I liga gr. A 18/19

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna 10 26 290 239 8 1 1
2 Nielba Wągrowiec 10 25 293 260 8 1 1
3 SMS ZPRP Gdańsk 10 21 289 261 7 0 3
4 Stal Gorzów Wielkopolski 10 18 283 250 6 0 4
5 MKS Mazur Sierpc 10 18 268 263 6 0 4
6 SPR GKS Żukowo 10 15 286 279 5 0 5
7 Gwardia Koszalin 10 13 271 277 4 1 5
8 OKPR Warmia Energa Olsztyn 10 9 254 267 2 2 6
9 Meble Wójcik Elbląg 10 9 274 306 3 0 7
10 CKS Jurand Ciechanów 10 9 279 321 3 0 7
11 Sambor Tczew 10 2 235 299 0 1 9

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Mazur Sierpc Stal Gorzów Wielkopolski Sierpc 22-09-2018 25:24 14:13 200 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Gwardia Koszalin Wągrowiec 22-09-2018 25:23 15:11 500 Szczegóły
SPR GKS Żukowo Sambor Tczew Żukowo 22-09-2018 32:25 17:8 250 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn Meble Wójcik Elbląg Olsztyn 22-09-2018 32:24 14:12 290 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk CKS Jurand Ciechanów Gdańsk 22-09-2018 24:23 8:9 200 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
CKS Jurand Ciechanów Stal Gorzów Wielkopolski Ciechanów 29-09-2018 27:29 11:15 270 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn SMS ZPRP Gdańsk Olsztyn 29-09-2018 24:30 16:13 250 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Meble Wójcik Elbląg Kościerzyna 29-09-2018 33:21 15:8 100 Szczegóły
Gwardia Koszalin SPR GKS Żukowo Koszalin 29-09-2018 24:21 12:12 250 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Nielba Wągrowiec Sierpc 29-09-2018 24:26 15:14 250 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Nielba Wągrowiec Stal Gorzów Wielkopolski Wągrowiec 06-10-2018 24:23 9:14 600 Szczegóły
SPR GKS Żukowo MKS Mazur Sierpc Żukowo 07-10-2018 37:28 15:14 200 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg Sambor Tczew Elbląg 05-10-2018 30:22 17:7 120 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Gdańsk 06-10-2018 35:27 21:15 150 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów OKPR Warmia Energa Olsztyn Ciechanów 07-10-2018 24:22 12:9 270 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Stal Gorzów Wielkopolski OKPR Warmia Energa Olsztyn Gorzów Wielkopolski 13-10-2018 31:29 17:11 400 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna CKS Jurand Ciechanów Kościerzyna 13-10-2018 43:23 21:11 200 Szczegóły
Sambor Tczew SMS ZPRP Gdańsk Tczew 13-10-2018 22:30 8:15 100 Szczegóły
Gwardia Koszalin Meble Wójcik Elbląg Koszalin 13-10-2018 36:29 18:16 250 Szczegóły
Nielba Wągrowiec SPR GKS Żukowo Wągrowiec 13-10-2018 34:28 19:15 300 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SPR GKS Żukowo Stal Gorzów Wielkopolski Żukowo 20-10-2018 28:30 12:12 250 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg MKS Mazur Sierpc Elbląg 20-10-2018 31:28 16:13 120 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Gwardia Koszalin Gdańsk 20-10-2018 35:22 19:9 102 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów Sambor Tczew Ciechanów 20-10-2018 29:24 13:10 270 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Olsztyn 21-10-2018 23:23 12:14 249 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Stal Gorzów Wielkopolski Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Gorzów Wielkopolski 27-10-2018 24:28 8:14 500 Szczegóły
Sambor Tczew OKPR Warmia Energa Olsztyn Tczew 03-11-2018 25:26 12:11 110 Szczegóły
Gwardia Koszalin CKS Jurand Ciechanów Koszalin 03-11-2018 37:30 19:14 290 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc SMS ZPRP Gdańsk Sierpc 14-11-2018 27:24 14:12 150 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Meble Wójcik Elbląg Wągrowiec 04-11-2018 33:30 14:15 550 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Meble Wójcik Elbląg SPR GKS Żukowo Elbląg 15-12-2018 28:27 10:14 200 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Nielba Wągrowiec Gdańsk 11-11-2018 29:31 14:16 180 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów MKS Mazur Sierpc Ciechanów 10-11-2018 28:34 13:16 299 Szczegóły
Gwardia Koszalin OKPR Warmia Energa Olsztyn Koszalin 10-11-2018 36:30 15:13 280 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Sambor Tczew Kościerzyna 10-11-2018 30:22 14:8 150 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Stal Gorzów Wielkopolski Sambor Tczew Gorzów Wielkopolski 17-11-2018 35:17 20:8 400 Szczegóły
Gwardia Koszalin Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Koszalin 17-11-2018 23:26 11:14 280 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc OKPR Warmia Energa Olsztyn Sierpc 17-11-2018 27:22 12:9 200 Szczegóły
Nielba Wągrowiec CKS Jurand Ciechanów Wągrowiec 18-11-2018 41:25 18:15 500 Szczegóły
SPR GKS Żukowo SMS ZPRP Gdańsk Żukowo 18-11-2018 33:27 18:13 200 Szczegóły

9 kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
Meble Wójcik Elbląg Stal Gorzów Wielkopolski Elbląg 24-11-2018 25:33 15:18 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów SPR GKS Żukowo Ciechanów 24-11-2018 35:36 18:17 0:0 0:0 0:0 250 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn Nielba Wągrowiec Olsztyn 24-11-2018 27:27 14:10 0:0 0:0 5:3 290 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna MKS Mazur Sierpc Kościerzyna 24-11-2018 27:22 13:15 0:0 0:0 0:0 200 Szczegóły
Sambor Tczew Gwardia Koszalin Tczew 24-11-2018 29:29 13:17 0:0 0:0 3:2 200 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Stal Gorzów Wielkopolski Gwardia Koszalin Gorzów Wielkopolski 01-12-2018 27:19 15:11 700 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Sambor Tczew Sierpc 01-12-2018 28:22 14:11 100 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Wągrowiec 01-12-2018 22:24 11:12 550 Szczegóły
SPR GKS Żukowo OKPR Warmia Energa Olsztyn Żukowo 01-12-2018 20:19 10:10 200 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg SMS ZPRP Gdańsk Elbląg 04-12-2018 25:27 10:12 50 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SMS ZPRP Gdańsk Stal Gorzów Wielkopolski Gdańsk 08-12-2018 28:27 14:12 150 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów Meble Wójcik Elbląg Ciechanów 09-12-2018 35:31 18:10 250 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna SPR GKS Żukowo Kościerzyna 11-12-2018 29:24 12:15 200 Szczegóły
Sambor Tczew Nielba Wągrowiec Tczew 08-12-2018 27:30 11:13 100 Szczegóły
Gwardia Koszalin MKS Mazur Sierpc Koszalin 08-12-2018 22:25 14:11 280 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski MKS Mazur Sierpc Gorzów Wielkopolski 26-01-2019 Szczegóły
Gwardia Koszalin Nielba Wągrowiec Koszalin 26-01-2019 Szczegóły
Sambor Tczew SPR GKS Żukowo Tczew 26-01-2019 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg OKPR Warmia Energa Olsztyn Elbląg 26-01-2019 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów SMS ZPRP Gdańsk Ciechanów 26-01-2019 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski CKS Jurand Ciechanów Gorzów Wielkopolski 09-02-2019 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk OKPR Warmia Energa Olsztyn Gdańsk 09-02-2019 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Elbląg 09-02-2019 Szczegóły
SPR GKS Żukowo Gwardia Koszalin Żukowo 09-02-2019 Szczegóły
Nielba Wągrowiec MKS Mazur Sierpc Wągrowiec 09-02-2019 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski Nielba Wągrowiec Gorzów Wielkopolski 16-02-2019 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc SPR GKS Żukowo Sierpc 16-02-2019 Szczegóły
Sambor Tczew Meble Wójcik Elbląg Tczew 16-02-2019 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna SMS ZPRP Gdańsk Kościerzyna 16-02-2019 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn CKS Jurand Ciechanów Olsztyn 16-02-2019 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
OKPR Warmia Energa Olsztyn Stal Gorzów Wielkopolski Olsztyn 23-02-2019 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Ciechanów 23-02-2019 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Sambor Tczew Gdańsk 23-02-2019 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg Gwardia Koszalin Elbląg 23-02-2019 Szczegóły
SPR GKS Żukowo Nielba Wągrowiec Żukowo 23-02-2019 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski SPR GKS Żukowo Gorzów Wielkopolski 02-03-2019 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Meble Wójcik Elbląg Sierpc 02-03-2019 Szczegóły
Gwardia Koszalin SMS ZPRP Gdańsk Koszalin 02-03-2019 Szczegóły
Sambor Tczew CKS Jurand Ciechanów Tczew 02-03-2019 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna OKPR Warmia Energa Olsztyn Kościerzyna 02-03-2019 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Stal Gorzów Wielkopolski Kościerzyna 02-03-2019 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn Sambor Tczew Olsztyn 02-03-2019 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów Gwardia Koszalin Ciechanów 02-03-2019 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk MKS Mazur Sierpc Gdańsk 02-03-2019 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg Nielba Wągrowiec Elbląg 02-03-2019 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR GKS Żukowo Meble Wójcik Elbląg Żukowo 23-03-2019 Szczegóły
Nielba Wągrowiec SMS ZPRP Gdańsk Wągrowiec 23-03-2019 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc CKS Jurand Ciechanów Sierpc 23-03-2019 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn Gwardia Koszalin Olsztyn 23-03-2019 Szczegóły
Sambor Tczew Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Tczew 23-03-2019 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Sambor Tczew Stal Gorzów Wielkopolski Tczew 30-03-2019 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Gwardia Koszalin Kościerzyna 30-03-2019 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Mazur Sierpc Olsztyn 30-03-2019 Szczegóły
CKS Jurand Ciechanów Nielba Wągrowiec Ciechanów 30-03-2019 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk SPR GKS Żukowo Gdańsk 30-03-2019 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski Meble Wójcik Elbląg Gorzów Wielkopolski 06-04-2019 Szczegóły
SPR GKS Żukowo CKS Jurand Ciechanów Żukowo 06-04-2019 Szczegóły
Nielba Wągrowiec OKPR Warmia Energa Olsztyn Wągrowiec 06-04-2019 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Sierpc 06-04-2019 Szczegóły
Gwardia Koszalin Sambor Tczew Koszalin 06-04-2019 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Gwardia Koszalin Stal Gorzów Wielkopolski Koszalin 13-04-2019 Szczegóły
Sambor Tczew MKS Mazur Sierpc Tczew 13-04-2019 Szczegóły
Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Nielba Wągrowiec Kościerzyna 13-04-2019 Szczegóły
OKPR Warmia Energa Olsztyn SPR GKS Żukowo Olsztyn 13-04-2019 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Meble Wójcik Elbląg Gdańsk 13-04-2019 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Stal Gorzów Wielkopolski SMS ZPRP Gdańsk Gorzów Wielkopolski 27-04-2019 Szczegóły
Meble Wójcik Elbląg CKS Jurand Ciechanów Elbląg 27-04-2019 Szczegóły
SPR GKS Żukowo Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna Żukowo 27-04-2019 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Sambor Tczew Wągrowiec 27-04-2019 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Gwardia Koszalin Sierpc 27-04-2019 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy