2019-08-23 18:55:00
Redakcja

Sparingi: Płocczanie zremisowali z SKA Mińsk

W drugim dniu turnieju Dniepr Cup wicemistrzowie Polski zmierzyli się z SKA Mińsk. Po zaciętej grze mecz zakończył się wynikiem 31:31.

Od samego początku spotkanie było wyrównane i wynik cały czas oscylował wokół remisu. Po pierwszej połowie Orlen Wisła prowadziła różnicą jednej bramki.

Po zmianie stron gra była jeszcze bardziej zacięta. W 42. minucie drużynie z Białorusi zbudowali dwa oczka przewagi, ale płocczanie szybko wyrównali wynik. W ostatnich minutach meczu "Nafciarzom" udało się wyjść na prowadzenie (31:29), ale rywale zdołali jeszcze odrobić straty i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 31:31.

W sobotę (24 sierpnia) Orlen Wisła Płock zagra z Motorem Zaporoże.

SKA Mińsk - Orlen Wisła Płock 31:31 (13:14)

Orlen Wisła: Morawski, Stevanović  - Stenmalm 4, Matulić 1, Ruiz 6, Góralski 2, Susnja, Szita, Krajewski 3, Żabić 1, Mihić 3, Kowalski, Sulić 2, Czapliński, Mindegia 5, Mlakar 3