REKLAMA

Zmiany w Piotrkowianinie! Dmytro Zinchuk opuści drużynę, a blisko podpisania umowy jest Bartosz Jurecki

Autor: Ewa Basak, 07-05-2019, 10:21

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski zakończył już sezon 2018/2019 i ostatecznie zajął siódme miejsce. Władze klubu informują o planowanych zmianach w drużynie. 

Piotrkowianin może być zadowolony ze swoich wyników w tym sezonie. W ćwierćfinale PGNiG Superligi musieli uznać wyższość Orlen Wisły Płock, która powalczy o medale. 

REKLAMA

31 maja kończy się umowa ze szkoleniowcem Dmytro Zinchukiem i chociaż ten sezon był udany w wykonaniu jego podopiecznych kontrakt nie zostanie przedłużony. Od nowego sezonu drużynę będzie prowadził Bartosz Jurecki. Klub jest już po rozmowach z byłym reprezentantem Polski i pozostały już tylko formalności. Bartosz Jurecki prowadził na początku sezonu Azoty Puławy, ale ze względu na słabe wyniki zakończono współpracę. 

Wiadomo już, że zespół z Piotrkowa Trybunalskiego opuści Marcin Schodowski. Powodem są względy rodzinne. Bramkarz występował w Piotrkowianinie od sezonu 2016/2017, ale jego przygoda z Piotrkowianinem właśnie się zakończyła. 

Od nowego sezonu do klubu dołączy wychowanek Orlen Wisły Płock Adrian Turkowski. 22 - latek wcześniej występował w rywalizującej w I lidze Stali Gorzów. 

źródło: piotrkowianin.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz