II liga gr. 3 17/18

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 CKS Jurand Ciechanów 18 46 573 496 13 4 1
2 SPR ROKiS Radzymin 18 36 482 420 11 2 5
3 Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 18 34 427 400 11 1 6
4 AZS UMCS Lublin 18 31 501 455 10 1 7
5 KS AZS AWF Warszawa 18 27 481 473 9 0 9
6 UMKS Trójka Ostrołęka 18 26 499 528 8 1 9
7 SPR Pabiks Pabianice 18 24 483 487 7 2 9
8 KS Warszawianka Warszawa 18 20 439 476 6 1 11
9 KKS Włókniarz Konstantynów 18 16 412 486 5 1 12
10 TS Siemiatycze 18 10 408 484 3 1 14

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
UMKS Trójka Ostrołęka Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Ostrołęka 24-09-2017 20:25 10:13 80 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa CKS Jurand Ciechanów Warszawa 24-09-2017 28:31 13:16 100 Szczegóły
AZS UMCS Lublin KKS Włókniarz Konstantynów Lublin 24-09-2017 28:16 13:12 100 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa SPR ROKiS Radzymin Warszawa 24-09-2017 24:34 9:16 150 Szczegóły
TS Siemiatycze SPR Pabiks Pabianice Siematycze 22-10-2017 24:36 13:16 215 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR Pabiks Pabianice Dąbrowa Białostocka 01-10-2017 28:28 13:13 0:0 0:0 4:5 150 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin TS Siemiatycze Radzymin 01-10-2017 29:24 14:11 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów KS AZS AWF Warszawa Konstantynów 01-10-2017 18:23 10:10 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów AZS UMCS Lublin Ciechanów 01-10-2017 33:29 18:12 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka KS Warszawianka Warszawa Ostrołęka 01-10-2017 28:27 17:15 0:0 0:0 0:0 105 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KS Warszawianka Warszawa Dąbrowa Białostocka 08-10-2017 20:22 9:11 120 Szczegóły
AZS UMCS Lublin UMKS Trójka Ostrołęka Lublin 08-10-2017 35:16 19:7 100 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa CKS Jurand Ciechanów Warszawa 08-10-2017 35:27 16:11 100 Szczegóły
TS Siemiatycze KKS Włókniarz Konstantynów Siemiatycze 08-10-2017 22:26 8:13 200 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice SPR ROKiS Radzymin Pabianice 08-10-2017 28:26 13:11 150 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka SPR ROKiS Radzymin Dąbrowa Białostocka 14-10-2017 20:15 9:9 240 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów SPR Pabiks Pabianice Konstantynów 14-10-2017 15:28 7:13 150 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów TS Siemiatycze Ciechanów 14-10-2017 36:23 16:11 155 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka KS AZS AWF Warszawa Ostrołęka 14-10-2017 29:25 16:16 40 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa AZS UMCS Lublin Warszawa 14-10-2017 27:28 17:14 100 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
AZS UMCS Lublin Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Lublin 11-11-2017 26:22 15:9 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa KS Warszawianka Warszawa Warszawa 11-11-2017 27:24 12:11 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły
TS Siemiatycze UMKS Trójka Ostrołęka Siemiatycze 04-11-2017 23:31 10:20 0:0 0:0 0:0 220 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice CKS Jurand Ciechanów Pabianice 12-11-2017 30:30 13:15 0:0 0:0 4:5 250 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin KKS Włókniarz Konstantynów Radzymin 12-11-2017 36:25 16:11 0:0 0:0 0:0 115 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KKS Włókniarz Konstantynów Dąbrowa Białostocka 21-10-2017 25:19 11:7 0:0 0:0 0:0 240 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów SPR ROKiS Radzymin Ciechanów 19-11-2017 25:25 14:14 0:0 0:0 5:3 200 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka SPR Pabiks Pabianice Ostrołęka 19-11-2017 24:19 13:9 0:0 0:0 0:0 130 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa TS Siemiatycze Warszawa 18-11-2017 22:24 10:8 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły
AZS UMCS Lublin KS AZS AWF Warszawa Lublin 18-11-2017 31:26 9:10 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
KS AZS AWF Warszawa Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Warszawa 28-10-2017 25:29 10:13 60 Szczegóły
TS Siemiatycze AZS UMCS Lublin Siemiatycze 29-10-2017 21:30 11:14 - Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice KS Warszawianka Warszawa Pabianice 26-11-2017 29:23 12:10 200 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin UMKS Trójka Ostrołęka Radzymin 28-10-2017 26:22 11:10 120 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów CKS Jurand Ciechanów Konstantynów 25-11-2017 25:31 12:14 100 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka CKS Jurand Ciechanów Dąbrowa Białostocka 02-12-2017 23:30 11:14 200 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka KKS Włókniarz Konstantynów Ostrołęka 16-12-2017 33:28 15:14 - Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin KS Warszawianka Warszawa Radzymin 03-12-2017 20:21 11:10 130 Szczegóły
AZS UMCS Lublin SPR Pabiks Pabianice Lublin 03-12-2017 33:23 13:8 100 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa TS Siemiatycze Warszawa 02-12-2017 29:15 12:10 60 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
TS Siemiatycze Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Siemiatycze 22-11-2017 15:16 6:7 100 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice KS AZS AWF Warszawa Pabianice 10-12-2017 30:29 15:16 100 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin AZS UMCS Lublin Radzymin 10-12-2017 30:24 16:12 90 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów KS Warszawianka Warszawa Konstantynów 09-12-2017 20:22 7:9 110 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów UMKS Trójka Ostrołęka Ciechanów 09-12-2017 39:34 20:12 120 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka UMKS Trójka Ostrołęka Dąbrowa Białostocka 17-03-2018 26:23 14:11 150 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów KS Warszawianka Warszawa Ciechanów 20-01-2018 31:22 14:10 280 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów AZS UMCS Lublin Konstantynów 19-01-2018 24:20 13:8 100 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin KS AZS AWF Warszawa Radzymin 10-02-2018 23:20 10:9 80 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice TS Siemiatycze Pabianice 27-01-2018 21:24 13:12 200 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SPR Pabiks Pabianice Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Pabianice 24-03-2018 26:32 11:18 100 Szczegóły
TS Siemiatycze SPR ROKiS Radzymin Siemiatycze 03-02-2018 20:23 12:10 100 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa KKS Włókniarz Konstantynów Warszawa 03-02-2018 26:20 12:6 80 Szczegóły
AZS UMCS Lublin CKS Jurand Ciechanów Lublin 03-02-2018 25:30 11:12 120 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Warszawa 04-02-2018 29:25 14:10 70 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
KS Warszawianka Warszawa Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Warszawa 17-02-2018 17:25 5:15 - Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka AZS UMCS Lublin Ostrołęka 17-02-2018 32:28 13:11 80 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów KS AZS AWF Warszawa Ciechanów 17-02-2018 32:29 16:13 250 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów TS Siemiatycze Konstantynów 17-02-2018 30:25 16:16 100 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin SPR Pabiks Pabianice Radzymin 17-02-2018 26:17 10:4 110 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
SPR ROKiS Radzymin Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Radzymin 03-03-2018 21:20 13:10 0:0 0:0 0:0 120 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice KKS Włókniarz Konstantynów Pabianice 03-03-2018 23:27 7:14 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły
TS Siemiatycze CKS Jurand Ciechanów Siemiatycze 03-03-2018 25:25 11:16 0:0 0:0 3:4 200 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa UMKS Trójka Ostrołęka Warszawa 03-03-2018 30:24 15:12 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły
AZS UMCS Lublin KS Warszawianka Warszawa Lublin 03-03-2018 28:28 12:12 0:0 0:0 2:3 50 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin Dąbrowa Białostocka 10-03-2018 25:18 15:8 150 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa KS AZS AWF Warszawa Warszawa 10-03-2018 25:31 12:14 60 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka TS Siemiatycze Ostrołęka 10-03-2018 29:27 20:13 150 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów SPR Pabiks Pabianice Ciechanów 10-03-2018 33:27 17:14 200 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów SPR ROKiS Radzymin Konstantynów 10-03-2018 16:32 10:11 50 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
KKS Włókniarz Konstantynów Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Konstantynów 07-04-2018 18:22 10:13 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
SPR ROKiS Radzymin CKS Jurand Ciechanów Radzymin 07-04-2018 32:32 17:12 0:0 0:0 5:4 180 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice UMKS Trójka Ostrołęka Pabianice 08-04-2018 40:30 18:14 0:0 0:0 0:0 130 Szczegóły
TS Siemiatycze KS Warszawianka Warszawa Siemiatycze 07-04-2018 22:27 11:14 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa AZS UMCS Lublin Warszawa 07-04-2018 27:34 13:15 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka KS AZS AWF Warszawa Dąbrowa Białostocka 14-04-2018 26:27 11:13 150 Szczegóły
AZS UMCS Lublin TS Siemiatycze Lublin 14-04-2018 29:24 13:10 20 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa SPR Pabiks Pabianice Warszawa 14-04-2018 32:30 15:14 50 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka SPR ROKiS Radzymin Ostrołęka 14-04-2018 34:30 17:13 100 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów KKS Włókniarz Konstantynów Ciechanów 15-04-2018 36:28 19:12 250 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
CKS Jurand Ciechanów Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka Ciechanów 21-04-2018 30:20 12:12 0:0 0:0 0:0 250 Szczegóły
KKS Włókniarz Konstantynów UMKS Trójka Ostrołęka Konstantynów 21-04-2018 29:29 15:14 0:0 0:0 4:5 50 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa SPR ROKiS Radzymin Warszawa 21-04-2018 18:29 7:16 0:0 0:0 0:0 70 Szczegóły
SPR Pabiks Pabianice AZS UMCS Lublin Pabianice 21-04-2018 26:25 16:11 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
TS Siemiatycze KS AZS AWF Warszawa Siemiatycze 22-04-2018 30:22 14:11 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka TS Siemiatycze Dąbrowa Białostocka 25-04-2018 23:20 10:9 150 Szczegóły
KS AZS AWF Warszawa SPR Pabiks Pabianice Warszawa 28-04-2018 26:22 9:12 50 Szczegóły
AZS UMCS Lublin SPR ROKiS Radzymin Lublin 28-04-2018 30:25 14:12 77 Szczegóły
KS Warszawianka Warszawa KKS Włókniarz Konstantynów Warszawa 28-04-2018 25:28 14:12 50 Szczegóły
UMKS Trójka Ostrołęka CKS Jurand Ciechanów Ostrołęka 28-04-2018 36:42 17:20 180 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy