Ekstraklasa 01/02

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Orlen SSA Płock 32 53 893 757 26 1 5
2 KS Warszawianka 32 52 875 689 26 0 6
3 Śląsk Wrocław 32 38 832 802 19 0 13
4 DSI Zagłębie Lubin 32 37 808 776 17 3 12
5 Kolporter Lider Market Kielce 32 31 860 835 13 5 14
6 MMTS Kwidzyn 32 22 836 933 10 2 20

Grupa spadkowa

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 DGT Wybrzeże Gdańsk 32 37 752 706 18 1 13
2 Olimpia Piekary Śląskie 32 35 743 710 17 1 14
3 MSPR Blachy Pruszyński Łódź 32 32 762 749 13 6 13
4 Metalplast Oborniki 32 21 622 723 9 3 20
5 Termo Organika Chrobry Głogów 32 18 696 800 7 4 21
6 MKS Końskie 32 8 722 921 4 0 28

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MKS Końskie DSI Zagłębie Lubin Końskie 08-09-2001 22:33 13:15 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź KS Warszawianka Łódź 08-09-2001 18:25 6:9 Szczegóły
Orlen SSA Płock Metalplast Oborniki Płock 08-09-2001 28:24 14:10 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MMTS Kwidzyn Piekary Śląskie 08-09-2001 32:21 19:11 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów DGT Wybrzeże Gdańsk Głogów 08-09-2001 20:31 11:15 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce Śląsk Wrocław Kielce 08-09-2001 26:25 12:11 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Lubin 15-09-2001 32:21 14:11 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Kolporter Lider Market Kielce Gdańsk 15-09-2001 25:26 12:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Termo Organika Chrobry Głogów Kwidzyn 15-09-2001 33:28 14:14 Szczegóły
Metalplast Oborniki Olimpia Piekary Śląskie Oborniki 15-09-2001 30:27 15:11 Szczegóły
KS Warszawianka Orlen SSA Płock Warszawa 15-09-2001 0:10 0:0 Szczegóły
MKS Końskie MSPR Blachy Pruszyński Łódź Końskie 15-09-2001 24:25 10:11 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Blachy Pruszyński Łódź DSI Zagłębie Lubin Łódź 22-09-2001 27:27 16:13 Szczegóły
Orlen SSA Płock MKS Końskie Płock 22-09-2001 37:17 17:4 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie KS Warszawianka Piekary Śląskie 22-09-2001 21:27 10:13 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Metalplast Oborniki Głogów 22-09-2001 22:22 11:13 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 22-09-2001 34:26 17:8 Szczegóły
Śląsk Wrocław DGT Wybrzeże Gdańsk Wrocław 22-09-2001 22:16 10:11 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin DGT Wybrzeże Gdańsk Lubin 26-09-2001 29:25 15:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Śląsk Wrocław Kwidzyn 26-09-2001 29:30 14:15 Szczegóły
Metalplast Oborniki Kolporter Lider Market Kielce Oborniki 26-09-2001 27:28 14:16 Szczegóły
KS Warszawianka Termo Organika Chrobry Głogów Warsawa 26-09-2001 31:21 14:8 Szczegóły
MKS Końskie Olimpia Piekary Śląskie Końskie 26-09-2001 22:29 10:16 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Orlen SSA Płock Łódź 26-09-2001 23:22 8:14 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen SSA Płock DSI Zagłębie Lubin Płock 29-09-2001 35:22 17:12 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MSPR Blachy Pruszyński Łódź Piekary Śląskie 29-09-2001 27:24 15:11 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów MKS Końskie Głogów 29-09-2001 28:26 14:11 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce KS Warszawianka Kielce 29-09-2001 25:27 14:12 Szczegóły
Śląsk Wrocław Metalplast Oborniki Wrocław 29-09-2001 27:25 16:12 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 29-09-2001 25:23 13:10 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 06-10-2001 30:22 14:12 Szczegóły
Metalplast Oborniki DGT Wybrzeże Gdańsk Oborniki 06-10-2001 26:22 10:12 Szczegóły
KS Warszawianka Śląsk Wrocław Warszawa 06-10-2001 29:21 13:9 Szczegóły
MKS Końskie Kolporter Lider Market Kielce Końskie 06-10-2001 21:24 11:8 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Termo Organika Chrobry Głogów Łódź 06-10-2001 31:31 16:18 Szczegóły
Orlen SSA Płock Olimpia Piekary Śląskie Płock 06-10-2001 29:19 13:9 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie DSI Zagłębie Lubin Piekary Śląskie 13-10-2001 19:21 10:10 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Orlen SSA Płock Głogów 13-10-2001 27:33 16:14 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce MSPR Blachy Pruszyński Łódź Kielce 13-10-2001 27:25 14:11 Szczegóły
Śląsk Wrocław MKS Końskie Wrocław 13-10-2001 27:20 12:8 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk KS Warszawianka Gdańsk 13-10-2001 20:19 9:8 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Metalplast Oborniki Kwidzyn 13-10-2001 27:27 15:10 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Metalplast Oborniki Lubin 20-10-2001 18:14 9:8 Szczegóły
KS Warszawianka MMTS Kwidzyn Warszawa 20-10-2001 33:21 17:9 Szczegóły
MKS Końskie DGT Wybrzeże Gdańsk Końskie 20-10-2001 26:24 12:10 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Śląsk Wrocław Łódź 20-10-2001 20:19 9:10 Szczegóły
Orlen SSA Płock Kolporter Lider Market Kielce Płock 20-10-2001 29:27 13:13 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Termo Organika Chrobry Głogów Piekary Śląskie 20-10-2001 26:23 15:8 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Termo Organika Chrobry Głogów DSI Zagłębie Lubin Głogów 24-10-2001 22:28 11:15 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce Olimpia Piekary Śląskie Kielce 24-10-2001 28:24 15:14 Szczegóły
Śląsk Wrocław Orlen SSA Płock Wrocław 24-10-2001 25:20 11:8 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk MSPR Blachy Pruszyński Łódź Gdańsk 24-10-2001 28:25 13:10 Szczegóły
MMTS Kwidzyn MKS Końskie Kwidzyn 24-10-2001 34:23 15:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki KS Warszawianka Oborniki 24-10-2001 18:30 6:15 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 27-10-2001 19:21 6:10 Szczegóły
MKS Końskie Metalplast Oborniki Końskie 27-10-2001 29:30 15:14 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź MMTS Kwidzyn Łódź 27-10-2001 27:27 14:12 Szczegóły
Orlen SSA Płock DGT Wybrzeże Gdańsk Płock 27-10-2001 23:21 7:8 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Śląsk Wrocław Piekary Śląskie 27-10-2001 21:19 10:11 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Kolporter Lider Market Kielce Głogów 27-10-2001 26:29 13:15 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce DSI Zagłębie Lubin Kielce 03-11-2001 22:23 11:11 Szczegóły
Śląsk Wrocław Termo Organika Chrobry Głogów Wrocław 03-11-2001 21:23 10:11 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 03-11-2001 18:24 6:10 Szczegóły
Orlen SSA Płock MMTS Kwidzyn Płock 03-11-2001 30:23 14:12 Szczegóły
Metalplast Oborniki MSPR Blachy Pruszyński Łódź Oborniki 03-11-2001 26:24 10:15 Szczegóły
KS Warszawianka MKS Końskie Warszawa 03-11-2001 36:17 18:8 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin MKS Końskie Lubin 10-11-2001 36:26 17:12 Szczegóły
KS Warszawianka MSPR Blachy Pruszyński Łódź Warszawa 10-11-2001 23:19 13:9 Szczegóły
Metalplast Oborniki Orlen SSA Płock Obroniki 10-11-2001 28:32 13:16 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Olimpia Piekary Śląskie Kwidzyn 10-11-2001 27:24 14:14 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Termo Organika Chrobry Głogów Gdańsk 10-11-2001 23:17 10:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław Kolporter Lider Market Kielce Wrocław 10-11-2001 33:30 15:10 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Śląsk Wrocław DSI Zagłębie Lubin Wrocław 17-11-2001 20:17 9:7 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce DGT Wybrzeże Gdańsk Kielce 17-11-2001 23:25 12:10 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów MMTS Kwidzyn Głogów 17-11-2001 25:34 12:15 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Metalplast Oborniki Piekary Śląskie 17-11-2001 20:22 7:13 Szczegóły
Orlen SSA Płock KS Warszawianka Płock 17-11-2001 22:27 12:11 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź MKS Końskie Łódź 17-11-2001 29:24 14:11 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin MSPR Blachy Pruszyński Łódź Lubin 24-11-2001 22:20 10:8 Szczegóły
MKS Końskie Orlen SSA Płock Końskie 24-11-2001 29:32 12:16 Szczegóły
KS Warszawianka Olimpia Piekary Śląskie Warszawa 24-11-2001 25:17 13:8 Szczegóły
Metalplast Oborniki Termo Organika Chrobry Głogów Oborniki 24-11-2001 32:19 18:7 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Kolporter Lider Market Kielce Kwidzyn 24-11-2001 28:25 14:16 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Śląsk Wrocław Gdańsk 24-11-2001 29:23 13:10 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DGT Wybrzeże Gdańsk DSI Zagłębie Lubin Gdańsk 01-12-2001 28:26 12:11 Szczegóły
Śląsk Wrocław MMTS Kwidzyn Wrocław 01-12-2001 32:23 16:13 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce Metalplast Oborniki Kielce 01-12-2001 31:31 13:17 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów KS Warszawianka Głogów 01-12-2001 21:28 11:12 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MKS Końskie Piekary Sląskie 01-12-2001 27:23 13:10 Szczegóły
Orlen SSA Płock MSPR Blachy Pruszyński Łódź Płock 01-12-2001 27:22 15:8 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Orlen SSA Płock Lubin 08-12-2001 30:23 14:11 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Olimpia Piekary Śląskie Łódź 08-12-2001 22:21 9:11 Szczegóły
MKS Końskie Termo Organika Chrobry Głogów Końskie 08-12-2001 29:26 14:11 Szczegóły
KS Warszawianka Kolporter Lider Market Kielce Warszawa 08-12-2001 31:22 16:9 Szczegóły
Metalplast Oborniki Śląsk Wrocław Oborniki 08-12-2001 29:27 14:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn DGT Wybrzeże Gdańsk Kwidzyn 08-12-2001 24:22 11:8 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn DSI Zagłębie Lubin Kwidzyn 09-02-2002 30:26 14:13 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Metalplast Oborniki Gdańsk 09-02-2002 23:22 9:13 Szczegóły
Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 09-02-2002 27:25 14:10 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce MKS Końskie Kielce 09-02-2002 30:22 17:12 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów MSPR Blachy Pruszyński Łódź Głogów 09-02-2002 20:20 8:9 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Orlen SSA Płock Piekary Śląskie 09-02-2002 21:26 11:14 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Olimpia Piekary Śląskie Lubin 13-02-2002 24:19 12:8 Szczegóły
Orlen SSA Płock Termo Organika Chrobry Głogów Płock 13-02-2002 30:15 12:6 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Kolporter Lider Market Kielce Łódź 13-02-2002 20:20 10:12 Szczegóły
MKS Końskie Śląsk Wrocław Końskie 13-02-2002 24:30 7:15 Szczegóły
KS Warszawianka DGT Wybrzeże Gdańsk Warszawa 13-02-2002 23:16 12:6 Szczegóły
Metalplast Oborniki MMTS Kwidzyn Oborniki 13-02-2002 27:23 14:15 Szczegóły

19. kolejki

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Metalplast Oborniki DSI Zagłębie Lubin Oborniki 16-02-2002 21:28 14:16 Szczegóły
MMTS Kwidzyn KS Warszawianka Kwidzyn 16-02-2002 24:22 12:10 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk MKS Końskie Gdańsk 16-02-2002 30:18 15:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław MSPR Blachy Pruszyński Łódź Wrocław 16-02-2002 23:22 9:12 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce Orlen SSA Płock Kielce 16-02-2002 28:28 14:12 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Olimpia Piekary Śląskie Głogów 16-02-2002 23:22 10:12 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Termo Organika Chrobry Głogów Lubin 23-02-2002 21:20 13:7 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Kolporter Lider Market Kielce Piekary Śląskie 23-02-2002 25:24 12:11 Szczegóły
Orlen SSA Płock Śląsk Wrocław Płock 23-02-2002 32:26 18:13 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź DGT Wybrzeże Gdańsk Łódź 23-02-2002 28:25 12:12 Szczegóły
MKS Końskie MMTS Kwidzyn Końskie 23-02-2002 29:34 15:16 Szczegóły
KS Warszawianka Metalplast Oborniki Warszawa 23-02-2002 33:19 15:6 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka DSI Zagłębie Lubin Warszawa 02-03-2002 32:22 16:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki MKS Końskie Oborniki 02-03-2002 31:29 17:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn MSPR Blachy Pruszyński Łódź Kwidzyn 02-03-2002 30:27 16:12 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Orlen SSA Płock Gdańsk 02-03-2002 21:25 11:9 Szczegóły
Śląsk Wrocław Olimpia Piekary Śląskie Wrocław 02-03-2002 28:25 16:12 Szczegóły
Kolporter Lider Market Kielce Termo Organika Chrobry Głogów Kielce 02-03-2002 37:21 17:9 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Kolporter Lider Market Kielce Lubin 09-03-2002 22:22 11:11 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Śląsk Wrocław Głogów 09-03-2002 24:34 15:14 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie DGT Wybrzeże Gdańsk Piekary Śląskie 09-03-2002 20:18 7:10 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Orlen SSA Płock Kwidzyn 09-03-2002 25:28 9:14 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Metalplast Oborniki Łódź 09-03-2002 25:24 10:12 Szczegóły
MKS Końskie KS Warszawianka Końskie 09-03-2002 28:42 12:21 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce KS Warszawianka Kielce 23-03-2002 22:26 8:15 Szczegóły
DSI Zagłębie Lubin Orlen SSA Płock Lubin 23-03-2002 23:27 9:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Śląsk Wrocław Kwidzyn 23-03-2002 32:35 18:20 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Metalplast Oborniki Łódź 23-03-2002 30:25 15:11 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk MKS Końskie Gdańsk 23-03-2002 30:17 15:8 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Termo Organika Chrobry Głogów Piekary Śląskie 23-03-2002 22:22 10:12 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce Śląsk Wrocław Kielce 27-03-2002 26:25 14:12 Szczegóły
Orlen SSA Płock MMTS Kwidzyn Płock 27-03-2002 35:27 18:9 Szczegóły
KS Warszawianka DSI Zagłębie Lubin Warszawa 27-03-2002 24:21 16:10 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Termo Organika Chrobry Głogów Łódź 27-03-2002 20:15 11:7 Szczegóły
MKS Końskie Olimpia Piekary Śląskie Końskie 27-03-2002 20:23 8:10 Szczegóły
Metalplast Oborniki DGT Wybrzeże Gdańsk Oborniki 27-03-2002 21:27 12:12 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
DSI Zagłębie Lubin Kolporter Lider Market Kielce Lubin 06-04-2002 24:23 12:9 Szczegóły
MMTS Kwidzyn KS Warszawianka Kwidzyn 06-04-2002 27:37 13:18 Szczegóły
Śląsk Wrocław Orlen SSA Płock Wrocław 06-04-2002 23:25 10:14 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk MSPR Blachy Pruszyński Łódź Gdańsk 06-04-2002 23:23 13:11 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Metalplast Oborniki Piekary Śląskie 06-04-2002 24:21 16:9 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów MKS Końskie Głogów 06-04-2002 35:24 14:13 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce Orlen SSA Płock Kielce 10-04-2002 26:28 15:12 Szczegóły
KS Warszawianka Śląsk Wrocław Warszawa 10-04-2002 25:21 12:8 Szczegóły
DSI Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 10-04-2002 38:30 19:13 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź MKS Końskie Łódź 10-04-2002 35:26 20:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki Termo Organika Chrobry Głogów Oborniki 10-04-2002 0:10 0:0 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 10-04-2002 26:21 11:10 Szczegóły

27. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Kolporter Lider Market Kielce Kwidzyn 13-04-2002 31:32 13:15 Szczegóły
Śląsk Wrocław DSI Zagłębie Lubin Wrocław 13-04-2002 26:21 9:9 Szczegóły
Orlen SSA Płock KS Warszawianka Płock 13-04-2002 26:23 14:14 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MSPR Blachy Pruszyński Łódź Piekary Śląskie 13-04-2002 24:16 14:6 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów DGT Wybrzeże Gdańsk Głogów 13-04-2002 17:20 11:10 Szczegóły
MKS Końskie Metalplast Oborniki Końskie 13-04-2002 10:0 0:0 Szczegóły

28. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka Kolporter Lider Market Kielce Warszawa 20-04-2002 29:25 15:12 Szczegóły
Orlen SSA Płock DSI Zagłębie Lubin Płock 20-04-2002 23:22 13:11 Szczegóły
Śląsk Wrocław MMTS Kwidzyn Wrocław 20-04-2002 30:22 12:10 Szczegóły
Metalplast Oborniki MSPR Blachy Pruszyński Łódź Oborniki 20-04-2002 0:10 0:0 Szczegóły
MKS Końskie DGT Wybrzeże Gdańsk Końskie 20-04-2002 29:32 14:11 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Olimpia Piekary Śląskie Głogów 20-04-2002 22:24 12:16 Szczegóły

29. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Śląsk Wrocław Kolporter Lider Market Kielce Wrocław 24-04-2002 30:29 16:14 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Orlen SSA Płock Kwidzyn 24-04-2002 25:30 12:18 Szczegóły
DSI Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 24-04-2002 25:34 10:16 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów MSPR Blachy Pruszyński Łódź Głogów 24-04-2002 22:26 10:10 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MKS Końskie Piekary Śląskie 24-04-2002 34:17 17:11 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Metalplast Oborniki Gdańsk 24-04-2002 10:0 0:0 Szczegóły

30. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce DSI Zagłębie Lubin Kielce 27-04-2002 28:28 13:14 Szczegóły
KS Warszawianka MMTS Kwidzyn Warszawa 27-04-2002 28:13 14:7 Szczegóły
Orlen SSA Płock Śląsk Wrocław Płock 27-04-2002 34:26 18:10 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź DGT Wybrzeże Gdańsk Łódź 27-04-2002 23:24 10:10 Szczegóły
Metalplast Oborniki Olimpia Piekary Śląskie Oborniki 27-04-2002 0:10 0:0 Szczegóły
MKS Końskie Termo Organika Chrobry Głogów Końskie 27-04-2002 18:24 12:11 Szczegóły

31. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen SSA Płock Kolporter Lider Market Kielce Płock 04-05-2002 32:26 15:13 Szczegóły
Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 04-05-2002 29:24 14:10 Szczegóły
MMTS Kwidzyn DSI Zagłębie Lubin Kwidzyn 04-05-2002 23:27 12:14 Szczegóły
MKS Końskie MSPR Blachy Pruszyński Łódź Końskie 04-05-2002 23:34 14:17 Szczegóły
Termo Organika Chrobry Głogów Metalplast Oborniki Głogów 04-05-2002 10:0 0:0 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie DGT Wybrzeże Gdańsk Piekary Śląskie 04-05-2002 26:20 12:9 Szczegóły

32. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Kolporter Lider Market Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 11-05-2002 35:18 14:11 Szczegóły
DSI Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Lubin 11-05-2002 23:27 8:10 Szczegóły
KS Warszawianka Orlen SSA Płock Warszawa 11-05-2002 36:32 18:11 Szczegóły
MSPR Blachy Pruszyński Łódź Olimpia Piekary Śląskie Łódź 11-05-2002 22:25 12:11 Szczegóły
DGT Wybrzeże Gdańsk Termo Organika Chrobry Głogów Gdańsk 11-05-2002 25:17 12:10 Szczegóły
Metalplast Oborniki MKS Końskie Oborniki 11-05-2002 0:10 0:0 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy