Ekstraklasa 08/09

Najskuteczniejsi zawodnicy

Faza zasadnicza

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Vive Kielce 22 39 686 533 19 1 2
2 Wisła Płock 22 33 662 545 16 1 5
3 OKPR Traveland Społem Olsztyn 22 29 664 629 14 1 7
4 MMTS Kwidzyn 22 23 623 615 10 3 9
5 Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski 22 22 623 624 10 2 10
6 AZS AWFiS Gdańsk 22 21 613 604 10 1 11
7 Zagłębie Lubin 22 20 641 680 8 4 10
8 SPR AMD Chrobry Głogów 22 19 605 638 9 1 12
9 Azoty Puławy 22 17 599 636 7 3 12
10 Reflex Miedź 96 Legnica 22 16 592 632 7 2 13
11 AZS AWF Gorzów Wielkopolski 22 13 572 667 5 3 14
12 BRW Stal Mielec 22 12 616 693 5 2 15

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Reflex Miedź 96 Legnica AZS AWFiS Gdańsk Legnica 06-09-2008 25:24 10:12 Szczegóły
Zagłębie Lubin Azoty Puławy Lubin 06-09-2008 26:24 12:10 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski SPR AMD Chrobry Głogów Piotrków Trybunalski 06-09-2008 32:31 15:14 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Wisła Płock Gorzów Wielkopolski 06-09-2008 24:24 11:10 Szczegóły
Vive Kielce BRW Stal Mielec Kielce 06-09-2008 44:25 21:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn OKPR Traveland Społem Olsztyn Kwidzyn 06-09-2008 31:25 12:14 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk OKPR Traveland Społem Olsztyn Gdańsk 13-09-2008 28:29 13:16 Szczegóły
BRW Stal Mielec MMTS Kwidzyn Mielec 13-09-2008 29:28 15:15 Szczegóły
Wisła Płock Vive Kielce Płock 13-09-2008 26:23 15:14 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów AZS AWF Gorzów Wielkopolski Głogów 13-09-2008 35:22 17:8 Szczegóły
Azoty Puławy Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Puławy 13-09-2008 20:31 8:13 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Zagłębie Lubin Legnica 13-09-2008 24:30 10:16 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin AZS AWFiS Gdańsk Lubin 20-09-2008 31:36 13:19 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Reflex Miedź 96 Legnica Piotrków Trybunalski 20-09-2008 31:24 17:9 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Azoty Puławy Gorzów Wielkopolski 20-09-2008 22:29 11:13 Szczegóły
Vive Kielce SPR AMD Chrobry Głogów Kielce 20-09-2008 32:29 15:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Wisła Płock Kwidzn 20-09-2008 22:28 11:9 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn BRW Stal Mielec Olsztyn 20-09-2008 34:28 19:15 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk BRW Stal Mielec Gdańsk 24-09-2008 41:36 22:18 Szczegóły
Wisła Płock OKPR Traveland Społem Olsztyn Płock 24-09-2008 29:28 15:13 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów MMTS Kwidzyn Głogów 24-09-2008 31:27 14:13 Szczegóły
Azoty Puławy Vive Kielce Puławy 24-09-2008 21:28 14:13 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica AZS AWF Gorzów Wielkopolski Legnica 24-09-2008 28:21 12:12 Szczegóły
Zagłębie Lubin Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Lubin 24-09-2008 29:26 15:14 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski AZS AWFiS Gdańsk Piotrków Trybunalski 27-09-2008 34:23 14:11 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Zagłębie Lubin Gorzów Wielkopolski 27-09-2008 31:32 16:18 Szczegóły
Vive Kielce Reflex Miedź 96 Legnica Kielce 27-09-2008 32:23 14:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Azoty Puławy Kwidzyn 27-09-2008 30:30 16:18 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn SPR AMD Chrobry Głogów Olsztyn 27-09-2008 31:26 16:13 Szczegóły
BRW Stal Mielec Wisła Płock Mielec 27-09-2008 26:28 14:14 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Wisła Płock Gdańsk 04-10-2008 37:29 16:13 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów BRW Stal Mielec Głogów 04-10-2008 33:32 19:19 Szczegóły
Azoty Puławy OKPR Traveland Społem Olsztyn Puławy 04-10-2008 32:34 16:19 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica MMTS Kwidzyn Legnica 04-10-2008 27:23 15:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin Vive Kielce Lubin 04-10-2008 31:31 13:13 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski AZS AWF Gorzów Wielkopolski Piotrków Trybunalski 04-10-2008 30:28 15:17 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWF Gorzów Wielkopolski AZS AWFiS Gdańsk Gorzów Wielkopolski 11-10-2008 33:27 17:9 Szczegóły
Vive Kielce Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Kielce 11-10-2008 33:21 19:11 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Zagłębie Lubin Kwidzyn 11-10-2008 33:33 17:18 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Reflex Miedź 96 Legnica Olsztyn 11-10-2008 36:30 16:15 Szczegóły
BRW Stal Mielec Azoty Puławy Mielec 11-10-2008 31:24 15:15 Szczegóły
Wisła Płock SPR AMD Chrobry Głogów Płock 11-10-2008 33:25 11:13 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk SPR AMD Chrobry Głogów Gdańsk 18-10-2008 22:23 11:13 Szczegóły
Azoty Puławy Wisła Płock Puławy 18-10-2008 20:30 8:15 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica BRW Stal Mielec Legnica 18-10-2008 38:34 17:18 Szczegóły
Zagłębie Lubin OKPR Traveland Społem Olsztyn Lubin 18-10-2008 30:30 16:17 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski MMTS Kwidzyn Piotrów Trybunalski 18-10-2008 30:38 14:17 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Vive Kielce Gorzów Wielkopolski 18-10-2008 20:30 8:14 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce AZS AWFiS Gdańsk Kielce 22-10-2008 25:21 18:11 Szczegóły
MMTS Kwidzyn AZS AWF Gorzów Wielkopolski Kwidzyn 22-10-2008 33:23 16:12 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Olsztyn 22-10-2008 28:25 16:9 Szczegóły
BRW Stal Mielec Zagłębie Lubin Mielec 22-10-2008 32:27 16:11 Szczegóły
Wisła Płock Reflex Miedź 96 Legnica Płock 22-10-2008 33:18 16:9 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Azoty Puławy Głogów 22-10-2008 34:28 16:13 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Azoty Puławy Gdańsk 08-11-2008 27:26 11:14 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica SPR AMD Chrobry Głogów Legnica 08-11-2008 28:27 15:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Wisła Płock Lubin 08-11-2008 22:32 12:16 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski BRW Stal Mielec Piotrków Trybunalski 08-11-2008 37:25 16:13 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski OKPR Traveland Społem Olsztyn Gorzów Wielkopolski 08-11-2008 25:36 12:22 Szczegóły
Vive Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 08-11-2008 39:25 22:13 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AZS AWFiS Gdańsk Kwidzyn 15-11-2008 25:22 11:11 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Vive Kielce Olsztyn 15-11-2008 25:26 15:13 Szczegóły
BRW Stal Mielec AZS AWF Gorzów Wielkopolski Mielec 15-11-2008 31:29 18:15 Szczegóły
Wisła Płock Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Płock 15-11-2008 24:27 13:15 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Zagłębie Lubin Głogów 15-11-2008 33:31 13:15 Szczegóły
Azoty Puławy Reflex Miedź 96 Legnica Puławy 15-11-2008 33:24 16:15 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Reflex Miedź 96 Legnica Gdańsk 22-11-2008 27:26 15:10 Szczegóły
Azoty Puławy Zagłębie Lubin Puławy 22-11-2008 33:26 19:13 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Głogów 22-11-2008 33:28 13:14 Szczegóły
Wisła Płock AZS AWF Gorzów Wielkopolski Płock 22-11-2008 35:20 16:10 Szczegóły
BRW Stal Mielec Vive Kielce Mielec 22-11-2008 22:36 10:18 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn MMTS Kwidzyn Olsztyn 22-11-2008 28:24 15:10 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
OKPR Traveland Społem Olsztyn AZS AWFiS Gdańsk Olsztyn 06-12-2008 31:25 16:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn BRW Stal Mielec Kwidzyn 06-12-2008 33:28 15:11 Szczegóły
Vive Kielce Wisła Płock Kielce 06-12-2008 30:27 17:15 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski SPR AMD Chrobry Głogów Gorzów Wielkopolski 06-12-2008 30:28 11:14 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Azoty Puławy Piotrków Trybunalski 06-12-2008 27:33 12:18 Szczegóły
Zagłębie Lubin Reflex Miedź 96 Legnica Lubin 06-12-2008 29:27 12:11 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Zagłębie Lubin Gdańsk 13-12-2008 28:30 13:14 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Legnica 13-12-2008 27:29 11:14 Szczegóły
Azoty Puławy AZS AWF Gorzów Wielkopolski Puławy 13-12-2008 26:26 14:16 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Vive Kielce Głogów 13-12-2008 20:23 10:12 Szczegóły
Wisła Płock MMTS Kwidzyn Płock 13-12-2008 30:24 17:7 Szczegóły
BRW Stal Mielec OKPR Traveland Społem Olsztyn Mielec 13-12-2008 27:28 17:18 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
BRW Stal Mielec AZS AWFiS Gdańsk Mielec 20-12-2008 26:40 12:20 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Wisła Płock Olsztyn 20-12-2008 32:29 17:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn SPR AMD Chrobry Głogów Kwidzyn 20-12-2008 33:25 12:14 Szczegóły
Vive Kielce Azoty Puławy Kielce 20-12-2008 29:27 17:10 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Reflex Miedź 96 Legnica Gorzów Wielkopolski 20-12-2008 30:29 13:13 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Zagłębie Lubin Piotrków Trybunalski 20-12-2008 30:28 14:14 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Gdańsk 07-02-2009 26:26 15:7 Szczegóły
Zagłębie Lubin AZS AWF Gorzów Wielkopolski Lubin 07-02-2009 35:35 15:18 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Vive Kielce Legnica 07-02-2009 24:26 8:12 Szczegóły
Azoty Puławy MMTS Kwidzyn Pułąwy 07-02-2009 30:30 14:15 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów OKPR Traveland Społem Olsztyn Głogów 07-02-2009 24:23 12:12 Szczegóły
Wisła Płock BRW Stal Mielec Płock 07-02-2009 30:18 13:7 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock AZS AWFiS Gdańsk Płock 14-02-2009 24:27 10:9 Szczegóły
BRW Stal Mielec SPR AMD Chrobry Głogów Mielec 14-02-2009 33:16 15:6 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Azoty Puławy Olsztyn 14-02-2009 42:24 21:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Reflex Miedź 96 Legnica Kwidzyn 14-02-2009 30:28 17:13 Szczegóły
Vive Kielce Zagłębie Lubin Kielce 14-02-2009 42:25 17:12 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Gorzów Wielkopolski 14-02-2009 23:22 14:12 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk AZS AWF Gorzów Wielkopolski Gdańsk 21-02-2009 30:22 15:11 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Vive Kielce Piotrków Trybunalski 21-02-2009 25:28 14:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 21-02-2009 30:31 14:15 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica OKPR Traveland Społem Olsztyn Legnica 21-02-2009 34:28 17:17 Szczegóły
Azoty Puławy BRW Stal Mielec Puławy 21-02-2009 32:25 16:11 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Wisła Płock Głogów 21-02-2009 23:37 11:18 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR AMD Chrobry Głogów AZS AWFiS Gdańsk Głogów 25-02-2009 30:26 16:12 Szczegóły
Wisła Płock Azoty Puławy Płock 25-02-2009 28:20 12:10 Szczegóły
BRW Stal Mielec Reflex Miedź 96 Legnica Mielec 25-02-2009 24:24 10:15 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn Zagłębie Lubin Olsztyn 25-02-2009 36:28 15:15 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Kwidzyn 25-02-2009 31:27 20:11 Szczegóły
Vive Kielce AZS AWF Gorzów Wielkopolski Kielce 25-02-2009 38:23 16:9 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk Vive Kielce Gdańsk 28-02-2009 26:25 15:12 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski MMTS Kwidzyn Gorzów Wielkopolski 28-02-2009 24:28 8:12 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski OKPR Traveland Społem Olsztyn Piotrków Trybunalski 28-02-2009 36:26 18:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin BRW Stal Mielec Lubin 28-02-2009 29:26 12:14 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Wisła Płock Legnica 28-02-2009 30:32 15:17 Szczegóły
Azoty Puławy SPR AMD Chrobry Głogów Puławy 28-02-2009 31:30 14:17 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy AZS AWFiS Gdańsk Puławy 07-03-2009 27:26 16:14 Szczegóły
SPR AMD Chrobry Głogów Reflex Miedź 96 Legnica Głogów 07-03-2009 24:24 12:10 Szczegóły
Wisła Płock Zagłębie Lubin Płock 07-03-2009 35:27 17:16 Szczegóły
BRW Stal Mielec Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Mielec 07-03-2009 27:27 14:14 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn AZS AWF Gorzów Wielkopolski Olsztyn 07-03-2009 30:26 14:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Vive Kielce Kwidzyn 07-03-2009 23:24 9:12 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 14-03-2009 24:21 10:12 Szczegóły
Vive Kielce OKPR Traveland Społem Olsztyn Kielce 14-03-2009 42:24 21:11 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski BRW Stal Mielec Gorzów Wielkopolski 14-03-2009 35:31 18:16 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Wisła Płock Piortków Trybunalski 14-03-2009 22:39 10:20 Szczegóły
Zagłębie Lubin SPR AMD Chrobry Głogów Lubin 14-03-2009 32:25 16:14 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Azoty Puławy Legnica 14-03-2009 30:29 14:12 Szczegóły

Faza Play-Out

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Azoty Puławy 28 25 758 795 11 3 14
2 AZS AWF Gorzów Wielkopolski 28 21 754 777 9 3 16
3 Reflex Miedź 96 Legnica 28 19 743 847 8 3 17
4 BRW Stal Mielec 28 17 772 857 7 3 8

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
BRW Stal Mielec AZS AWF Gorzów Wielkopolski Mielec 29-03-2009 32:29 17:15 Szczegóły
Azoty Puławy Reflex Miedź 96 Legnica Puławy 29-03-2009 23:22 13:11 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Reflex Miedź 96 Legnica BRW Stal Mielec Legnica 04-04-2009 26:27 15:15 Szczegóły
Azoty Puławy AZS AWF Gorzów Wielkopolski Puławy 04-04-2009 33:24 16:11 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
BRW Stal Mielec Azoty Puławy Mielec 25-04-2009 21:22 10:12 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Reflex Miedź 96 Legnica Gorzów Wielkopolski 25-04-2009 31:28 17:13 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWF Gorzów Wielkopolski BRW Stal Mielec Gorzów Wielkopolski 02-05-2009 32:25 14:11 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica Azoty Puławy Legnica 02-05-2009 31:19 13:10 Szczegóły

27. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
BRW Stal Mielec Reflex Miedź 96 Legnica Mielec 09-05-2009 22:22 16:12 Szczegóły
AZS AWF Gorzów Wielkopolski Azoty Puławy Gorzów Wielkopolski 09-05-2009 32:29 14:10 Szczegóły

28. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Azoty Puławy BRW Stal Mielec Puławy 16-05-2009 33:29 11:13 Szczegóły
Reflex Miedź 96 Legnica AZS AWF Gorzów Wielkopolski Legnica 16-05-2009 33:23 14:9 Szczegóły

Faza Play-off

1. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce SPR AMD Chrobry Głogów Kielce 29-03-2009 38:23 19:9 Szczegóły
Wisła Płock Zagłębie Lubin Płock 28-03-2009 32:24 14:10 Szczegóły
OKPR Traveland Społem Olsztyn AZS AWFiS Gdańsk Olsztyn 28-03-2009 26:34 10:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Kwidzyn 29-03-2009 23:22 16:12 Szczegóły

2. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR AMD Chrobry Głogów Vive Kielce Głogów 01-04-2009 24:27 8:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Wisła Płock Lubin 01-04-2009 26:25 12:15 Szczegóły
AZS AWFiS Gdańsk OKPR Traveland Społem Olsztyn Gdańsk 01-04-2009 29:27 15:11 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski MMTS Kwidzyn Piotrków Trybunalski 01-04-2009 26:28 12:12 Szczegóły

3. mecz o miejsca 1-8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock Zagłębie Lubin Płock 04-04-2009 32:24 14:11 Szczegóły

1. mecz o miejsca 5 - 8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR AMD Chrobry Głogów OKPR Traveland Społem Olsztyn Głogów 25-04-2009 25:34 11:14 Szczegóły
Zagłębie Lubin Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Lubin 24-04-2009 35:29 18:13 Szczegóły

2. mecz o miejsca 5 - 8

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
OKPR Traveland Społem Olsztyn SPR AMD Chrobry Głogów Olsztyn 02-05-2009 24:31 14:16 Szczegóły
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Zagłębie Lubin Piotrków Trybunalski24 30-04-2009 33:24 17:11 Szczegóły

1. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 25-04-2009 30:20 11:14 Szczegóły
Wisła Płock AZS AWFiS Gdańsk Płock 25-04-2009 22:16 13:10 Szczegóły

2. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 26-04-2009 31:21 15:12 Szczegóły
Wisła Płock AZS AWFiS Gdańsk Płock 26-04-2009 25:23 15:15 Szczegóły

3. mecz o miejsca 1-4

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Vive Kielce Kwidzyn 02-05-2009 24:34 13:15 Szczegóły
AZS AWFiS Gdańsk Wisła Płock Gdańsk 02-05-2009 23:27 13:13 Szczegóły

1. mecz o 7. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR AMD Chrobry Głogów Zagłębie Lubin Głogów 09-05-2009 25:27 12:12 Szczegóły

2. mecz o 7. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin SPR AMD Chrobry Głogów Lubin 16-05-2009 26:29 14:16 Szczegóły

1. mecz o 5. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski OKPR Traveland Społem Olsztyn Piotrków Trybunalski 09-05-2009 27:26 10:14 Szczegóły

2. mecz o 5. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
OKPR Traveland Społem Olsztyn Focus Park-Kiper Piotrków Trybunalski Olsztyn 15-05-2009 34:26 20:14 Szczegóły

1. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AZS AWFiS Gdańsk Kwidzyn 15-05-2009 25:21 10:9 Szczegóły

2. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AZS AWFiS Gdańsk Kwidzyn 16-05-2009 29:30 10:15 Szczegóły

3. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 23-05-2009 21:22 12:11 Szczegóły

4. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWFiS Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 24-05-2009 28:22 16:13 Szczegóły

5. mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AZS AWFiS Gdańsk Kwidzyn 27-05-2009 27:26 13:13 Szczegóły

1. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce Wisła Płock Kielce 16-05-2009 20:23 12:14 Szczegóły

2. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce Wisła Płock Kielce 17-05-2009 23:21 12:10 Szczegóły

3. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock Vive Kielce Płock 23-05-2009 32:24 16:13 Szczegóły

4. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock Vive Kielce Płock 24-05-2009 23:29 11:12 Szczegóły

5. mecz o 1. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Vive Kielce Wisła Płock Kielce 27-05-2009 31:24 15:11 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy