2019-10-13 18:08:00

Liga Mistrzów: Telekom przerwał złą passę. Mistrzowie Węgier zdecydowanie lepsi od FC Porto

Nie było niespodzianki w Veszprem. Telekom nie dał żadnych szans FC Porto i wygrał 38:28.

Jednak początek spotkania nie zwiastował takich rozmiarów zwycięstwa gospodarzy. Portugalczycy na samym początku prowadzili nawet trzema bramkami (5:2). Dopiero z czasem Telekom odzyskał inicjatywę.

Jednak jeszcze do przerwy spotkanie było w miarę wyrównane. Po pierwszej połowie Węgrzy prowadzili trzema bramkami.

Sporo zmieniło w drugiej odsłonie meczu. Tu już zdecydowanie lepiej spisywali się gospodarze i z minuty na minutę powiększali przewagę. W pewnym momencie prowadzili już różnicą dwunastu bramek. Ostatecznie wygrali 38:28.

Telekom Veszprem - FC Porto 38:28 (19:16)