Alex Dujshebaev powinien wrócić do gry na mecze z Motorem Zaporożę

Autor: Wojciech Staniec, 11-03-2019, 09:02

Wciąż z gry wyłączony jest Alex Dujshebaev. Hiszpan miał wrócić do gry już na mecz z Energą MKS-em Kalisz. Jednak wszystko wskazuje na to, że nastąpi to kilka dni później.

Alex Dujshebaev kontuzji kolana doznał w pierwszym w tym roku meczu Ligi Mistrzów z IFK Kristianstad. Od tamtego czasu pauzuje i przechodzi rehabilitację. Była opcja, że zagra już w meczu z Energą MKS-em Kalisz, jednak tak się raczej nie stanie.

REKLAMA

- Wydaje mi się, że jeszcze wtedy jednak nie wystąpię. Mam zaplanowane jedno badanie, po którym będę wiedział coś więcej - wyjaśnia zawodnik w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Istnieje za to szansa, że wystąpi już 19 marca w wyjazdowym meczu ze Stalą Mielec. Jeżeli tak się stanie, to Hiszpan będzie miał tylko jedno spotkanie, aby odpowiednio przygotować się do pierwszego pojedynku z Motorem.

Ewentualny powrót do zdrowia Alexa Dujshebaeva to dobra wiadomość dla kielczan. W tej chwili pod jego nieobecność na prawym rozegraniu grają Krzysztof Lijewski oraz Blaż Janc, który jest nominalnym skrzydłowym.

źródło: "Gazeta Wyborcza Kielce"

REKLAMA

Dodaj komentarz