2017-02-16 21:30:00
Redakcja

Pewny triumf Barcelony w Szwajcarii

Dziesiąte zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów odniosła FC Barcelona. "Duma Katalonii" pokonała na wyjeździe Kadetten Schaffhausen 31:24, do przerwy prowadząc 18:10.

Gospodarze w tym spotkaniu prowadzili tylko raz - 1:0. Później Szwajcarzy jeszcze przez kilka minut toczyli wyrównaną walkę z Katalończykami. Jednak mistrzowie Hiszpanii dość szybko zaczęli powiększać przewagę, która rosła z minuty na minuty. Dobre spotkanie rozgrywał macedoński bramkarz Barcelony Borko Ristkovski.

Po przerwie drużyna gospodarzy zmniejszyła straty, kwadrans przed końcem przegrywała już tylko pięcioma bramkami. Szwajcarzy nie byli w stanie odrobić strat i zagrozić faworyzowanej Barcelonie, która pewnie zgarnęła dwa punkty.

4 bramki w tym spotkaniu zdobył reprezentant Polski, grający w Barcelonie Kamil Syprzak.

Kadetten Schaffhausen - FC Barcelona 24:31 (10:18)