Ekstraklasa 03/04

Najskuteczniejsi zawodnicy

Grupa mistrzostwska

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Wisła Płock SSA 32 58 998 800 29 0 3
2 KS Vive Kielce 32 55 1057 761 27 1 4
3 WKS Śląsk Wrocław 32 44 963 863 21 2 9
4 PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin 32 40 974 851 19 2 11
5 KS Warszawianka 32 29 920 947 11 7 14
6 MMTS Kwidzyn 32 27 996 995 13 1 18

Grupa spadkowa

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 GKS Olimpia Piekary Śląskie 32 34 916 903 16 2 14
2 KS DGT AZS AWFiS Gdańsk 32 32 873 866 14 4 14
3 AMD Chrobry Głogów 32 31 820 841 13 5 14
4 KS MOSiR Zabrze 32 18 767 934 7 4 21
5 AZS AWF Biała-Podlaska 32 9 829 1106 4 1 27
6 KS Gwardia Opole 32 7 795 1041 2 3 27

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock SSA MMTS Kwidzyn Płock 13-09-2003 30:24 10:12 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS Warszawianka Piekary Śląskie 13-09-2003 21:24 9:13 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS Gwardia Opole Wrocław 13-09-2003 30:17 17:6 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS MOSiR Zabrze Głogów 13-09-2003 27:18 13:8 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Gdańsk 13-09-2003 27:26 14:11 Szczegóły
KS Vive Kielce AZS AWF Biała-Podlaska Kielce 13-09-2003 42:32 21:17 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AZS AWF Biała-Podlaska Kwidzyn 20-09-2003 36:23 18:13 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS Vive Kielce Lubin 20-09-2003 22:27 9:11 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Zabrze 20-09-2003 28:28 13:17 Szczegóły
KS Gwardia Opole AMD Chrobry Głogów Opole 20-09-2003 16:20 7:9 Szczegóły
KS Warszawianka WKS Śląsk Wrocław Warszawianka 20-09-2003 27:27 11:15 Szczegóły
Wisła Płock SSA GKS Olimpia Piekary Śląskie Płock 20-09-2003 30:18 14:9 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
GKS Olimpia Piekary Śląskie MMTS Kwidzyn Piekary Śląskie 27-09-2003 35:29 18:16 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław Wisła Płock SSA Wrocław 27-09-2003 23:31 5:14 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS Warszawianka Głogów 27-09-2003 22:22 9:12 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS Gwardia Opole Gdańsk 27-09-2003 27:27 10:12 Szczegóły
KS Vive Kielce KS MOSiR Zabrze Kielce 27-09-2003 39:21 17:9 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Biała-Podlaska 27-09-2003 23:35 10:18 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Kwidzyn 01-10-2003 38:34 20:14 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze AZS AWF Biała-Podlaska Zabrze 01-10-2003 29:23 12:12 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS Vive Kielce Opole 01-10-2003 15:32 11:14 Szczegóły
KS Warszawianka KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Warszawa 01-10-2003 29:29 18:11 Szczegóły
Wisła Płock SSA AMD Chrobry Głogów Płock 01-10-2003 35:23 18:13 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie WKS Śląsk Wrocław Piekary Śląskie 01-10-2003 26:33 13:18 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
WKS Śląsk Wrocław MMTS Kwidzyn Wrocław 04-10-2003 33:29 18:16 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów GKS Olimpia Piekary Śląskie Głogów 04-10-2003 28:19 10:7 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Wisła Płock SSA Gdańsk 04-10-2003 25:34 13:16 Szczegóły
KS Vive Kielce KS Warszawianka Kielce 04-10-2003 37:25 19:12 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS Gwardia Opole Biała-Podlaska 04-10-2003 27:26 14:11 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS MOSiR Zabrze Lubin 04-10-2003 38:18 20:10 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS MOSiR Zabrze Kwidzyn 11-10-2003 33:26 15:12 Szczegóły
KS Gwardia Opole PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Opole 11-10-2003 23:42 6:23 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS Warszawianka Biała-Podlaska 11-10-2003 21:38 10:18 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS Vive Kielce Płock 11-10-2003 31:24 14:11 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Piekary Śląskie 11-10-2003 28:25 17:10 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław AMD Chrobry Głogów Wrocław 11-10-2003 29:19 13:7 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AMD Chrobry Głogów MMTS Kwidzyn Głogów 18-10-2003 27:31 14:15 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk WKS Śląsk Wrocław Gdańsk 18-10-2003 16:26 7:9 Szczegóły
KS Vive Kielce GKS Olimpia Piekary Śląskie Kielce 18-10-2003 37:17 19:4 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska Wisła Płock SSA Biała-Podlaska 18-10-2003 30:38 14:17 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 18-10-2003 32:28 15:16 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS Gwardia Opole Zabrze 18-10-2003 30:30 17:17 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS Gwardia Opole Kwidzyn 25-10-2003 38:29 20:15 Szczegóły
KS Warszawianka KS MOSiR Zabrze Warszawianka 25-10-2003 28:23 16:9 Szczegóły
Wisła Płock SSA PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Płock 25-10-2003 26:25 13:10 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie AZS AWF Biała-Podlaska Piekary Śląskie 25-10-2003 36:33 18:15 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS Vive Kielce Wrocław 25-10-2003 29:31 15:17 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Głogów 25-10-2003 32:28 14:10 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 08-11-2003 24:25 13:10 Szczegóły
KS Vive Kielce AMD Chrobry Głogów Kielce 08-11-2003 33:19 16:8 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska WKS Śląsk Wrocław Biała-Podlaska 08-11-2003 23:29 11:16 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin GKS Olimpia Piekary Śląskie Lubin 08-11-2003 36:28 14:13 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze Wisła Płock SSA Zabrze 08-11-2003 16:26 5:12 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS Warszawianka Opole 08-11-2003 24:32 11:18 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS Warszawianka Kwidzyn 15-11-2003 31:32 15:15 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS Gwardia Opole Płock 15-11-2003 38:32 18:14 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS MOSiR Zabrze Piekary Śląskie 15-11-2003 29:18 18:12 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Wrocław 15-11-2003 33:27 13:14 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów AZS AWF Biała-Podlaska Głogów 15-11-2003 35:24 17:10 Szczegóły
KS Vive Kielce KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Kielce 15-11-2003 41:28 20:15 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Vive Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 22-11-2003 37:23 16:11 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Biała-Podlaska 22-11-2003 34:28 13:14 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin AMD Chrobry Głogów Lubin 22-11-2003 35:25 18:13 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze WKS Śląsk Wrocław Zabrze 22-11-2003 22:32 10:16 Szczegóły
KS Gwardia Opole GKS Olimpia Piekary Śląskie Opole 22-11-2003 25:26 13:14 Szczegóły
KS Warszawianka Wisła Płock SSA Warszawa 22-11-2003 27:29 11:15 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Wisła Płock SSA Kwidzyn 29-11-2003 31:30 12:15 Szczegóły
KS Warszawianka GKS Olimpia Piekary Śląskie Warszawa 29-11-2003 27:25 13:14 Szczegóły
KS Gwardia Opole WKS Śląsk Wrocław Opole 29-11-2003 29:38 16:16 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze AMD Chrobry Głogów Zabrze 29-11-2003 17:17 8:5 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Lubin 29-11-2003 28:22 18:9 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS Vive Kielce Biała-Podlaska 29-11-2003 14:32 8:14 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWF Biała-Podlaska MMTS Kwidzyn Biała-Podlaska 06-12-2003 26:37 11:17 Szczegóły
KS Vive Kielce PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Kielce 06-12-2003 25:17 12:9 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS MOSiR Zabrze Gdańsk 06-12-2003 29:24 16:15 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS Gwardia Opole Głogów 06-12-2003 28:23 12:10 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 06-12-2003 35:28 14:15 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie Wisła Płock SSA Piekary Śląskie 06-12-2003 22:24 8:10 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn GKS Olimpia Piekary Śląskie Kwidzyn 10-12-2003 27:27 11:15 Szczegóły
Wisła Płock SSA WKS Śląsk Wrocław Płock 10-12-2003 26:24 14:11 Szczegóły
KS Warszawianka AMD Chrobry Głogów Warszawa 10-12-2003 28:23 15:12 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Opole 10-12-2003 27:28 14:16 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS Vive Kielce Zabrze 10-12-2003 19:33 0:0 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin AZS AWF Biała-Podlaska Lubin 10-12-2003 36:22 19:11 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 07-02-2004 33:29 16:14 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS MOSiR Zabrze Biała-Podlaska 07-02-2004 29:26 14:13 Szczegóły
KS Vive Kielce KS Gwardia Opole Kielce 07-02-2004 37:16 19:2 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS Warszawianka Gdańsk 07-02-2004 22:22 11:11 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów Wisła Płock SSA Głogów 07-02-2004 24:34 13:12 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław GKS Olimpia Piekary Śląskie Wrocław 07-02-2004 36:21 13:12 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn WKS Śląsk Wrocław Kwidzyn 14-02-2004 29:32 13:17 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie AMD Chrobry Głogów Piekary Śląskie 14-02-2004 29:21 15:11 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Płock 14-02-2004 35:24 14:14 Szczegóły
KS Warszawianka KS Vive Kielce Warszawa 14-02-2004 25:38 10:19 Szczegóły
KS Gwardia Opole AZS AWF Biała-Podlaska Opole 14-02-2004 28:28 12:16 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Zabrze 14-02-2004 18:33 10:21 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS MOSiR Zabrze MMTS Kwidzyn Zabrze 18-02-2004 32:31 13:16 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS Gwardia Opole Lubin 18-02-2004 40:15 23:7 Szczegóły
KS Warszawianka AZS AWF Biała-Podlaska Warszawa 18-02-2004 42:19 20:7 Szczegóły
KS Vive Kielce Wisła Płock SSA Kielce 18-02-2004 25:30 11:12 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk GKS Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 18-02-2004 35:27 19:14 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów WKS Śląsk Wrocław Głogów 18-02-2004 29:34 16:17 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn AMD Chrobry Głogów Kwidzyn 21-02-2004 32:19 15:9 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Wrocław 21-02-2004 31:30 15:17 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS Vive Kielce Piekary Śląskie 21-02-2004 31:36 14:15 Szczegóły
Wisła Płock SSA AZS AWF Biała-Podlaska Płock 21-02-2004 34:26 15:12 Szczegóły
KS Warszawianka PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Warszawa 21-02-2004 30:32 12:16 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS MOSiR Zabrze Opole 21-02-2004 26:22 14:10 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Gwardia Opole MMTS Kwidzyn Opole 25-02-2004 28:36 12:18 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS Warszawianka Zabrze 25-02-2004 26:30 14:14 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Wisła Płock SSA Lubin 25-02-2004 31:27 14:11 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska GKS Olimpia Piekary Śląskie Biała-Podlaska 25-02-2004 28:36 12:18 Szczegóły
KS Vive Kielce WKS Śląsk Wrocław Kielce 25-02-2004 28:16 13:6 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk AMD Chrobry Głogów Gdańsk 25-02-2004 18:15 6:9 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Kwidzyn 28-02-2004 34:25 19:12 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS Vive Kielce Głogów 28-02-2004 23:39 13:20 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław AZS AWF Biała-Podlaska Wrocław 28-02-2004 40:25 22:9 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Piekary Śląskie 28-02-2004 19:29 8:15 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS MOSiR Zabrze Płock 28-02-2004 42:14 20:8 Szczegóły
KS Warszawianka KS Gwardia Opole Warszawa 28-02-2004 39:29 21:12 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka MMTS Kwidzyn Warszawa 03-03-2004 36:31 19:14 Szczegóły
KS Gwardia Opole Wisła Płock SSA Opole 03-03-2004 23:31 11:18 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze GKS Olimpia Piekary Śląskie Zabrze 03-03-2004 34:32 17:14 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin WKS Śląsk Wrocław Lubin 03-03-2004 29:24 13:11 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska AMD Chrobry Głogów Biała-Podlaska 03-03-2004 20:30 6:11 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS Vive Kielce Gdańsk 03-03-2004 22:29 8:15 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS Vive Kielce Kwidzyn 06-03-2004 29:34 14:13 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk AZS AWF Biała-Podlaska Gdańsk 06-03-2004 31:22 15:12 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Głogów 06-03-2004 24:24 14:13 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS MOSiR Zabrze Wrocław 06-03-2004 36:26 18:12 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS Gwardia Opole Piekary Śląskie 06-03-2004 31:17 13:5 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS Warszawianka Płock 06-03-2004 35:23 17:13 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wisła Płock SSA KS Warszawianka Płock 13-03-2004 36:25 17:12 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław KS Vive Kielce Wrocław 13-03-2004 21:29 14:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Kwidzyn 13-03-2004 29:38 16:20 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk AMD Chrobry Głogów Gdańsk 13-03-2004 24:21 11:10 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS Gwardia Opole Piekary Śląskie 13-03-2004 37:19 19:8 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze AZS AWF Biała-Podlaska Zabrze 13-03-2004 31:20 15:11 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Warszawa 20-03-2004 27:31 16:15 Szczegóły
KS Vive Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 20-03-2004 36:25 16:9 Szczegóły
Wisła Płock SSA WKS Śląsk Wrocław Płock 20-03-2004 26:27 9:12 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Biała-Podlaska 20-03-2004 29:35 15:16 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS MOSiR Zabrze Opole 20-03-2004 24:31 12:16 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów GKS Olimpia Piekary Śląskie Głogów 20-03-2004 30:30 11:18 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
WKS Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 03-04-2004 31:31 16:16 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Wisła Płock SSA Kwidzyn 03-04-2004 29:31 16:17 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS Vive Kielce Lubin 03-04-2004 27:29 15:14 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Piekary Śląskie 03-04-2004 29:25 15:14 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze AMD Chrobry Głogów Zabrze 03-04-2004 22:22 9:8 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS Gwardia Opole Biała-Podlaska 03-04-2004 34:40 12:19 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka KS Vive Kielce Warszawa 14-04-2004 23:23 14:12 Szczegóły
Wisła Płock SSA PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Płock 14-04-2004 34:31 17:18 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław MMTS Kwidzyn Wrocław 14-04-2004 35:30 16:11 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS Gwardia Opole Gdańsk 14-04-2004 35:23 15:11 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów AZS AWF Biała-Podlaska Głogów 14-04-2004 37:26 18:13 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie KS MOSiR Zabrze Piekary Śląskie 14-04-2004 29:23 16:12 Szczegóły

27. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn KS Warszawianka Kwidzyn 17-04-2004 37:29 16:15 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin WKS Śląsk Wrocław Lubin 17-04-2004 29:27 10:14 Szczegóły
KS Vive Kielce Wisła Płock SSA Kielce 17-04-2004 18:20 11:13 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Zabrze 17-04-2004 21:32 10:14 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska GKS Olimpia Piekary Śląskie Biała-Podlaska 17-04-2004 29:46 12:22 Szczegóły
KS Gwardia Opole AMD Chrobry Głogów Opole 17-04-2004 27:29 16:13 Szczegóły

28. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka Wisła Płock SSA Warszawa 21-04-2004 25:28 10:17 Szczegóły
KS Vive Kielce WKS Śląsk Wrocław Kielce 21-04-2004 41:23 20:10 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 21-04-2004 33:26 15:12 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Głogów 21-04-2004 25:24 8:10 Szczegóły
KS Gwardia Opole GKS Olimpia Piekary Śląskie Opole 21-04-2004 32:41 15:23 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska KS MOSiR Zabrze Biała-Podlaska 21-04-2004 25:30 10:16 Szczegóły

29. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 24-04-2004 29:29 16:17 Szczegóły
MMTS Kwidzyn KS Vive Kielce Kwidzyn 24-04-2004 32:36 14:18 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław Wisła Płock SSA Wrocław 24-04-2004 25:27 9:13 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk AZS AWF Biała-Podlaska Gdańsk 24-04-2004 37:25 18:15 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze KS Gwardia Opole Zabrze 24-04-2004 32:23 16:11 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie AMD Chrobry Głogów Piekary Śląskie 24-04-2004 26:23 12:11 Szczegóły

30. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka WKS Śląsk Wrocław Warszawa 28-04-2004 31:34 12:17 Szczegóły
Wisła Płock SSA MMTS Kwidzyn Płock 28-04-2004 36:28 17:12 Szczegóły
KS Vive Kielce PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Kielce 28-04-2004 37:25 20:10 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk GKS Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 28-04-2004 32:27 17:11 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS MOSiR Zabrze Głogów 28-04-2004 30:26 16:14 Szczegóły
KS Gwardia Opole AZS AWF Biała-Podlaska Opole 28-04-2004 33:34 17:20 Szczegóły

31. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Vive Kielce KS Warszawianka Kielce 01-05-2004 42:30 22:17 Szczegóły
PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Wisła Płock SSA Lubin 01-05-2004 28:33 15:15 Szczegóły
MMTS Kwidzyn WKS Śląsk Wrocław Kwidzyn 01-05-2004 32:41 16:20 Szczegóły
KS Gwardia Opole KS DGT AZS AWFiS Gdańsk Opole 01-05-2004 24:29 7:11 Szczegóły
AZS AWF Biała-Podlaska AMD Chrobry Głogów Biała-Podlaska 01-05-2004 23:34 9:18 Szczegóły
KS MOSiR Zabrze GKS Olimpia Piekary Śląskie Zabrze 01-05-2004 26:29 13:17 Szczegóły

32. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka MMTS Kwidzyn Warszawa 08-05-2004 28:45 14:23 Szczegóły
WKS Śląsk Wrocław PZU ŻYCIE Zagłębie Lubin Wrocław 08-05-2004 29:19 14:7 Szczegóły
Wisła Płock SSA KS Vive Kielce Płock 08-05-2004 31:30 17:14 Szczegóły
KS DGT AZS AWFiS Gdańsk KS MOSiR Zabrze Gdańsk 08-05-2004 29:18 13:9 Szczegóły
GKS Olimpia Piekary Śląskie AZS AWF Biała-Podlaska Piekary Śląskie 08-05-2004 39:32 21:8 Szczegóły
AMD Chrobry Głogów KS Gwardia Opole Głogów 08-05-2004 39:25 22:15 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy