Szef obrony NMC Górnika Zabrze przedłużył kontrakt!

Autor: Wojciech Staniec, 11-03-2019, 14:02

W NMC Górniku zostaje Michał Adamuszek. 32-letni zawodnik podpisał umowę z zabrzańskim klubem do 2020 roku, ale istnieje opcja automatycznego przedłużenia jej o kolejnych dwanaście miesięcy.

Michał Adamuszek to obecnie podpora obrony NMC Górnika. Trener Rastislav Trtík szybko po swoim przyjściu do Zabrza mianował go "szefem defensywy". Adamuszek ze swojej roli wywiązuje się dobrze, z powodzeniem gra także w ataku (na lewym rozegraniu). W tym sezonie w PGNiG Superlidze rzucił 29 goli.

REKLAMA

Obecny kontrakt Adamuszka z zabrzańskim klubem wygadał z końcem sezonu. Został jednak przedłużony na rozgrywki 2019/2020. Jednak w kontrakcie jest opcja automatycznego przedłużenia o kolejnych dwanaście miesięcy. 

- W Zabrzu tworzymy naprawdę fajny zespół, więc jestem zadowolony z przedłużenia kontraktu. Cieszę się, że prezes i trener dalej widzą mnie w zespole. Liczę, że razem wciąż będziemy walczyć o czołówkę i ciągły rozwój - powiedział po podpisaniu umowy Adamuszek.

Adamuszek w kwietniu będzie obchodził 33 urodziny. W swojej karierze grał w takich klubach jak  Viret Zawiercie, Miedź Legnica, MMTS Kwidzyn, Vive Kielce i Stal Mielec.

źródło: inf. prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz