REKLAMA

Kibice w Kielcach skandowali: "Luka zostań z nami". Cindrić powiedział, kiedy ogłosi decyzję

Autor: Wojciech Staniec, 26-05-2019, 14:55

Wiele wskazuje na to, że po sezonie Luka Cindrić opuści PGE VIVE. Po meczu finałowym kibice z Kielc skandowali "Luka zostań z nami". 

Chorwat dostał nagrodę MVP finałów. - Muszę podziękować wszystkim kolegom z zespołu i kibicom. Tutaj jest znakomita atmosfera i to przyjemność móc tu grać. Cieszę się z nagrody, ale piłka ręczna to sport zespołowy, nie indywidualny - przyznał Chorwat.

REKLAMA

Cindrić w kluczowych meczach sezonu pokazał, jak wysokiej klasy jest zawodnikiem. Nie jest tajemnicą, że dostał on ofertę z FC Barcelony i wszystko wskazuje na to, że latem przeniesie się do "Dumy Katalonii". Po finałowym meczu z Orlen Wisłą kibice skandowali jednak "Luka zostań z nami", licząc, że zmieni on jednak decyzję.

- Bardzo dziękuję kibicom za wsparcie. To było niewiarygodne. Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć, ale zrobię to po zakończeniu sezonu. Teraz nie jest na to czas - powiedział.

W drugim finałowym meczu PGE VIVE wygrało 32:25. -Oczekiwaliśmy takiego meczu. Wynik nie odzwierciedla tego, jak grał Płock. Rywale byli silni, ale my zasłużyliśmy na to zwycięstwo. To bardzo ważne, szczególnie, że niedługo gramy w Final Four Ligi Mistrzów. Mistrzostwo Polski w takich okolicznościach buduje wszystkich w klubie - podsumował mecz z Orlen Wisłą Płock.

REKLAMA

Dodaj komentarz