I liga gr. A 16/17

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Spójnia Gdynia 26 43 783 621 21 1 4
2 Stal Gorzów Wielkopolski 26 42 711 611 19 4 3
3 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 26 36 733 648 16 4 6
4 Polski Cukier Pomezania Malbork 26 35 706 662 17 1 8
5 MKS Real-Astromal Leszno 26 30 639 625 13 4 9
6 MKS Wieluń 26 28 689 673 11 6 9
7 Sokół Browar Kościerzyna 26 26 644 644 11 4 11
8 Nielba Wągrowiec 26 26 763 792 12 2 12
9 Orlen Wisła II Płock 26 24 702 710 10 4 12
10 SMS ZPRP Gdańsk 26 22 722 760 10 2 14
11 WKS Grunwald Poznań 26 17 638 693 7 3 16
12 GKS Żukowo 26 15 661 744 5 5 16
13 MKS Mazur Sierpc 26 13 597 690 6 1 19
14 Śląsk Wrocław 26 7 618 733 2 3 21

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Wieluń Spójnia Gdynia Wieluń 10-09-2016 20:24 12:10 295 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Nielba Wągrowiec Sierpc 10-09-2016 30:33 13:17 250 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk MKS Real-Astromal Leszno Gdańsk 10-09-2016 33:27 17:13 50 Szczegóły
Śląsk Wrocław OKPR Warmia Traveland Olsztyn Wrocław 10-09-2016 26:38 12:18 40 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork Orlen Wisła II Płock Malbork 10-09-2016 27:22 10:8 55 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski Sokół Browar Kościerzyna Gorzów Wielkopolski 10-09-2016 25:20 14:8 295 Szczegóły
GKS Żukowo WKS Grunwald Poznań Żukowo 10-09-2016 24:30 11:16 250 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia WKS Grunwald Poznań Gdynia 17-09-2016 30:21 16:9 50 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna GKS Żukowo Kościerzyna 17-09-2016 23:17 10:11 250 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock Stal Gorzów Wielkopolski Płock 17-09-2016 25:31 13:18 110 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Polski Cukier Pomezania Malbork Olsztyn 17-09-2016 28:23 16:13 200 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Śląsk Wrocław Leszno 17-09-2016 35:24 16:9 360 Szczegóły
Nielba Wągrowiec SMS ZPRP Gdańsk Wągrowiec 17-09-2016 30:26 15:15 500 Szczegóły
MKS Wieluń MKS Mazur Sierpc Wieluń 17-09-2016 25:17 12:10 291 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Mazur Sierpc Spójnia Gdynia Sierpc 24-09-2016 20:27 11:13 240 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk MKS Wieluń Gdańsk 24-09-2016 23:23 11:12 100 Szczegóły
Śląsk Wrocław Nielba Wągrowiec Wrocław 24-09-2016 29:35 15:16 50 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork MKS Real-Astromal Leszno Malbork 24-09-2016 27:21 13:12 150 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Stal Gorzów Wielkopolski Olsztyn 24-09-2016 22:22 11:14 230 Szczegóły
GKS Żukowo Orlen Wisła II Płock Żukowo 24-09-2016 28:34 12:18 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Sokół Browar Kościerzyna Poznań 24-09-2016 29:28 14:11 140 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Sokół Browar Kościerzyna Gdynia 01-10-2016 31:22 16:10 150 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock WKS Grunwald Poznań Płock 01-10-2016 22:21 12:9 190 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn GKS Żukowo Olsztyn 01-10-2016 37:26 19:15 30 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Stal Gorzów Wielkopolski Leszno 01-10-2016 22:22 9:11 350 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Polski Cukier Pomezania Malbork Wągrowiec 01-10-2016 25:27 12:15 300 Szczegóły
MKS Wieluń Śląsk Wrocław Wieluń 01-10-2016 24:21 8:14 295 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc SMS ZPRP Gdańsk Sierpc 01-10-2016 22:30 12:17 200 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SMS ZPRP Gdańsk Spójnia Gdynia Gdańsk 09-11-2016 22:35 15:18 100 Szczegóły
Śląsk Wrocław MKS Mazur Sierpc Wrocław 08-10-2016 26:32 12:17 100 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork MKS Wieluń Malbork 08-10-2016 34:25 15:13 50 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski Nielba Wągrowiec Gorzów Wielkopolski 08-10-2016 36:28 19:15 250 Szczegóły
GKS Żukowo MKS Real-Astromal Leszno Żukowo 08-10-2016 24:24 16:11 250 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań OKPR Warmia Traveland Olsztyn Poznań 08-10-2016 25:35 12:17 200 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna Orlen Wisła II Płock Kościerzyna 08-10-2016 31:28 16:9 150 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Orlen Wisła II Płock Spójnia Gdynia Płock 15-10-2016 20:29 10:18 100 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Sokół Browar Kościerzyna Olsztyn 15-10-2016 25:24 13:12 280 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno WKS Grunwald Poznań Leszno 15-10-2016 35:18 18:10 360 Szczegóły
Nielba Wągrowiec GKS Żukowo Wągrowiec 15-10-2016 30:30 11:16 350 Szczegóły
MKS Wieluń Stal Gorzów Wielkopolski Wieluń 15-10-2016 23:23 9:13 296 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Polski Cukier Pomezania Malbork Sierpc 15-10-2016 24:26 11:9 220 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Śląsk Wrocław Gdańsk 15-10-2016 28:22 14:11 50 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Śląsk Wrocław Spójnia Gdynia Wrocław 22-10-2016 25:23 13:11 100 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork SMS ZPRP Gdańsk Malbork 22-10-2016 24:26 11:12 100 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski MKS Mazur Sierpc Gorzów Wielkopolski 22-10-2016 34:20 15:12 290 Szczegóły
GKS Żukowo MKS Wieluń Żukowo 22-10-2016 31:30 15:18 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Nielba Wągrowiec Poznań 22-10-2016 26:28 18:15 - Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna MKS Real-Astromal Leszno Kościerzyna 22-10-2016 20:21 7:12 250 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock OKPR Warmia Traveland Olsztyn Płock 22-10-2016 21:29 11:13 150 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia OKPR Warmia Traveland Olsztyn Gdynia 29-10-2016 26:25 13:10 300 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Orlen Wisła II Płock Leszno 16-11-2016 22:22 12:11 300 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Sokół Browar Kościerzyna Wągrowiec 29-10-2016 26:26 13:14 550 Szczegóły
MKS Wieluń WKS Grunwald Poznań Wieluń 29-10-2016 34:25 17:11 295 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc GKS Żukowo Sierpc 29-10-2016 30:27 17:10 295 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski SMS ZPRP Gdańsk Gorzów Wielkopolski 16-11-2016 25:18 12:8 250 Szczegóły
Śląsk Wrocław Polski Cukier Pomezania Malbork Wrocław 29-10-2016 25:30 9:16 150 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Polski Cukier Pomezania Malbork Spójnia Gdynia Malbork 12-11-2016 26:33 11:18 180 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski Śląsk Wrocław Gorzów Wielkopolski 12-11-2016 34:23 18:10 280 Szczegóły
GKS Żukowo SMS ZPRP Gdańsk Żukowo 12-11-2016 25:33 13:16 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań MKS Mazur Sierpc Poznań 12-11-2016 27:20 13:12 150 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna MKS Wieluń Kościerzyna 12-11-2016 29:25 10:11 200 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock Nielba Wągrowiec Płock 12-11-2016 32:28 16:15 50 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn MKS Real-Astromal Leszno Olsztyn 12-11-2016 25:15 10:8 280 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia MKS Real-Astromal Leszno Gdynia 19-11-2016 27:20 13:12 40 Szczegóły
Nielba Wągrowiec OKPR Warmia Traveland Olsztyn Wągrowiec 19-11-2016 32:31 19:14 500 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock MKS Wieluń Płock 19-11-2016 24:24 12:11 150 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Sokół Browar Kościerzyna Sierpc 19-11-2016 17:20 8:10 269 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk WKS Grunwald Poznań Gdańsk 19-11-2016 32:26 13:12 50 Szczegóły
Śląsk Wrocław GKS Żukowo Wrocław 19-11-2016 27:27 13:15 180 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork Stal Gorzów Wielkopolski Malbork 19-11-2016 27:23 12:11 180 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Stal Gorzów Wielkopolski Spójnia Gdynia Gorzów Wielkopolski 26-11-2016 25:25 13:10 299 Szczegóły
GKS Żukowo Polski Cukier Pomezania Malbork Żukowo 26-11-2016 26:28 19:13 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Śląsk Wrocław Poznań 26-11-2016 28:17 8:11 200 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna SMS ZPRP Gdańsk Kościerzyna 26-11-2016 30:20 16:9 250 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock MKS Mazur Sierpc Płock 26-11-2016 28:28 15:14 150 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn MKS Wieluń Olsztyn 26-11-2016 27:30 15:16 290 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Nielba Wągrowiec Leszno 26-11-2016 27:25 8:9 390 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Nielba Wągrowiec Gdynia 03-12-2016 43:31 18:17 42 Szczegóły
MKS Wieluń MKS Real-Astromal Leszno Wieluń 03-12-2016 26:25 12:14 290 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc OKPR Warmia Traveland Olsztyn Sierpc 03-12-2016 23:24 14:12 250 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Orlen Wisła II Płock Gdańsk 03-12-2016 20:27 8:11 50 Szczegóły
Śląsk Wrocław Sokół Browar Kościerzyna Wrocław 03-12-2016 17:20 10:9 100 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork WKS Grunwald Poznań Malbork 03-12-2016 35:29 16:11 150 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski GKS Żukowo Gorzów Wielkopolski 03-12-2016 31:25 15:13 296 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
GKS Żukowo Spójnia Gdynia Żukowo 10-12-2016 26:38 15:19 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Stal Gorzów Wielkopolski Poznań 10-12-2016 24:21 14:13 163 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna Polski Cukier Pomezania Malbork Kościerzyna 10-12-2016 27:28 16:9 250 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock Śląsk Wrocław Płock 10-12-2016 23:19 11:9 40 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn SMS ZPRP Gdańsk Olsztyn 10-12-2016 35:19 18:10 180 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno MKS Mazur Sierpc Leszno 10-12-2016 33:24 17:13 355 Szczegóły
Nielba Wągrowiec MKS Wieluń Wągrowiec 10-12-2016 28:27 12:15 550 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia MKS Wieluń Gdynia 04-02-2017 28:26 15:11 70 Szczegóły
Nielba Wągrowiec MKS Mazur Sierpc Wągrowiec 04-02-2017 30:27 18:12 400 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno SMS ZPRP Gdańsk Leszno 08-02-2017 27:23 10:13 250 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Śląsk Wrocław Olsztyn 05-02-2017 28:19 14:9 200 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock Polski Cukier Pomezania Malbork Płock 08-04-2017 29:25 15:14 50 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna Stal Gorzów Wielkopolski Kościerzyna 04-02-2017 23:19 11:8 150 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań GKS Żukowo Poznań 04-02-2017 20:18 8:10 70 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
WKS Grunwald Poznań Spójnia Gdynia Poznań 11-02-2017 20:30 11:15 250 Szczegóły
GKS Żukowo Sokół Browar Kościerzyna Żukowo 11-02-2017 19:19 16:9 200 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski Orlen Wisła II Płock Gorzów Wielkopolski 11-02-2017 29:24 14:13 640 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork OKPR Warmia Traveland Olsztyn Malbork 11-02-2017 22:23 10:11 120 Szczegóły
Śląsk Wrocław MKS Real-Astromal Leszno Wrocław 11-02-2017 22:24 13:15 50 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Nielba Wągrowiec Gdańsk 11-02-2017 31:35 19:16 50 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc MKS Wieluń Sierpc 11-02-2017 27:24 14:11 100 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia MKS Mazur Sierpc Gdynia 08-04-2017 34:18 15:7 100 Szczegóły
MKS Wieluń SMS ZPRP Gdańsk Wieluń 28-02-2017 33:27 15:12 290 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Śląsk Wrocław Wągrowiec 18-02-2017 28:26 12:14 450 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Polski Cukier Pomezania Malbork Leszno 18-02-2017 24:20 11:14 400 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski OKPR Warmia Traveland Olsztyn Gorzów Wielkopolski 18-02-2017 23:19 11:9 740 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock GKS Żukowo Płock 22-02-2017 30:33 14:18 100 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna WKS Grunwald Poznań Kościerzyna 18-02-2017 24:22 12:10 150 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Sokół Browar Kościerzyna Spójnia Gdynia Kościerzyna 25-02-2017 26:25 9:14 200 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Orlen Wisła II Płock Poznań 25-02-2017 22:25 11:12 200 Szczegóły
GKS Żukowo OKPR Warmia Traveland Olsztyn Żukowo 25-02-2017 25:25 13:12 150 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski MKS Real-Astromal Leszno Gorzów Wielkopolski 25-02-2017 17:16 10:11 550 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork Nielba Wągrowiec Malbork 25-02-2017 31:23 17:16 150 Szczegóły
Śląsk Wrocław MKS Wieluń Wrocław 25-02-2017 19:25 10:13 100 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk MKS Mazur Sierpc Gdańsk 25-02-2017 33:19 13:12 50 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia SMS ZPRP Gdańsk Gdynia 22-03-2017 34:31 19:11 100 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Śląsk Wrocław Sierpc 05-03-2017 28:18 14:6 250 Szczegóły
MKS Wieluń Polski Cukier Pomezania Malbork Wieluń 04-03-2017 28:31 15:14 290 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Stal Gorzów Wielkopolski Wągrowiec 04-03-2017 28:37 15:20 400 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno GKS Żukowo Leszno 04-03-2017 26:23 14:10 350 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn WKS Grunwald Poznań Olsztyn 05-03-2017 30:27 15:6 170 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock Sokół Browar Kościerzyna Płock 29-04-2017 26:20 12:13 50 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Orlen Wisła II Płock Gdynia 19-04-2017 26:25 14:10 100 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna OKPR Warmia Traveland Olsztyn Kościerzyna 11-03-2017 22:22 10:9 200 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań MKS Real-Astromal Leszno Poznań 11-03-2017 19:16 11:8 200 Szczegóły
GKS Żukowo Nielba Wągrowiec Żukowo 11-03-2017 30:35 13:19 100 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski MKS Wieluń Gorzów Wielkopolski 11-03-2017 29:23 13:11 500 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork MKS Mazur Sierpc Malbork 11-03-2017 24:20 10:9 200 Szczegóły
Śląsk Wrocław SMS ZPRP Gdańsk Wrocław 29-03-2017 32:23 18:12 100 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Śląsk Wrocław Gdynia 18-03-2017 34:20 16:11 100 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Polski Cukier Pomezania Malbork Gdańsk 18-03-2017 31:30 16:15 50 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Stal Gorzów Wielkopolski Sierpc 18-03-2017 17:28 6:14 200 Szczegóły
Nielba Wągrowiec WKS Grunwald Poznań Wągrowiec 18-03-2017 33:32 15:17 500 Szczegóły
MKS Wieluń GKS Żukowo Wieluń 18-03-2017 32:26 16:12 273 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno Sokół Browar Kościerzyna Leszno 18-03-2017 25:20 13:11 350 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Orlen Wisła II Płock Olsztyn 06-05-2017 33:31 15:14 150 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Spójnia Gdynia Olsztyn 14-04-2017 25:26 12:14 200 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock MKS Real-Astromal Leszno Płock 25-03-2017 32:34 16:16 100 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna Nielba Wągrowiec Kościerzyna 25-03-2017 35:31 18:15 200 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań MKS Wieluń Poznań 25-03-2017 26:27 15:13 160 Szczegóły
GKS Żukowo MKS Mazur Sierpc Żukowo 25-03-2017 20:13 8:6 250 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Stal Gorzów Wielkopolski Gdańsk 25-03-2017 33:35 19:14 100 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork Śląsk Wrocław Malbork 25-03-2017 24:22 14:12 100 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Polski Cukier Pomezania Malbork Gdynia 31-03-2017 25:27 11:10 - Szczegóły
Śląsk Wrocław Stal Gorzów Wielkopolski Wrocław 01-04-2017 25:26 12:11 100 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk GKS Żukowo Gdańsk 01-04-2017 25:30 10:16 100 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc WKS Grunwald Poznań Sierpc 01-04-2017 24:20 11:10 200 Szczegóły
MKS Wieluń Sokół Browar Kościerzyna Wieluń 01-04-2017 30:25 16:12 153 Szczegóły
Nielba Wągrowiec Orlen Wisła II Płock Wągrowiec 01-04-2017 32:29 13:14 400 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno OKPR Warmia Traveland Olsztyn Leszno 01-04-2017 24:28 9:13 250 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Real-Astromal Leszno Spójnia Gdynia Leszno 10-05-2017 23:37 10:18 300 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn Nielba Wągrowiec Olsztyn 20-04-2017 34:29 18:15 150 Szczegóły
MKS Wieluń Orlen Wisła II Płock Wieluń 22-04-2017 27:27 13:12 198 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna MKS Mazur Sierpc Kościerzyna 22-04-2017 28:26 14:11 120 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań SMS ZPRP Gdańsk Poznań 22-04-2017 28:28 12:14 150 Szczegóły
GKS Żukowo Śląsk Wrocław Żukowo 09-04-2017 32:31 18:14 150 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski Polski Cukier Pomezania Malbork Gorzów Wielkopolski 22-04-2017 32:23 17:13 500 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia Stal Gorzów Wielkopolski Gdynia 29-04-2017 27:28 9:12 500 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork GKS Żukowo Malbork 27-04-2017 31:21 14:11 100 Szczegóły
Śląsk Wrocław WKS Grunwald Poznań Wrocław 29-04-2017 25:25 13:10 50 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk Sokół Browar Kościerzyna Gdańsk 26-04-2017 33:31 12:15 120 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc Orlen Wisła II Płock Sierpc 26-04-2017 26:21 12:11 170 Szczegóły
MKS Wieluń OKPR Warmia Traveland Olsztyn Wieluń 29-04-2017 25:25 13:10 100 Szczegóły
Nielba Wągrowiec MKS Real-Astromal Leszno Wągrowiec 29-04-2017 22:27 11:12 500 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Nielba Wągrowiec Spójnia Gdynia Wągrowiec 13-05-2017 29:33 16:16 400 Szczegóły
MKS Real-Astromal Leszno MKS Wieluń Leszno 13-05-2017 23:23 12:13 250 Szczegóły
OKPR Warmia Traveland Olsztyn MKS Mazur Sierpc Olsztyn 13-05-2017 27:23 10:6 260 Szczegóły
Orlen Wisła II Płock SMS ZPRP Gdańsk Płock 13-05-2017 42:34 19:16 150 Szczegóły
Sokół Browar Kościerzyna Śląsk Wrocław Kościerzyna 08-04-2017 26:26 10:14 200 Szczegóły
WKS Grunwald Poznań Polski Cukier Pomezania Malbork Poznań 13-05-2017 25:25 11:14 200 Szczegóły
GKS Żukowo Stal Gorzów Wielkopolski Żukowo 13-05-2017 28:29 13:14 150 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Spójnia Gdynia GKS Żukowo Gdynia 20-05-2017 33:20 17:9 200 Szczegóły
Stal Gorzów Wielkopolski WKS Grunwald Poznań Gorzów Wielkopolski 20-05-2017 27:23 13:14 500 Szczegóły
Polski Cukier Pomezania Malbork Sokół Browar Kościerzyna Malbork 13-04-2017 31:25 17:9 30 Szczegóły
Śląsk Wrocław Orlen Wisła II Płock Wrocław 20-05-2017 32:33 18:21 50 Szczegóły
SMS ZPRP Gdańsk OKPR Warmia Traveland Olsztyn Gdańsk 17-05-2017 40:33 20:15 50 Szczegóły
MKS Mazur Sierpc MKS Real-Astromal Leszno Sierpc 17-05-2017 22:23 7:12 150 Szczegóły
MKS Wieluń Nielba Wągrowiec Wieluń 20-05-2017 30:29 15:15 200 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy