REKLAMA

Uros Zorman zostaje w PGE VIVE Kielce. Słoweniec skomentował ofertę z Vardaru

Autor: Wojciech Staniec, 12-06-2019, 08:56

Nie będzie zmiany na stanowisku drugiego trenera PGE VIVE. Uros Zorman, którego chciał zatrudnić Vardar Skopje zostaje w Kielcach.

Słoweniec rok temu zakończył karierę zawodniczą i miniony sezon był jego pierwszym w roli asystenta Talanta Dujszebajewa w PGE VIVE. Zormana chciał zatrudnić Vardar. Klub ze Skopje przed tygodniem wygrał Ligę Mistrzów, ale zmagał się z ogromnymi problemami finansowymi. Latem drużynę opuści wielu zawodników oraz trener - Roberto Garcia Parrondo, który będzie pracował jako selekcjoner reprezentacji Egiptu.

REKLAMA

We wtorek mistrzowie Macedonii ogłosili, że nowym trenerem został David Pisonero. Tak więc z Zormanem do porozumienia się nie udało dojść. Jak sam były rozgrywający skomentował całą sytuację?

- Od początku moje nastawienie było takie, że zostaję w Kielcach. Faktycznie, pojawił się kontakt ze strony Vardaru, ale zdecydowałem, że chcę jeszcze być w Kielcach, w klubie i uczyć się fachu u boku Talanta. Na razie nie wiem, na jak długo zostaję, zobaczymy - powiedział w rozmowie z kielecehandball.pl, Zorman.

REKLAMA

Dodaj komentarz