Czy Manolo Cadenas odejdzie z Mieszkowa Brześć? Praca w reprezentacji priorytetem

Autor: Ewa Basak, 07-03-2019, 19:05

Pojawiają się informacje o zakończeniu po obecnym sezonie współpracy Mieszkowa Brześć z Manolo Candeansem. Szkoleniowiec nie chce zrezygnować z ławki trenerskiej reprezentacji Argentyny, a taki warunek postawił klub. 

Manolo Candeans prowadzi Mieszkow Brześć od początku sezonu 2018/2019 i widać ogromne postępy w grze zawodników, co odzwierciedlają wyniki. Białoruski klub awansował do TOP 16 Ligi Mistrzów z szóstego miejsca w grupie A. W 1/8 finału europejskich rozgrywek zmierzy się z niemieckim G Flensburg-Handewitt. 

REKLAMA

Współpraca doświadczonego szkoleniowca układała się bardzo dobrze w klubie Jednak pracę w Mieszkowie łączył z funkcją trenera reprezentacji Argentyny. Po ostatnich mistrzostwach świata miał zrezygnować z tego stanowiska. Tak się jednak nie stało. Manolo Cadenas zapowiedział już, że poprowadzi Argentyńczyków podczas mistrzostw kontynentu w sierpniu 2019 roku. Jak informuje portal - handballfast.com w takim wypadku trener zakończy swoją przygodę z białoruskim zespołem.

Władze klubu postawiły warunek, że jeśli nadal ma być trenerem musi zrezygnować z reprezentacji. Ale dla Hiszpana ważniejsza jest jednak ławka trenerska w Argentynie. Nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje. 

źródło: handballfast.com

REKLAMA

Dodaj komentarz