Adam Morawski w Kontrataku potwierdził, że miał ofertę z PGE VIVE Kielce!

Autor: Redakcja, 25-03-2019, 22:05

Gościem poniedziałkowego wydania Kontrataku był bohater ostatnich tygodni w polskiej piłce ręcznej - Adam Morawski. Bramkarz został zapytany o propozycję z PGE VIVE Kielce.

Od początku roku w Kielcach było bardzo dużo spekulacji na temat obsady bramki w przyszłym sezonie. Wiadomo było, że klub opuszczą Vladimir Cupara oraz Filip Ivić. Władze klubu szukały partnera dla Andreasa Wolffa. Ostatecznie wybór padł na Mateusza Korneckiego, choć w kontekście transferu do PGE VIVE wymieniało się też Adama Morawskiego.

REKLAMA

- Była taka oferta z zespołu z Kielc, ale jestem teraz w Płocku. Mam jeszcze kontrakt, ważny do końca następnego sezonu, czyli sezonu 2020 roku - powiedział w Kontrataku (jest to magazyn na antenie nc+, w którym podsumowane są wydarzenia z każdej kolejki PGNiG Superligi), Adam Morawski.

Bramkarz był dopytywany, o to, co by zrobił, gdyby oferta była bardzo konkretna. - Ja zawsze sobie mówię, że nie można za sobą palić mostów. Analizuję oferty i jestem otwarty na różne propozycje. Wiele razy mówiłem, że Wisła i Płock to miejsca, gdzie doskonale się czuję. Moje rozmowy z Wisłą są na pierwszym miejscu. Zobaczymy jak to się potoczy, bo jest jeszcze dużo czasu - wyjaśnił reprezentant Polski. 

REKLAMA

Dodaj komentarz