Hubert Kornecki rozwiązał kontrakt z NMC Górnikiem Zabrze

Autor: Roksana Góra, 10-03-2019, 19:50

Krótko, bo niecały sezon trwała przygoda Huberta Korneckiego z NMC Górnikiem. Umowa rozgrywającego z zabrzańskim klubem została rozwiązana.

Hubert Kornecki latem podpisał z NMC Górnikiem dwuletnią umowę. Jednak od razu, już na pierwszym treningu złamał kość śródstopia. Miał wrócić do gry po kilku miesiącach, jednak tak się nie stało. Do tej pory zawodnik nie zadebiutował w zabrzańskim klubie i już nie będzie miał ku temu okazji.

REKLAMA

Jak się okazało rozwiązał on umowę z NMC Górnikiem. W nowym klubie nie zdążył nawet zadebiutować. 

Kulisy jego odejścia są jednak ciekawe. Na konferencji po meczu z Energą MKS Kalisz padło pytanie o to, czy trener Trtik będzie mógł w tym sezonie jeszcze skorzystać z usług Korneckiego. - Huberta już nie ma z nami, to nie było oficjalne? - powiedział Czech. Informację potwierdził rzecznik NMC Górnika. - Klub i Hubert rozstali się - wyjaśnił Paweł Franzke.

Kornecki ma ostatnio sporo pecha. W poprzednim sezonie długo leczył kontuzję, a gdy w końcu wrócił do gry, dostał powołanie do reprezentacji Polski. Wydawało się, że w Zabrzu wypłynie na szerokie wody, ale tak się jednak nie stało.

REKLAMA

Dodaj komentarz