1 liga mężczyzn A 00/01

Najskuteczniejsi zawodnicy

Grupa mistrzostwska

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Wybrzeże Gdańsk 32 54 820 684 25 4 3
2 Orlen SSA Płock 32 52 817 730 25 2 5
3 Strzelec Lider Market Kielce 32 44 910 811 21 2 9
4 Śląsk Wrocław 32 41 802 742 19 3 10
5 Zagłębie Lubin 32 30 770 786 13 4 15
6 KS Warszawianka 32 23 842 836 9 5 18

Grupa spadkowka

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Olimpia Piekary Śląskie 32 29 787 818 13 3 16
2 MMTS Kwidzyn 32 28 841 850 13 2 17
3 Spójnia Gdańsk 32 25 842 933 11 3 18
4 MSPR Łódź 32 24 785 832 10 4 18
5 Metalplast Oborniki 32 24 784 865 12 0 20
6 AZS AWF Biała Podlaska 32 10 774 887 4 2 26

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wybrzeże Gdańsk Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 16-09-2000 31:17 15:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki MMTS Kwidzyn Oborniki 16-09-2000 22:25 12:10 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska KS Warszawianka Biała Podlaska 16-09-2000 26:24 10:15 Szczegóły
MSPR Łódź Zagłębie Lubin Łódź 16-09-2000 22:20 14:7 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Orlen SSA Płock Kielce 16-09-2000 18:17 12:6 Szczegóły
Śląsk Wrocław Spójnia Gdańsk Wrocław 16-09-2000 27:21 12:9 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Spójnia Gdańsk Piekary Śląskie 20-09-2000 33:20 18:7 Szczegóły
Orlen SSA Płock Śląsk Wrocław Płock 20-09-2000 23:19 9:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Strzelec Lider Market Kielce Lubin 20-09-2000 21:21 8:9 Szczegóły
KS Warszawianka MSPR Łódź Warszawa 20-09-2000 33:23 17:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn AZS AWF Biała Podlaska Kwidzyn 20-09-2000 27:21 10:8 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Metalplast Oborniki Gdańsk 20-09-2000 32:18 16:8 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Metalplast Oborniki Olimpia Piekary Śląskie Oborniki 23-09-2000 23:14 11:7 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Wybrzeże Gdańsk Biała Podlaska 23-09-2000 21:29 10:12 Szczegóły
MSPR Łódź MMTS Kwidzyn Łódź 23-09-2000 22:23 12:13 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce KS Warszawianka Kielce 23-09-2000 26:21 14:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin Wrocław 23-09-2000 31:21 16:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Orlen SSA Płock Gdańsk 23-09-2000 16:28 9:14 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Orlen SSA Płock Piekary Śląskie 30-09-2000 15:25 7:13 Szczegóły
Zagłębie Lubin Spójnia Gdańsk Lubin 30-09-2000 36:19 19:8 Szczegóły
KS Warszawianka Śląsk Wrocław Warszawa 30-09-2000 34:21 14:9 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Strzelec Lider Market Kielce Kwidzyn 30-09-2000 20:27 8:16 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk MSPR Łódź Gdańsk 30-09-2000 27:21 13:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki AZS AWF Biała Podlaska Oborniki 30-09-2000 25:22 12:10 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS AWF Biała Podlaska Olimpia Piekary Śląskie Biała Podlaska 04-10-2000 25:26 12:13 Szczegóły
MSPR Łódź Metalplast Oborniki Łódź 04-10-2000 26:25 12:12 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Wybrzeże Gdańsk Kielce 04-10-2000 22:23 11:11 Szczegóły
Śląsk Wrocław MMTS Kwidzyn Wrocław 04-10-2000 31:26 15:14 Szczegóły
Spójnia Gdańsk KS Warszawianka Gdańsk 04-10-2000 27:35 6:17 Szczegóły
Orlen SSA Płock Zagłębie Lubin Płock 04-10-2000 23:19 11:9 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Zagłębie Lubin Piekary Śląskie 07-10-2000 25:24 11:10 Szczegóły
KS Warszawianka Orlen SSA Płock Warszawa 07-10-2000 27:31 15:16 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Spójnia Gdańsk Kwidzyn 07-10-2000 29:29 11:14 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Śląsk Wrocław Gdańsk 07-10-2000 23:16 9:10 Szczegóły
Metalplast Oborniki Strzelec Lider Market Kielce Oborniki 07-10-2000 29:32 16:16 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska MSPR Łódź Biała Podlaska 07-10-2000 21:24 10:15 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MSPR Łódź Olimpia Piekary Śląskie Łódź 14-10-2000 27:27 16:8 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce AZS AWF Biała Podlaska Kielce 14-10-2000 38:26 17:15 Szczegóły
Śląsk Wrocław Metalplast Oborniki Wrocław 14-10-2000 29:16 15:8 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Wybrzeże Gdańsk Gdańsk 14-10-2000 25:31 11:14 Szczegóły
Orlen SSA Płock MMTS Kwidzyn Płock 14-10-2000 28:22 14:14 Szczegóły
Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 14-10-2000 25:23 13:12 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie KS Warszawianka Piekary Śląskie 21-10-2000 28:32 13:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Zagłębie Lubin Kwidzyn 21-10-2000 26:28 14:15 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Orlen SSA Płock Gdańsk 21-10-2000 28:20 14:12 Szczegóły
Metalplast Oborniki Spójnia Gdańsk Oborniki 21-10-2000 21:20 7:12 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Śląsk Wrocław Biała Podlaska 21-10-2000 20:25 8:14 Szczegóły
MSPR Łódź Strzelec Lider Market Kielce Łódź 21-10-2000 24:32 13:15 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Strzelec Lider Market Kielce Olimpia Piekary Śląskie Kielce 04-11-2000 32:27 19:8 Szczegóły
Śląsk Wrocław MSPR Łódź Wrocław 04-11-2000 25:20 10:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk AZS AWF Biała Podlaska Gdańsk30 04-11-2000 30:28 16:13 Szczegóły
Orlen SSA Płock Metalplast Oborniki Płock 04-11-2000 22:21 10:12 Szczegóły
Zagłębie Lubin Wybrzeże Gdańsk Lubin 04-11-2000 24:21 14:12 Szczegóły
KS Warszawianka MMTS Kwidzyn Warszawa 04-11-2000 34:25 14:12 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie MMTS Kwidzyn Piekary Śląskie 11-11-2000 30:29 13:17 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk KS Warszawianka Gdańsk 11-11-2000 27:27 10:13 Szczegóły
Metalplast Oborniki Zagłębie Lubin Oborniki 11-11-2000 18:23 9:12 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Orlen SSA Płock Biała Podlaska 11-11-2000 24:27 9:13 Szczegóły
MSPR Łódź Spójnia Gdańsk Łódź 11-11-2000 39:25 22:13 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Śląsk Wrocław Kielce 11-11-2000 31:26 16:12 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Śląsk Wrocław Olimpia Piekary Śląskie Wrocław 18-11-2000 25:18 14:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Strzelec Lider Market Kielce Gdańsk 18-11-2000 29:32 14:15 Szczegóły
Orlen SSA Płock MSPR Łódź Płock 18-11-2000 32:20 19:9 Szczegóły
Zagłębie Lubin AZS AWF Biała Podlaska Lubin 18-11-2000 26:20 12:9 Szczegóły
KS Warszawianka Metalplast Oborniki Warszawa 18-11-2000 29:21 16:11 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Wybrzeże Gdańsk Kwidzyn 18-11-2000 20:24 13:8 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Wybrzeże Gdańsk Piekary Śląskie 25-11-2000 20:24 13:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Metalplast Oborniki Kwidzyn 25-11-2000 26:22 12:7 Szczegóły
KS Warszawianka AZS AWF Biała Podlaska Warszawa 25-11-2000 29:19 12:8 Szczegóły
Zagłębie Lubin MSPR Łódź Lubin 25-11-2000 24:23 13:8 Szczegóły
Orlen SSA Płock Strzelec Lider Market Kielce Płock 25-11-2000 25:21 9:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Śląsk Wrocław Gdańsk 25-11-2000 24:24 14:12 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Spójnia Gdańsk Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 02-12-2000 28:21 16:12 Szczegóły
Śląsk Wrocław Orlen SSA Płock Wrocław 02-12-2000 20:21 11:7 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Zagłębie Lubin Kielce 02-12-2000 28:21 13:9 Szczegóły
MSPR Łódź KS Warszawianka Łódź 02-12-2000 32:32 11:16 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska MMTS Kwidzyn Biała Podlaska 02-12-2000 23:27 13:13 Szczegóły
Metalplast Oborniki Wybrzeże Gdańsk Oborniki 02-12-2000 20:28 12:15 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Metalplast Oborniki Piekary Śląskie 09-12-2000 33:23 16:9 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk AZS AWF Biała Podlaska Gdańsk 09-12-2000 29:23 14:11 Szczegóły
MMTS Kwidzyn MSPR Łódź Kwidzyn 09-12-2000 31:24 13:9 Szczegóły
KS Warszawianka Strzelec Lider Market Kielce Warszawa 09-12-2000 27:29 15:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Lubin 09-12-2000 23:24 10:13 Szczegóły
Orlen SSA Płock Spójnia Gdańsk Płock 09-12-2000 34:31 17:13 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen SSA Płock Olimpia Piekary Śląskie Płock 24-01-2001 31:30 15:13 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Zagłębie Lubin Gdańsk 24-01-2001 29:27 15:9 Szczegóły
Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 24-01-2001 30:29 18:14 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce MMTS Kwidzyn Kielce 24-01-2001 33:24 16:9 Szczegóły
MSPR Łódź Wybrzeże Gdańsk Łódź 24-01-2001 23:23 10:13 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Metalplast Oborniki Biała Podlaska 24-01-2001 22:23 10:10 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie AZS AWF Biała Podlaska Piekary Śląskie 27-01-2001 24:19 11:9 Szczegóły
Metalplast Oborniki MSPR Łódź Oborniki 27-01-2001 39:22 19:12 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Strzelec Lider Market Kielce Gdańsk 27-01-2001 26:25 14:10 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Śląsk Wrocław Kwidzyn 27-01-2001 28:26 13:12 Szczegóły
KS Warszawianka Spójnia Gdańsk Warszawa 27-01-2001 33:29 14:15 Szczegóły
Zagłębie Lubin Orlen SSA Płock Lubin 27-01-2001 21:22 10:10 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Olimpia Piekary Śląskie Piekary Śląskie 03-02-2001 29:24 14:14 Szczegóły
Orlen SSA Płock KS Warszawianka Płock 03-02-2001 22:21 10:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 03-02-2001 23:22 11:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław Wybrzeże Gdańsk Wrocław 03-02-2001 21:28 9:14 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Metalplast Oborniki Kielce 03-02-2001 37:26 19:11 Szczegóły
MSPR Łódź AZS AWF Biała Podlaska Łódź 03-02-2001 23:21 12:9 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie MSPR Łódź Piekary Śląskie 07-02-2001 27:22 14:10 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Strzelec Lider Market Kielce Biała Podlaska 07-02-2001 29:30 14:14 Szczegóły
Metalplast Oborniki Śląsk Wrocław Oborniki 07-02-2001 20:30 9:15 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Spójnia Gdańsk Gdańsk 07-02-2001 29:18 17:7 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Orlen SSA Płock Kwidzyn 07-02-2001 25:26 9:14 Szczegóły
KS Warszawianka Zagłębie Lubin Warszawa 07-02-2001 19:24 10:12 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka Olimpia Piekary Śląskie Warszawa 10-02-2001 23:23 9:10 Szczegóły
Zagłębie Lubin MMTS Kwidzyn Lubin 10-02-2001 21:33 9:17 Szczegóły
Orlen SSA Płock Wybrzeże Gdańsk Płock 10-02-2001 27:23 13:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Metalplast Oborniki Gdańsk 10-02-2001 38:31 17:12 Szczegóły
Śląsk Wrocław AZS AWF Biała Podlaska Wrocław 10-02-2001 30:22 13:10 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce MSPR Łódź Kielce 10-02-2001 31:25 13:12 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Strzelec Lider Market Kielce Piekary Śląskie 17-02-2001 31:28 19:15 Szczegóły
MSPR Łódź Śląsk Wrocław Łódź 17-02-2001 15:20 9:9 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Spójnia Gdańsk Biała-Podlaska 17-02-2001 32:27 16:14 Szczegóły
Metalplast Oborniki Orlen SSA Płock Oborniki 17-02-2001 23:28 9:13 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Zagłębie Lubin Gdańsk 17-02-2001 25:22 12:9 Szczegóły
MMTS Kwidzyn KS Warszawianka Kwidzyn 17-02-2001 22:24 11:14 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MMTS Kwidzyn Olimpia Piekary Śląskie Kwidzyn 24-02-2001 32:25 17:13 Szczegóły
KS Warszawianka Wybrzeże Gdańsk Warszawa 24-02-2001 21:21 11:11 Szczegóły
Zagłębie Lubin Metalplast Oborniki Lubin 24-02-2001 27:22 11:11 Szczegóły
Orlen SSA Płock AZS AWF Biała Podlaska Płock 24-02-2001 35:21 18:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk MSPR Łódź Gdańsk 24-02-2001 30:24 15:13 Szczegóły
Śląsk Wrocław Strzelec Lider Market Kielce Wrocław 24-02-2001 29:25 17:13 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Olimpia Piekary Śląskie Śląsk Wrocław Piekary Śląskie 03-03-2001 19:20 8:8 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Spójnia Gdańsk Kielce 03-03-2001 44:32 20:12 Szczegóły
MSPR Łódź Orlen SSA Płock Łódź 03-03-2001 21:24 11:13 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Zagłębie Lubin Biała Podlaska 03-03-2001 29:32 12:14 Szczegóły
Metalplast Oborniki KS Warszawianka Oborniki 03-03-2001 29:27 17:14 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 03-03-2001 25:20 12:11 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Orlen SSA Płock Lubin 10-03-2001 22:22 12:10 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Wybrzeże Gdańsk Kielce 10-03-2001 23:27 12:12 Szczegóły
KS Warszawianka Śląsk Wrocław Warszawa 10-03-2001 25:28 10:13 Szczegóły
Spójnia Gdańsk MMTS Kwidzyn Gdańsk 10-03-2001 34:40 18:22 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie AZS AWF Biała Podlaska Piekary Śląskie 10-03-2001 19:19 10:9 Szczegóły
MSPR Łódź Metalplast Oborniki Łódź 10-03-2001 34:24 18:7 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Śląsk Wrocław Lubin 17-03-2001 22:22 12:10 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk KS Warszawianka Gdańsk 17-03-2001 25:22 13:7 Szczegóły
Orlen SSA Płock Strzelec Lider Market Kielce Płock 17-03-2001 26:24 14:10 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Metalplast Oborniki Gdańsk 17-03-2001 37:31 16:12 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska MSPR Łódź Biała Podlaska 17-03-2001 25:23 12:13 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Olimpia Piekary Śląskie Kwidzyn 17-03-2001 31:24 14:12 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Strzelec Lider Market Kielce Zagłębie Lubin Kielce 24-03-2001 32:24 16:12 Szczegóły
KS Warszawianka Orlen SSA Płock Warszawa 24-03-2001 22:23 9:14 Szczegóły
Śląsk Wrocław Wybrzeże Gdańsk Wrocław 24-03-2001 19:19 8:7 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Spójnia Gdańsk Piekary Śląskie 24-03-2001 28:25 16:13 Szczegóły
MSPR Łódź MMTS Kwidzyn Łódź 24-03-2001 25:23 11:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki AZS AWF Biała Podlaska Oborniki 24-03-2001 27:24 12:10 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Wybrzeże Gdańsk Lubin 28-03-2001 23:28 13:15 Szczegóły
Orlen SSA Płock Śląsk Wrocław Płock 28-03-2001 25:29 11:14 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce KS Warszawianka Kielce 28-03-2001 36:22 20:7 Szczegóły
Spójnia Gdańsk AZS AWF Biała Podlaska Gdańsk 28-03-2001 31:27 16:16 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Metalplast Oborniki Kwidzyn 28-03-2001 31:28 15:11 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MSPR Łódź Piekary Śląskie 28-03-2001 24:23 13:11 Szczegóły

27. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Warszawianka Zagłębie Lubin Warszawa 31-03-2001 29:29 15:15 Szczegóły
Śląsk Wrocław Strzelec Lider Market Kielce Wrocław 31-03-2001 29:23 15:13 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Orlen SSA Płock Gdańsk 31-03-2001 18:20 10:13 Szczegóły
MSPR Łódź Spójnia Gdańsk Łódź 31-03-2001 35:23 18:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki Olimpia Piekary Śląskie Oborniki 31-03-2001 27:26 13:11 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska MMTS Kwidzyn Biała Podlaska 31-03-2001 35:34 16:15 Szczegóły

28. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Orlen SSA Płock Zagłębie Lubin Płock 07-04-2001 30:26 14:11 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Strzelec Lider Market Kielce Gdańsk 07-04-2001 26:21 14:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław KS Warszawianka Wrocław 07-04-2001 27:25 15:12 Szczegóły
MMTS Kwidzyn Spójnia Gdańsk Kwidzyn 07-04-2001 20:22 10:15 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Olimpia Piekary Śląskie Biała Podlaska 07-04-2001 27:30 11:14 Szczegóły
Metalplast Oborniki MSPR Łódź Oborniki 07-04-2001 24:21 12:13 Szczegóły

29. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Śląsk Wrocław Zagłębie Lubin Wrocław 21-04-2001 21:22 9:12 Szczegóły
KS Warszawianka Wybrzeże Gdańsk Warszawa 21-04-2001 24:28 13:14 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Orlen SSA Płock Kielce 21-04-2001 26:26 18:11 Szczegóły
Metalplast Oborniki Spójnia Gdańsk Oborniki 21-04-2001 23:22 14:14 Szczegóły
MSPR Łódź AZS AWF Biała Podlaska Łódź 21-04-2001 31:23 19:11 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie MMTS Kwidzyn Piekary Śląskie 21-04-2001 31:21 17:10 Szczegóły

30. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin Strzelec Lider Market Kielce Lubin 28-04-2001 22:25 9:15 Szczegóły
Orlen SSA Płock KS Warszawianka Płock 28-04-2001 30:25 14:12 Szczegóły
Wybrzeże Gdańsk Śląsk Wrocław Gdańsk 28-04-2001 21:20 13:7 Szczegóły
Spójnia Gdańsk Olimpia Piekary Śląskie Gdańsk 28-04-2001 23:21 12:15 Szczegóły
MMTS Kwidzyn MSPR Łódź Kwidzyn 28-04-2001 24:24 12:15 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Metalplast Oborniki Biała Podlaska 28-04-2001 26:27 15:13 Szczegóły

31. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Wybrzeże Gdańsk Zagłębie Lubin Gdańsk 05-05-2001 28:19 11:10 Szczegóły
Śląsk Wrocław Orlen SSA Płock Wrocław 05-05-2001 29:22 14:10 Szczegóły
KS Warszawianka Strzelec Lider Market Kielce Warszawa 05-05-2001 22:27 9:12 Szczegóły
AZS AWF Biała Podlaska Spójnia Gdańsk Biała Podlaska 05-05-2001 27:27 14:13 Szczegóły
Metalplast Oborniki MMTS Kwidzyn Oborniki 05-05-2001 32:27 16:10 Szczegóły
MSPR Łódź Olimpia Piekary Śląskie Łódź 05-05-2001 26:22 13:12 Szczegóły

32. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Zagłębie Lubin KS Warszawianka Lubin 12-05-2001 23:22 9:9 Szczegóły
Strzelec Lider Market Kielce Śląsk Wrocław Kielce 12-05-2001 31:29 16:12 Szczegóły
Orlen SSA Płock Wybrzeże Gdańsk Płock 12-05-2001 22:23 11:8 Szczegóły
Spójnia Gdańsk MSPR Łódź Gdańsk 12-05-2001 28:21 15:7 Szczegóły
Olimpia Piekary Śląskie Metalplast Oborniki Piekary Śląskie 12-05-2001 25:24 11:11 Szczegóły
MMTS Kwidzyn AZS AWF Biała Podlaska Kwidzyn 12-05-2001 28:27 15:14 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy