 22 795 848 10 2 16
3 Warmia Anders Group Społem Olsztyn 28 19 716 784 9 1 18
4 PBS Jurand Ciechanów 28 12 723 849 6 0 22

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PBS Jurand Ciechanów Warmia Anders Group Społem Olsztyn Ciechanów 18-03-2012 27:26 15:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin Nielba Wągrowiec Lubin 17-03-2012 29:30 17:14 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Nielba Wągrowiec PBS Jurand Ciechanów Wągrowiec 24-03-2012 35:28 19:10 Szczegóły
Zagłębie Lubin Warmia Anders Group Społem Olsztyn Lubin 24-03-2012 27:27 12:14 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PBS Jurand Ciechanów Zagłębie Lubin Ciechanów 27-03-2012 34:35 16:16 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Nielba Wągrowiec Olsztyn 27-03-2012 30:29 13:15 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Warmia Anders Group Społem Olsztyn PBS Jurand Ciechanów Olsztyn 14-04-2012 38:27 20:7 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Zagłębie Lubin Wągrowiec 14-04-2012 28:36 13:17 Szczegóły

27. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PBS Jurand Ciechanów Nielba Wągrowiec Ciechanów 21-04-2012 24:32 7:14 Szczegóły
Warmia Anders Group Społem Olsztyn Zagłębie Lubin Olsztyn 21-04-2012 31:34 15:18 Szczegóły

28. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin PBS Jurand Ciechanów Lubin 27-04-2012 33:28 19:13 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Warmia Anders Group Społem Olsztyn Wągrowiec 28-04-2012 36:26 15:14 Szczegóły

Faza Play-Off

1. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Siódemka Miedź Legnica Vive Targi Kielce Legnica 14-03-2012 27:32 12:19 Szczegóły
MMTS Kwidzyn NMC Powen Zabrze Kwidzyn 17-03-2012 29:28 14:15 Szczegóły
Tauron Stal Mielec Azoty Puławy Mielec 17-03-2012 28:23 13:9 Szczegóły

2. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce MSPR Siódemka Miedź Legnica Kielce 20-03-2012 36:16 20:4 Szczegóły
NMC Powen Zabrze MMTS Kwidzyn Zabrze 24-03-2012 27:29 10:11 Szczegóły
Azoty Puławy Tauron Stal Mielec Puławy 24-03-2012 28:21 13:14 Szczegóły

3. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Tauron Stal Mielec Azoty Puławy Mielec 27-03-2012 25:23 11:9 Szczegóły

1. mecz o miejsca 5 - 8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Siódemka Miedź Legnica Azoty Puławy Legnica 22-02-2012 24:22 11:12 Szczegóły

2. mecz o miejsca 5 - 8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy MSPR Siódemka Miedź Legnica Puławy 28-02-2012 28:24 15:10 Szczegóły

1. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce Tauron Stal Mielec Kielce 21-02-2012 36:23 16:11 Szczegóły
Orlen Wisła Płock MMTS Kwidzyn Płock 21-02-2012 42:19 18:10 Szczegóły

2. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce Tauron Stal Mielec Kielce 22-02-2012 42:24 25:6 Szczegóły
Orlen Wisła Płock MMTS Kwidzyn Płock 22-02-2012 30:23 15:9 Szczegóły

3. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Tauron Stal Mielec Vive Targi Kielce Mielec 28-02-2012 26:42 13:23 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Orlen Wisła Płock Kwidzyn 28-02-2012 28:31 15:10 Szczegóły

1. mecz o 7. miejsce

2. mecz o 7. miejsce

1. mecz o 5. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
NMC Powen Zabrze Azoty Puławy Zabrze 19-05-2012 28:25 14:17 Szczegóły

2. mecz o 5. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy NMC Powen Zabrze Puławy 15-05-2012 32:25 14:13 Szczegóły

1. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Tauron Stal Mielec Kwidzyn 12-05-2012 33:34 16:20 Szczegóły

2. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Tauron Stal Mielec Kwidzyn 13-05-2012 27:31 12:14 Szczegóły

3. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Tauron Stal Mielec MMTS Kwidzyn Kielce 19-05-2012 33:27 15:12 Szczegóły

1. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce Orlen Wisła Płock Kielce 12-05-2012 28:25 16:11 Szczegóły

2. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Targi Kielce Orlen Wisła Płock Kielce 13-05-2012 28:21 11:11 Szczegóły

3. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen Wisła Płock Vive Targi Kielce Płock 19-05-2012 25:27 13:14 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy