REKLAMA

Patryk Rombel: Kluczem do sukcesu powinna być obrona i jak najmniej prostych błędów

Autor: Ewa Basak, 11-06-2019, 15:45

Przed Polakami mecz z Kosowem, trener reprezentacji podkreśla, że jest to niewygodny i niebezpieczny rywal, tym bardziej, że gra u siebie. - Spodziewam się gry opartej na emocjach. Nasze słabsze podejście może je tylko jeszcze wyzwolić. Wówczas możemy mieć problem - podkreśla Patryk Rombel. 

- Z naszej strony na pewno nie będzie brakowało walki i zaangażowania, bo to zawsze było w reprezentacji. Mamy swój plan i zrobimy wszystko, aby kibice mogli zobaczyć realizację tych założeń jak najbliższej stu procent – mówi przed spotkaniem z Kosowem trener reprezentacji Polski. 

REKLAMA

"Biało – czerwonych" czekają dwa najważniejsze mecze sezonu, których stawką jest awans na mistrzostwa Europy 2020. W najbliższą środę (12 czerwca) Polacy zagrają na wyjeździe z Kosowem. – Mecz z Kosowem dopiero nam otworzy możliwość awansu z drugiego miejsca. To zespół, który u siebie jest niewygodnym i niebezpiecznym rywalem. Pokazał to w Prisztinie w meczu z Izraelem. Spodziewam się gry opartej na emocjach. Nasze słabsze podejście może je tylko jeszcze wyzwolić. Wówczas możemy mieć problem. Kluczem do sukcesu powinna być obrona i jak najmniej prostych błędów – zaznacza Patryk Rombel.  

Polacy będą musieli poradzić sobie bez Tomasza Gębali, Macieja Gębali i Michała Daszka. - Nie mamy na to wpływu. Teraz koncentrujemy się na meczu z Kosowem, bo to dla nas najważniejsze, a o innych rzeczach, na które nie mamy wpływu zostawiamy i nie myślimy o tym. 

Jakie będzie spotkanie z Kosowem według Patryka Rombla? - Myślę, że powinniśmy się spodziewać bardzo gorącej atmosfery. Tym bardziej, że ostatnio Kosowo wygrało z Izraelem i ma jeszcze szanse na awans. Trybuny i nastawienie kibiców będą im pomagać. 

źródło: zprp.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz